5 дорогих ремонтних рішень ванної кімнати, про які шкодують

Ванна

Ванні кімнати — одна з найпопулярніших зон, які власники будинків люблять оновлювати. На жаль, ремонт вбиральні може бути дуже дорогим. Часто люди шкодують про дорогі реконструкції, які призводять до незначної віддачі від інвестицій, коли вони збираються продати житло.

Ми проаналізували ситуації, опубліковані в інтернеті, коли власники квартир чи будинків жалкували про свій вибір ремонту у ванній кімнаті. Визначили п’ять найрозповсюдженіших прикладів, які просто не варті таких витрат.

Мармурова плитка

Якщо ви хочете прикрасити свою ванну кімнату, вишукана мармурова плитка може здатися гарною ідеєю, але не поспішайте вносити зміни. Натуральний камінь, такий як мармур, — це вибір, про який багато домовласників в кінцевому підсумку шкодують, особливо якщо вони встановили його в душовій кабіні. Оскільки це пористий матеріал, він може забруднитися набагато легше, ніж керамограніт. Крім того, ви обмежені в засобах, які можна використовувати для чищення каменю, щоб не пошкодити його.

У душі доволі поширене таке явище, як поява темних плям на мармуровій підлозі та стінах внаслідок потрапляння вологи всередину та під камінь. Сьогодні ви можете придбати керамограніт, який майже не пропускає вологу і на вигляд не відрізняється від мармуру. Поєднайте цей керамограніт з якісною затіркою, і ви отримаєте довговічну поверхню, що не потребує особливого догляду.

Складні роботи з плиткою та трендові дизайни

Ще одна помилка при укладанні плитки, якої слід уникати, — це занадто складні або специфічні роботи. Хоча красива плитка може покращити естетичну привабливість ванної кімнати, складні візерунки та дизайни можуть бути дорогими. Ці дорогі рішення можуть суперечити майбутнім тенденціям дизайну або обмежувати можливості домовласника, коли справа доходить до оновлення загального вигляду ванної кімнати. Крім того, за декілька років візерунки вийдуть з моди, і ви залишитесь із дорогим ремонтом, який за цей час перетворився на несмак.

Джакузі чи будь-які гідромасажні ванни

Багато домовласників, які встановлюють такі ванни, шкодують про це з двох основних причин. Перша полягає в тому, що ці ванни, які коштують в середньому 25 000 грн і більше, займають багато місця у ванній кімнаті. Друга причина полягає в тому, що вони мають багато механічних деталей і потребують регулярного чищення та обслуговування.

Дороге приладдя: світильники, змішувачі тощо

Від змішувачів до стільниць, від тумб до світильників — є багато варіантів, які доводиться вибирати домовласникам, коли вони проєктують ванну кімнату. Важливо скласти бюджет під час ремонту та вирішити, на що ви хочете витратити свої гроші. Хоча важливо не переборщити й не шкодувати про те, що не вибрали найкращі варіанти, багато опцій сантехніки швидко з'являться.

Визначте пріоритети, яке приладдя є найбільш важливим для вас, і складіть бюджет спеціально для цього. Потім працюйте в межах свого бюджету і смаків, щоб зробити вибір. Однак, купувати всі найсучасніші матеріали — це ще одна помилка, про яку шкодують домовласники, оскільки вони часто не можуть повністю окупити витрачені кошти, а найдорожчі варіанти навіть не є необхідними.

Демонтаж меблів для зберігання предметів

Можливо, вам хочеться більше простору в оселі, але не варто перегинати палицю. Краще навпаки спланувати конструкцію так, щоб можна було зберігати туалетне приладдя.

Організація речей у ванній кімнаті має вирішальне значення, і багато домовласників шкодують, що не додали достатньо місця для зберігання рушників і туалетного приладдя. Сплануйте відповідним чином розміщення багатьох предметів, необхідних у ванній кімнаті, щоб переконатися, що ваш простір здатен вмістити все потрібне.