Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит без довідки
про доходи

До 15 000 грн під 0,01% на день

Чи реально отримати кредит без довідок про доходи?

Кожен кредитор самостійно визначає пакет необхідних документів, які має надати позичальник. Довідка про доходи — один з найпоширеніших документів. Без неї практично жоден банк не схвалить заявку на кредит. Водночас у мікрофінансових організаціях довідка про доходи не потрібна.

Чому не скрізь можна взяти кредит без довідок?

У банках є сума кредитного ліміту, за якого довідка не потрібна. Як правило, якщо бажана сума становить понад 1500-2500 грн, співробітники банку попросять надати документ, що підтверджує дохід. Деякі банки можуть схвалити кредит без довідки про доходи, проте з внесенням коригувань в умови. У порівнянні з середньостатистичним клієнтом обраного банку умови будуть більш жорсткими й менш вигідними.

Банки прагнуть максимально підвищити відсоток надійних клієнтів, які будуть чітко дотримуватися умов договору: повернуть гроші в строк і в повному обсязі. Кредитування — одна з основних спеціалізацій банку, однак не головна послуга. Банки мають у своєму розпорядженні великі клієнтські бази, тому простіше відмовитися від одного клієнта, який не надав гарантії. Це знижує ризики й економить час у разі, якщо позичальник виявиться ненадійним.

Які компанії видають кредит без довідок?

швидко

Швидко

Ухвалення рішення за декілька хвилин

перевага

Комфортні строки

Можливість користування кредитом до 365 днів

комфортно

Мінімальний пакет

Оформляємо кредит без довідки про доходи

 

Мікрофінансові організації не вимагають довідку про доходи в обов'язковому порядку. Це пов'язано з наступними факторами:

 • низькі ризики — МФО видають гроші на короткий строк, а сума не перевищує середньої зарплати українця;
 • вузька спеціалізація — на відміну від банків, МФО можуть зосередитися тільки на кредитуванні;
 • менш витратна діяльність в порівнянні з банками — в МФО менший штат співробітників і, як правило, один офіс. Усі перекази проходять віддалено, немає фізичних точок видачі грошей, які потрібно було б обслуговувати.

Що потрібно, щоб взяти кредит без довідки про доходи?

У CreditPlus онлайн-кредит без довідок про доходи можуть отримати повнолітні українці. Одна з основних переваг МФО — лояльне ставлення до типу працевлаштування й джерела доходу. До мікрофінансових компаній звертаються як представники категорії ФОП і неофіційно працевлаштовані, так і студенти й пенсіонери. Подати заявку й отримати грошовий переказ можна перебуваючи в будь-якій точці України. Вам знадобляться паспорт, ІПН і платіжна картка, видана на ваше ім'я. Ви не зможете отримати кредит, якщо скористаєтеся чужою карткою.

Як взяти кредит без довідок терміново?

 1. Зареєструйтеся на сайті CreditPlus або в додатку, який доступний у Google Play.
 2. Заповніть інформацію про себе в особистому профілі. Знадобляться контактні дані, ПІБ та інформація про доходи. Документальне підтвердження заробітку не потрібне.
 3. Зробіть фото з паспортом або пройдіть верифікацію з Bank ID НБУ. Зверніть увагу: знімки не можна редагувати. Також інформація на зображеннях має бути чіткою і зрозумілою.
 4. Верифікуйте картку. Після введення даних картки надішліть SMS-код. Для прив'язки на вашому балансі має бути мінімум 1 грн.
 5. Надішліть заявку на кредит. Важливо: вибирайте суму, яку без проблем зможете повернути з урахуванням вашого доходу.
 6. Дочекайтеся рішення. Швидше за все система аналізує анкети постійних клієнтів. Новим клієнтам потрібно почекати трохи довше. Ви отримаєте рішення в SMS та електронному листі. За умови схвалення на пошту надійде договір кредитування, з яким потрібно ознайомитися перед підписанням.
 7. Щоб договір набрав чинності, потрібно надіслати SMS-підтвердження. Після цього статус кредиту в особистому кабінеті оновиться, і на вашу картку перерахують схвалену суму.
Послуги кредитування
Отримати