Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Гроші в борг

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Як і де можна швидко отримати гроші в борг?

Мікрофінансові компанії пропонують віддалене обслуговування і цілодобовий сервіс — це оптимальний варіант, коли гроші знадобилися терміново. Клієнт може отримати швидкий переказ на картку менш ніж за годину.

Що робити, якщо терміново потрібні гроші?

Є чотири опції, у кожної з яких є плюси та мінуси:

 • споживчий кредит у банку;
 • мікрокредит у МФО;
 • позика у знайомих або родичів;
 • застава в ломбарді.

Чому зручно взяти гроші в борг у МФО?

Переваги співпраці з МФО:

 • послуга доступна цілодобово в будь-який день тижня;
 • при першому зверненні в МФО — наприклад, CreditPlus — клієнт отримає гроші на картку зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день на перший обраний період. Переплата складе кілька гривень;
 • доступні невеликі суми — в CreditPlus це від 500 до 15000 грн на перший кредит та до 30000 грн — на повторний;
 • застава не потрібна;
 • реєстрація, ідентифікація і переказ коштів не займуть більш ніж 1 годину;
 • довідка про доходи не потрібна;
 • онлайн-кредитування проходить віддалено — клієнтові не потрібно приїжджати в офіс фінансової компанії та спілкуватися з її представниками.

Що потрібно, щоб швидко отримати гроші на картку?

Терміново взяти гроші в борг у CreditPlus можуть повнолітні українці. Головна умова — у позичальника не повинно бути відкритих боргових зобов'язань перед компанією.

Для оформлення знадобляться паспорт, ідентифікаційний код і платіжна картка. Вона може бути дебетовою або кредитною. Картка має бути видана на ім'я позичальника, і на її балансі необхідно мати мінімум 1 грн.

Як швидко взяти гроші в борг у МФО?

 1. Створити особистий кабінет на сайті CreditPlus і увійти в профіль.
 2. Вказати в анкеті паспортні та контактні дані, інформацію про місце роботи та дохід. Підтверджувати дохід документально не потрібно.
 3. Пройти авторизацію через BankID НБУ або сфотографуватись із паспортом. Дані мають бути чіткими та невідредагованими.
 4. Підтвердити, що позичальник використовує свою картку. Для цього її треба прив'язати до акаунту: вказати дані та відправити SMS-код. Якщо на цьому етапі виникнуть проблеми, варто перевірити дозвіл на вихідні онлайн-платежі.
 5. Подати заявку з потрібною сумою і строком платежу.
 6. Отримати рішення щодо заявки в SMS. Дубль прийде на email.

Після схвалення потрібно підписати кредитний договір, який прийде на електронну пошту. Для підтвердження необхідно відправити SMS-код, який юридично має ту саму силу, що й звичайний підпис на паперовому документі. Після цього в акаунті з'явиться інформація щодо активного кредиту, а на картку прийде переказ.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день в розмірі 3% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менше ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 1% від первісної суми кредиту, але не менше ніж 10 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит