Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Гроші до зарплати

До 15 000 грн під 0,01% на день

Правильно складений бюджет може убезпечити від непередбачених витрат або фінансових труднощів. Однак незаплановані витрати можуть внести корективи, через що виникне проблема нестачі коштів. Оптимальний варіант у цій ситуації — кредит до ЗП в МФО.

Один з головних мінусів банків — готовність видати виключно значну суму в довгостроковій перспективі. Як правило, в банк звертаються за необхідності придбати дорогий товар або почати стартап. Якщо потрібні гроші до ЗП з плановим поверненням протягом місяця, умови кредитування банків не підходять. У цьому випадку варто розглянути кредитування в мікрофінансових організаціях.

Коли можуть знадобитися гроші до зарплати?

 • Проблеми, які потребують медичного втручання. Знадобилося лікування, діагностика або покупка медикаментів.
 • Поламання техніки. Знадобився позаплановий ремонт або заміна.
 • Проблеми з оплатою доставленого замовлення через затримку зарплати.
 • Раптові фінансові труднощі в період відпочинку або відрядження.

Кредит на невелику суму може допомогти людям з будь-яким рівнем доходу. Це актуально для тих, хто тримає вільні кошти на банківських депозитах, переводить у валюту або інвестує. Якщо позапланово знадобляться кошти, які не можна зняти з рахунків, оптимально взяти гроші в кредит.

Чому брати гроші до ЗП зручно в МФО?

 • Комфортні строки й сума, яка дорівнює середній зарплаті українця. Наприклад, CreditPlus видає гроші в кредит на суми від 500 грн до 25 000 грн.
 • Клієнт отримує гроші протягом години. Згідно з регламентом банку перевірка заявки цей процес може зайняти кілька робочих днів.
 • Сервіс доступний цілодобово в будь-який день тижня. Щоб отримати кредит до зарплати, досить залишити заявку на сайті. У банк можна звернутися тільки згідно з графіком його роботи.
 • Віддалене обслуговування. Клієнту не потрібно особисто домовлятися з менеджерами про візит і приїжджати у відділення фінансової компанії — весь процес, від оформлення до переказу грошей на картку, проходить дистанційно через сайт або додаток.
 • Мінімум вимог. Від клієнта не потрібна довідка про доходи. Кредитна історія не є визначальним фактором під час ухвалення рішення.

Що потрібно, щоб отримати гроші?

МФО обслуговують клієнтів старших 18 років. Також у позичальника не повинно бути незакритих боргових зобов'язань перед вибраною компанією. Серед документів, які знадобляться під час оформлення — паспорт та ІПН. Подати заявку можна за допомогою будь-якого гаджета: ПК, смартфона, планшета. Також клієнтові знадобиться картка будь-якого українського банку, на рахунку якої є мінімум 1 грн — це знадобиться для верифікації.

Як отримати гроші до зарплати на картку?

Щоб швидко отримати гроші до зарплати, необхідно виконати наступні кроки:

 1. зареєструватися. Для цього знадобиться ввести свій номер телефону;
 2. заповнити анкету. Вона доступна в профілі клієнта. Необхідно ввести ПІБ, контакти та вказати суму заробітку — надавати довідку про дохід не потрібно;
 3. пройти процедуру верифікації через BankID НБУ або зробити фото з паспортом. Знімки повинні бути чіткими;
 4. верифікувати картку. Необхідно ввести її дані та підтвердити прив'язку за допомогою відправки SMS-коду.

Після цього клієнт може подати заявку на отримання кредиту. Попередньо варто правильно розрахувати суму, яку позичальник зможе без проблем повернути. Важливо визначити комфортний строк внесення платежу — про це варто потурбуватися заздалегідь. Після відправки заявки її проаналізує система та ухвалить рішення. Потім на номер клієнта прийде SMS з рішенням. У разі схвалення на електронну пошту відправлять договір кредитування, який потрібно підписати за допомогою SMS-коду. Відразу після того як договір набере чинності, на картку перекажуть кошти.

Послуги кредитування