Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

За допомогою цього віджету ви можете подати Товариству попередню заявку з бажаними умовами кредитування. Для детального обрахунку ваших витрат перейдіть до кредитного калькулятора

Кредит без довідки
про доходи

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Чи реально отримати кредит без довідок про доходи?

Кожен кредитор самостійно визначає пакет необхідних документів, які має надати позичальник. Довідка про доходи — один з найпоширеніших документів. Без неї практично жоден банк не схвалить заявку на кредит. Водночас у мікрофінансових організаціях довідка про доходи не потрібна.

Чому не скрізь можна взяти кредит без довідок?

У банках є сума кредитного ліміту, за якого довідка не потрібна. Як правило, якщо бажана сума становить понад 1500-2500 грн, співробітники банку попросять надати документ, що підтверджує дохід. Деякі банки можуть схвалити кредит без довідки про доходи, проте з внесенням коригувань в умови. У порівнянні з середньостатистичним клієнтом обраного банку умови будуть більш жорсткими й менш вигідними.

Банки прагнуть максимально підвищити відсоток надійних клієнтів, які будуть чітко дотримуватися умов договору: повернуть гроші в строк і в повному обсязі. Кредитування — одна з основних спеціалізацій банку, однак не головна послуга. Банки мають у своєму розпорядженні великі клієнтські бази, тому простіше відмовитися від одного клієнта, який не надав гарантії. Це знижує ризики й економить час у разі, якщо позичальник виявиться ненадійним.

Які компанії видають кредит без довідок?

швидко

Швидко

Ухвалення рішення за декілька хвилин

перевага

Комфортні строки

Можливість користування кредитом до 365 днів

комфортно

Мінімальний пакет

Оформляємо кредит без довідки про доходи

 

Мікрофінансові організації не вимагають довідку про доходи в обов'язковому порядку. Це пов'язано з наступними факторами:

 • низькі ризики — МФО видають гроші на короткий строк, а сума не перевищує середньої зарплати українця;
 • вузька спеціалізація — на відміну від банків, МФО можуть зосередитися тільки на кредитуванні;
 • менш витратна діяльність в порівнянні з банками — в МФО менший штат співробітників і, як правило, один офіс. Усі перекази проходять віддалено, немає фізичних точок видачі грошей, які потрібно було б обслуговувати.

Що потрібно, щоб взяти кредит без довідки про доходи?

У CreditPlus онлайн-кредит без довідок про доходи можуть отримати повнолітні українці. Одна з основних переваг МФО — лояльне ставлення до типу працевлаштування й джерела доходу. До мікрофінансових компаній звертаються як представники категорії ФОП і неофіційно працевлаштовані, так і студенти й пенсіонери. Подати заявку й отримати грошовий переказ можна перебуваючи в будь-якій точці України. Вам знадобляться паспорт, ІПН і платіжна картка, видана на ваше ім'я. Ви не зможете отримати кредит, якщо скористаєтеся чужою карткою.

Як взяти кредит без довідок терміново?

 1. Зареєструйтеся на сайті CreditPlus або в мобільному застосунку, який доступний у Google Play та App Store.
 2. Заповніть інформацію про себе в особистому профілі. Знадобляться контактні дані, ПІБ та інформація про доходи. Документальне підтвердження заробітку не потрібне.
 3. Зробіть фото з паспортом або пройдіть верифікацію з Bank ID НБУ. Зверніть увагу: знімки не можна редагувати. Також інформація на зображеннях має бути чіткою і зрозумілою.
 4. Верифікуйте платіжну картку.
 5. Надішліть заявку на кредит. Важливо: вибирайте суму, яку без проблем зможете повернути з урахуванням вашого доходу.
 6. Дочекайтеся рішення. Швидше за все система аналізує анкети постійних клієнтів. Новим клієнтам потрібно почекати трохи довше. Ви отримаєте рішення в SMS та електронному листі. За умови схвалення на пошту надійде договір кредитування, з яким потрібно ознайомитися перед підписанням.
 7. Щоб договір набрав чинності, потрібно надіслати SMS-підтвердження. Після цього статус кредиту в особистому кабінеті оновиться, і на вашу картку перерахують схвалену суму.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 25000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 2,2% на день (803% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,65% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 9 313,47% до 238 201,39% (залежить від виконання умов).

Стандартна — 2,2% на день (803% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,65% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 9 313,47% до 238 201,39% (залежить від умов участі в програмі лояльності).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день в розмірі 1% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менше ніж 150 грн.;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 1% від первісної суми кредиту.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом дії воєнного стану, а також протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом)

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
Послуги кредитування
Отримати гроші