Кредит онлайн на картку CreditPlus

Step 1
1. Заповніть просту заявку

Подайте заявку. Без завантаження копій документівентів і фотографій.

Step 2
2. Зачекайте рішення

Через кілька хвилин ви отримаєте рішення за вашою заявкою.

Step 3
3. Отримайте гроші

Після підписання договору SMS кодом, ми відразу відправимо гроші на вашу карту.

Про компанію CreditPlus

CreditPlus – фінансова компанія, що надає послуги онлайн кредитування з виплатою грошей на банківську карту. Унікальні технічні рішення дозволяють користуватися інтернет-сервісом цілодобово. Кожен українець може взяти кредит за кілька хвилин, заповнивши просту анкету. Для цього оберіть потрібну суму і термін, потім дочекайтеся рішення по заявці, і підпишіть договір за допомогою SMS коду.

Ми кредитуємо позичальників з будь-якою кредитною історією. Ті, хто користується нашим сервісом вперше, отримають пільгові умовами оформлення під 0,01% в день*. Не пропустіть можливість отримати необхідну фінансову допомогу в будь-якій ситуації, в будь-який час, без відмови. Працюємо цілодобово 24/7 по всій Україні. Розглядаємо всі заявки.

вигідні умови

Ставка 0,01%

Перша позика безвідсоткова, ставка 0,01%*. Гроші надаються на банківську карту.

швидкий кредит онлайн

За 7 хвилин

Проста процедура оформлення в три етапи, дозволить отримати гроші за 7 хвилин.

доступно

Без відмов

Надаємо онлайн кредит без розгляду кредитної історії клієнта.

*Акційні умови отримання кредиту для нових клієнтів

Сума 1-го кредиту 500 - 10 000 грн.
Ставка 1-го кредиту 0,01% - (знижена ставка надається у відповідності з умовами Правил та Договору кредитування.)
Термін кредиту 1 - 30 днів.
Вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Час розгляду заявки 7 - 15 хвилин.
Способи отримання Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон, без фото.
Пролонгація Не обмежена кількість разів, відповідно до умов Правил та Договору надання позик.

Умови отримання повторного кредиту

Сума повторного кредиту 500 - 12 000 грн.
Ставка повторного кредиту до 1,8% - (у відповідності з умовами Правил та Договору кредитування.)
Термін кредиту 1 - 30 днів.
Вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Час розгляду заявки 2 - 5 хвилин.
Способи отримання Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон, без фото.
Пролонгація Не обмежена кількість разів, відповідно до умов Правил та Договору надання позик.

Щоб отримати кредит в CreditPlus з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. При оформленні заявки заповнюється реєстраційна анкета, вказується сума і термін. Додатково вам знадобиться мобільний телефон для підтвердження договору. Зауважте, що ми надаємо кредит онлайн без фото, без довідок і поручителів. Після укладення договору, гроші будуть відправлені на карту клієнта. Можна отримати кредит онлайн на картку ПриватБанку, Альфабанку, ПУМБ, Ощадбанку, Monobank, Aval і ін.

Як отримати кредит на карту зі знижкою

Ми цінуємо і піклуємося про наших позичальників, тому ті, хто вперше бере онлайн кредит в CreditPlus, отримають його на супер вигідних умовах, з мінімальною процентною ставкою 0,01%*.

Клієнти Кредит Плюс автоматично стають учасниками нашої програми лояльності. Погасивши кредит у встановлений договором термін, ви отримуєте знижку від 5% до 25% на подальші позики. Умови участі в програмі лояльності викладені в довідці сайту.

Ті, хто хоч раз оформляв кредит в CreditPlus, надалі отримуватимуть персональні промокоди на знижку до 90% на наступний позику.

Як погасити кредит онлайн

Згідно з правилами CreditPlus, взяти кредит онлайн на карту в Україні можна на термін до 30 днів. Після закінчення терміну, зазначеного в договорі, необхідно сплатити кредит і нараховані відсотки. Для цього можна використовувати будь-який, з запропонованих нижче, способів.

оплатити на сайті

В особистому кабінеті CreditPlus

Швидко і безкоштовно - найпростіший спосіб оплатити позику за допомогою банківської картки клієнта. Зайдіть в особистий кабінет, та оберіть розділ "Повернути".

термінал Приват24

За допомогою мережі терміналів

Для оплати кредиту використовуйте найближчий до вас термінал ПриватБанку або інтернет сервіс Приват24, це зручно і не вимагає доступу до особистого кабінету.

через касу банку

У будь-якому банку України

Також можна оплатити в касі будь-якого банку. Не забувайте, що банківський платіж може обробляється протягом трьох днів, тому планувати оплату через банк потрібно заздалегідь.

Якщо ви оформили онлайн кредит, і не встигаєте оплатити його вчасно, можна скористатися послугою часткового погашення. В цьому випадку необхідно погасити тільки нараховані відсотки та пеню, якщо така була нарахована в результаті прострочення. Після оплати відсотків, ваш кредит буде автоматично продовжений на термін, який ви вказали оформлення договору.

Конфіденційність і безпека

Кредит онлайн на карту - це безпечний спосіб швидко взяти гроші в борг. В ході оформленні не потрібні довідки і документи. Відсутні приховані платежі і комісії. Ми гарантуємо повну конфіденційність клієнтів і безпеку зберігання їх даних. Унікальні скорингові алгоритми і програми дозволяють миттєво ідентифікувати клієнта, який подав заявку. Обдурити систему неможливо, а спроби зробити це, призводять до того, що такий клієнт відразу заноситься в глобальний black list, і більше ніколи не зможе скористатися послугами фінансових компаній.

Персональні дані та супутня інформація, яку позичальник надає при реєстрації і подачі заявки, повністю конфіденційна, і не буде використана третіми особами.

Торгова марка CreditPlus належить компанії «Авентус Україна». Компанія працює виключно в правовому полі законодавства України.