Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — пт.: 8:00-23:00
Сб. — нд.: 8:00-22:00

Гроші до зарплати

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Як і де можна швидко взяти гроші до зарплати?

Правильно складений бюджет може убезпечити від непередбачених витрат або фінансових труднощів. Однак незаплановані витрати можуть внести корективи, через що виникне проблема нестачі коштів. Оптимальний варіант у цій ситуації — кредит до ЗП в МФО.

Де можна взяти гроші до ЗП?

Один з головних мінусів банків — готовність видати виключно значну суму в довгостроковій перспективі. Як правило, в банк звертаються за необхідності придбати дорогий товар або почати стартап. Якщо потрібні гроші до ЗП з плановим поверненням протягом місяця, умови кредитування банків не підходять. У цьому випадку варто розглянути кредитування в мікрофінансових організаціях.

У яких випадках може знадобитися кредит до зарплати?

 • Проблеми, які потребують медичного втручання. Знадобилося лікування, діагностика або покупка медикаментів.
 • Поламання техніки. Знадобився позаплановий ремонт або заміна.
 • Проблеми з оплатою доставленого замовлення через затримку зарплати.
 • Раптові фінансові труднощі в період відпочинку або відрядження.

Кредит на невелику суму може допомогти людям з будь-яким рівнем доходу. Це актуально для тих, хто тримає вільні кошти на банківських депозитах, переводить у валюту або інвестує. Якщо позапланово знадобляться кошти, які не можна зняти з рахунків, оптимально взяти гроші в кредит.

Чому зручно брати гроші до зарплати в МФО?

 • Комфортні строки й сума, яка дорівнює середній зарплаті українця. Наприклад, CreditPlus видає гроші в кредит на суми від 500 грн до 25 000 грн.
 • Клієнт отримує гроші протягом години. Згідно з регламентом банку перевірка заявки цей процес може зайняти кілька робочих днів.
 • Сервіс доступний цілодобово в будь-який день тижня. Щоб отримати кредит до зарплати, досить залишити заявку на сайті. У банк можна звернутися тільки згідно з графіком його роботи.
 • Віддалене обслуговування. Клієнту не потрібно особисто домовлятися з менеджерами про візит і приїжджати у відділення фінансової компанії — весь процес, від оформлення до переказу грошей на картку, проходить дистанційно через сайт або додаток.
 • Мінімум вимог. Від клієнта не потрібна довідка про доходи. Кредитна історія не є визначальним фактором під час ухвалення рішення.

Що потрібно, щоб отримати позику до зарплати?

МФО обслуговують клієнтів старших 18 років. Також у позичальника не повинно бути незакритих боргових зобов'язань перед вибраною компанією. Серед документів, які знадобляться під час оформлення — паспорт та ІПН. Подати заявку можна за допомогою будь-якого гаджета: ПК, смартфона, планшета. Також клієнтові знадобиться картка будь-якого українського банку, на рахунку якої є мінімум 1 грн — це знадобиться для верифікації.

Як отримати гроші до зарплати на картку?

Щоб швидко отримати гроші до зарплати, необхідно виконати наступні кроки:

 1. зареєструватися. Для цього знадобиться ввести свій номер телефону;
 2. заповнити анкету. Вона доступна в профілі клієнта. Необхідно ввести ПІБ, контакти та вказати суму заробітку — надавати довідку про дохід не потрібно;
 3. пройти процедуру верифікації через BankID НБУ або зробити фото з паспортом. Знімки повинні бути чіткими;
 4. верифікувати картку. Необхідно ввести її дані та підтвердити прив'язку за допомогою відправки SMS-коду.

Після цього клієнт може подати заявку на отримання кредиту. Попередньо варто правильно розрахувати суму, яку позичальник зможе без проблем повернути. Важливо визначити комфортний строк внесення платежу — про це варто потурбуватися заздалегідь. Після відправки заявки її проаналізує система та ухвалить рішення. Потім на номер клієнта прийде SMS з рішенням. У разі схвалення на електронну пошту відправлять договір кредитування, який потрібно підписати за допомогою SMS-коду. Відразу після того як договір набере чинності, на картку перекажуть кошти.

Послуги кредитування