Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: 8:00 - 23:00
Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Кредит без довідки про доходи

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Чи реально отримати кредит без довідок про доходи?

Кожен кредитор самостійно визначає пакет необхідних документів, які має надати позичальник. Довідка про доходи — один з найпоширеніших документів. Без неї практично жоден банк не схвалить заявку на кредит. Водночас у мікрофінансових організаціях довідка про доходи не потрібна.

Чому не скрізь можна взяти кредит без довідок?

У банках є сума кредитного ліміту, за якого довідка не потрібна. Як правило, якщо бажана сума становить понад 1500-2500 грн, співробітники банку попросять надати документ, що підтверджує дохід. Деякі банки можуть схвалити кредит без довідки про доходи, проте з внесенням коригувань в умови. У порівнянні з середньостатистичним клієнтом обраного банку, умови будуть більш жорсткими й невигідними.

Банки прагнуть максимально підвищити відсоток надійних клієнтів, які будуть чітко дотримуватися умов договору: повернуть гроші в строк і в повному обсязі. Кредитування — одна з основних спеціалізацій банку, однак не головна послуга. Банки мають у своєму розпорядженні великі клієнтські бази, тому простіше відмовитися від одного клієнта, який не надав гарантії. Це знижує ризики й економить час у разі, якщо позичальник виявиться ненадійним.

Які компанії видають кредит без довідок?

швидко

Швидко

Швидке прийняття рішення

перевага

Комфортні терміни

Кредит до 30 днів з можливістю продовження

комфортно

Мінімальний пакет

Оформляємо кредит без довідки про доходи

 

Мікрофінансові організації не вимагають довідку про доходи в обов'язковому порядку. Це пов'язано з наступними факторами:

 • низькі ризики — МФО видають гроші на короткий строк, а сума не перевищує середньої зарплати українця;
 • вузька спеціалізація — на відміну від банків, МФО можуть зосередитися тільки на кредитуванні;
 • менш витратна діяльність в порівнянні з банками — в МФО менший штат співробітників і, як правило, один офіс. Усі перекази проходять віддалено, немає фізичних точок видачі грошей, які потрібно було б обслуговувати.

Що потрібно, щоб взяти кредит без довідки про доходи?

У CreditPlus онлайн-кредит без довідок про доходи можуть отримати повнолітні українці. Одна з основних переваг МФО — лояльне ставлення до типу працевлаштування й джерела доходу. До мікрофінансових компаній звертаються як представники категорії ФОП і неофіційно працевлаштовані, так і студенти й пенсіонери. Подати заявку й отримати грошовий переказ можна перебуваючи в будь-якій точці України. Вам знадобляться паспорт, ІПН і платіжна картка, видана на ваше ім'я. Ви не зможете отримати кредит, якщо скористаєтеся чужою карткою.

Як взяти кредит без довідок терміново?

 1. Зареєструйтеся на сайті CreditPlus або в додатку, який доступний у Google Play.
 2. Заповніть інформацію про себе в особистому профілі. Знадобляться контактні дані, ПІБ та інформація про доходи. Документальне підтвердження заробітку не потрібне.
 3. Завантажте фото або скани паспорта та ідентифікаційного коду. Зверніть увагу: знімки не можна редагувати. Також інформація на зображеннях має бути чіткою і зрозумілою.
 4. Верифицируйте карту. После того как введете данные карты, отправьте SMS-код. Для привязки на вашем балансе должна быть минимум 1 грн. 
 5. Надішліть заявку на кредит. Важливо: вибирайте суму, яку без проблем зможете повернути з урахуванням вашого доходу.
 6. Дочекайтеся рішення. Швидше за все система аналізує анкети постійних клієнтів. Новим клієнтам потрібно почекати трохи довше. Ви отримаєте рішення в SMS та електронному листі. За умови схвалення на пошту надійде договір кредитування, з яким потрібно ознайомитися перед підписанням.
 7. Щоб активувати договір, потрібно надіслати SMS-підтвердження. Після цього статус кредиту в особистому кабінеті оновиться, і на вашу картку перерахують схвалену суму.
Послуги кредитування