Як привабити гроші — 20 прикмет

Гроші

Хтось вірить у забобони, а хтось ні. Та коли справа доходить до грошей, навіть доктор наук із фізики стане мислити не так раціонально. А прикмет щодо грошей в українців існує безліч — і це частина нашої культури. Тож ми відкопали декілька скарбів серед усіх прикмет та ділимось із вами. Деякі з них доволі прості й знайомі багатьом.

1. Вважається, що забагато дрібних монет не варто зберігати в гаманці. Щонеділі діставайте дріб’язок, щоб витратити або роздати тим, хто потребує. Кажуть, що через наявність дрібних монет у гаманці так ви тільки приваблюватимете малі доходи.

2. Не давайте в борг гроші понеділками — впродовж тижня будете віддавати гроші з дому. Якщо потрібно комусь позичити кошти, робіть це вранці — тоді гроші будуть водитись. А ще — складіть купюру вдвічі перед передачею.

3. Щоб не порушувати «енергетику» коштів, краще не розмінюйте надто часто. Вважається, що міняти паперові банкноти на монети — до сліз, а великі купюри на малі — до витрат.

4. Дуже відомий факт — не тримати порожні пляшки на столі. Кажуть, це призводить мало чи до не всіх нещасть, зокрема, бідності.

5. Гроші люблять порядок, тому коли впорядковуєте гаманець, складайте банкноти послідовно, до себе «лицем».

6. Якщо отримали чималий прибуток, відкладіть одну банкноту з цієї суми й завжди носіть її з собою в гаманці. Вважається, що так ви притягуватимете грошові потоки. Не варто її витрачати чи розбивати на дрібніші.

7. Не кладіть гроші на стіл. Як мінімум, це негігієнічно. А відповідно до прикмет — призведе до матеріальних втрат.

8. Не змітайте крихти зі столу голою долонею — це також до фінансових втрат.

9. Не підіймайте на вулиці гроші, особливо на перехрестях. Кажуть, це не тільки призводить до фінансових втрат, а ще й до проблем зі здоров’ям. Що, власне, теж веде до збитків.

10. Під килимок біля входу до будинку чи квартири покладіть декілька монет. Це свого роду покажчик для грошового потоку.

11. З давніх-давен жінки намагались вдягати сережки, браслети, намисто тощо з великим камінням або з чистого золота. Чоловіки ж вибирали дорогі запонки, годинники тощо Вважається, що це приваблює багатство.

12. Гірський кришталь — гарний захист від фінансових втрат. Варто носити камінчик із собою.

13. Сумці, в якій ви носите кошти — не місце на підлозі. Це до фінансових втрат.

14. Не скаржтесь іншим, що у вас мало грошей чи певні фінансові труднощі. Це тільки приваблюватиме грошову нестабільність.

15. Відкладайте заощадження на певну мету — покупку квартири, авто, навчання тощо. Відкладання на чорний день несе в собі погану енергетику.

16. Документи та заощадження зберігайте у закритому конверті чи червоній теці — вважається, що це вбереже від проблем з оплатою рахунків.

17. Якщо маєте пошкоджені купюри, обміняйте їй у банку, щоб не приваблювати фінансові невдачі.

18. Коли щось купуєте, покладіть гроші на прилавок, а решту — візьміть прямо з рук продавця.

19. Якщо ви виграли певну суму, не відкладайте її. Легкі гроші легко йдуть. Тому краще або витратити все одразу, або віддати на благодійність.

20. Щодо благодійності. Вважається, якщо віддавати частинку грошей від надходжень тому, кому це потрібніше, до вас вони повернуться у подвійному обсязі.

Ми можемо вірити або не вірити у грошові прикмети. В будь-якому разі, навіть купуючи червоний гаманець або складаючи під килимком монети, варто пам’ятати про фінансову грамотність. Якщо вірити у «допомогу всесвіту», варто допомагати йому також — аби він розумів, чого саме від нього ви хочете. Почніть планувати, правильно розподіляти витрати та навчіться робити так, щоб гроші працювали на вас. І тоді будь-яка прикмета допоможе привабити фінанси, які тільки збільшуватимуться. Якщо ж раптом грошей виявиться замало, ви завжди можете звернутись до спеціалістів, які вчасно допоможуть отримати потрібну суму.