ТОП-10 найдорожчих безглуздих речей у світі

Яхта

Уявіть, що ви мільйонер. На що ви б витрачали свої кошти? А що б ви робили, якби кошти не закінчувались, а ви вже купили абсолютно все, що хотіли б? Рано чи пізно багатій знудиться купувати острови, яхти, будинки тощо. І що далі робити з купою грошей? Зазвичай тоді люди купують безідейні речі, але ж коштовні! А які саме — читайте в нашому матеріалі.

1. Діамантовий чайник пакетик — 14 000$

Був створений британською компанією під назвою Boodles jewellers. Він був розроблений власноруч з використанням 280 діамантів. Яка мотивація? Незрозуміло.

2. Золотий туалетний папір — 1 376 900$

Вебсайт під назвою Toilet Paper Man продає ці надм’які рулони туалетного паперу для багатих і дурних. Крім того, він доставляється разом із пляшкою шампанського, тож можна стильно підтертись.

3. Золотий iPhone 5 від Стюарта Г’юза — 15 300 000$

Британський дизайнер Стюарт Г’юз створив iPhone вартістю майже 16 мільйонів доларів кілька років тому за замовленням китайського бізнесмена. Він покритий чистим золотом і має чорні та білі діаманти.

4. «Лухарі» кубики льоду — 325$

Компанія під назвою Gläce Luxury Ice Co. з Каліфорнії вручну вирізає та продає ідеально квадратні кубики льоду за ціною, від якої ваш мозок також замерзне. Очевидно, ці кубики забезпечують «мінімальне розведення та максимальне охолодження».

5. Золотий велосипед — 500 000$

Для цього вам знадобиться промисловий міцний велосипедний замок. Компанія Goldgenie виготовляє ці гоночні велосипеди, які покриті шаром 24-каратного ювелірного золота.

6. Золотий та діамантовий Game Boy (гра від Nintendo) — 25 000$

Звісно, ​​було б приємно помандрувати доріжкою спогадів, отримавши Game Boy. Але не тоді, коли він коштує, як квартира в Черкасах, й покритий 18-каратним золотом і діамантами.

7. Золота сорочка — 213 000$

Один бізнес-політик з Махараштри зробив собі подарунок — яскраву золоту сорочку на день народження. Його звати Панкадж Тріпаті, і так, сорочка повністю зроблена із золота й дуже потворна.

8. Броня для морської свинки — 24 300$

Коли ворог знищує авангард, доводиться використовувати свою секретну зброю — морських свинок. Але і цим гризунам потрібна броня, хоча вона й дорога.

9. Діамантовий нашийник для собак — 3 200 000$

Ці надзвичайно розкішні вироби для собак інкрустовані 1000 діамантами та сапфірами, в тому числі діамантом у 52 карати. Це надзвичайно дорого і до біса безглуздо, якщо врахувати, що ваш собака не побачить різниці.

10. Лабораторний гамбургер, вирощений стовбуровими клітинами — 332 000$ за штуку

Ви поціновувач гамбургерів, у вас забагато грошей, і вам потрібно їх кудись витратити! Візьміть цей ідеальний гамбургер, вирощений у лабораторії зі стовбурових клітин великої рогатої худоби менш ніж за півмільйона доларів!

Розроблена в Маастрихтському університеті, 142-грамова котлета була вирощена в лабораторії з використанням стовбурових клітин живої корови протягом трьох місяців.