Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Кредити без застави

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований

Рано чи пізно кожен стикається з проблемою нестачі грошей. Що робити в такому випадку? При зверненні в банк можуть зажадати заставу, а без її наявності висока ймовірність відмови. Якщо зайняти у близьких, можна зіпсувати відносини, та й не факт, що приятель зможе дати потрібну суму. В такому випадку ідеальним варіантом буде звернутися в мікрофінансову організацію. Однак далеко не кожна компанія підійде, адже деякі з них вимагають у позичальника контакти довірених осіб. Але що робити, якщо ви не хочете зобов'язувати інших своїми проблемами, а залишати під заставу нічого? Шукайте ту компанію, яка готова видати кредит без застави та поручителів.

Где взять кредит без залога в Украине?

У більшості випадків МФО не просять у своїх позичальників заставу, щоб видати гроші. Все тому, що компанії оформляють кредити на порівняно невеликі суми на короткі терміни до 30 днів. Запитувати заставу в якості гарантії повернення грошей не має сенсу. Нерухомість не може коштувати кілька тисяч гривень, та й повернути таку суму набагато простіше.

Для того щоб знайти компанію, яка дозволяє взяти кредит без застави та поручителів, перегляньте різні пропозиції МФО. Для зручності користувачів більшість популярних компаній зібрані на агрегаторах, де ви можете дізнатися всю потрібну інформацію. Перед тим як оформити кредит, не забудьте перейти безпосередньо на сайт обраної компанії, щоб переконатися в наявності необхідних дозволів і ліцензій - так ви будете впевнені, що не станете жертвою шахрайства. Наприклад, у CreditPlus є всі документи для діяльності на законних підставах. Це одна з найпопулярніших компаній в Україні, яка видає кредити клієнтам, які не мають можливість надати заставу в банку або забезпечити поручительство.

Які вимоги є перед клієнтами?

Безсумнівно, кожна компанія має свою методику роботи та умови видачі кредитів. Але ми наведемо як приклад найпоширеніші і узагальнені вимоги. По-перше, позичальник зобов'язаний бути старше 18 років. Є ряд організацій, які в цілях перестраховки підвищують віковий мінімум до 21-23 років. В середньому максимальний вік становить 65-70 років. По-друге, клієнт повинен бути громадянином України. По-третє, щоб подати заявку, необхідно перебувати на території країни.

Як взяти кредит на вигідних умовах?

При виборі компанії завжди звертайте увагу не тільки на умови кредитування, а й на ті чи інші переваги, які пропонує організація. Варто придивитися до МФО, що пропонують кредити під 0,01% на перший кредит. Це вигідно і практично - ви фактично повертаєте ту ж суму, яку брали спочатку, плюс невелику символічну переплату.

Розглядайте перспективу відразу: чи взяли б ви кредит в цій компанії ще раз? Якщо ви налагодите довірчі відносини з кредитором завдяки своєчасному поверненню позикових коштів, то напевно зможете отримати знижки на наступні кредити. Таким чином, ставка може знизитися в кілька разів, і погашення стане ще комфортніше і економніше.

Чим кредит онлайн в CreditPlus краще банківського?

Банки - оптимальні фінустанови, якщо клієнтові необхідні гроші на якийсь великий проект: машину, квартиру, відкриття власної справи і багато іншого. Але і тут є свої нюанси - великі кредити видадуть тільки під заставу і з поручителями. Більш того, вам буде потрібно надати довідки з місця роботи, документ, що підтверджує вашу платоспроможність, витрати з закордонного паспорта та інше. Тому така опція не підходить, якщо позичальникові терміново потрібна невелика сума на певні потреби, які не вимагають значних вкладень. Це може бути оплата комунальних послуг, ремонту, лікування і т. і.

Компанія CreditPlus має у своєму розпорядженні найсучасніші технологї та інновації, а тому максимально спростила процес подачі заявки, прийняття рішення і переказу грошей на картку клієнта. Позичальник може отримати кредит без поручителів, надання стопок документів та інших бюрократичних нюансів. Що ж тоді буде потрібно позичальникові? Всього лише дані паспорта, ідентифікаційного коду, номер телефону та активної банківської карти. Рішення приймається швидко, а після схвалення гроші переводяться моментально - процедура ще простіше і оперативніше, ніж у банку. Крім того, є зручне погашення і пролонгація.

Послуги кредитування