Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит онлайн
на картку ПриватБанку

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Компанія CreditPlus оформляє позики до 30 тисяч грн із можливістю користування кредитом впродовж року. Клієнт може отримати кредит онлайн на картку «ПриватБанку» всього за декілька хвилин. Потрібно вибрати суму й строк погашення, потім зареєструватися та дочекатися схвалення позики.

Перший кредит у CreditPlus нададуть зі зниженою процентною ставкою 0,01% на перший обраний період. Після першої позики клієнт стане учасником програми лояльності й зможе отримувати персональні бонуси від компанії.

за 7 хвилин

Швидко

Надішлемо гроші на картку «ПриватБанку» за кілька хвилин

без питань

Без суворих вимог до документів

Не запитуємо довідки про доходи, дані про нерухомість тощо

вигідні умови

24/7

Практично миттєво та у будь-який час доби переказуємо кошти на карту

Як взяти онлайн кредит на картку «ПриватБанку»

Взяти кредит онлайн на картку «ПриватБанку» в CreditPlus може будь-який українець віком від 18 до 65 років. Для оформлення позики необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також необхідний мобільний телефон (бажано фінансовий номер) і картка «ПриватБанку».

Процедура оформлення договору складається з 3 етапів

 1. Оформлення заявки. Необхідно вказати суму й строк платежу.
 2. Реєстрація на сайті. Після подачі заявки необхідно зареєструватися. Ви відразу отримаєте доступ до особистого кабінету.
 3. Підписання договору. Коли вашу заявку схвалять, потрібно буде підписати договір кредитування.

Як отримати знижку або промокод

Отримати знижку від CreditPlus можна за допомогою промокоду, акційних пропозицій або участі в партнерській програмі лояльності. Для цього достатньо бути зареєстрованим у системі CreditPlus. Ми будемо надсилати свіжі промокоди на вашу електронну адресу або телефон.

CreditPlus регулярно проводить акції, під час яких можна оформити кредит зі знижкою або виграти цінний приз.

Як погасити кредит

Згідно з правилами CreditPlus, максимальний строк дії кредитного договору становить 365 днів, а періодичність сплати платежів може бути від 3 до 30 днів. Клієнт може повністю погасити кредит або сплатити фактично нараховані відсотки згідно з графіком (щоб продовжити користування кредитними коштами ще на той самий період, який було вибрано від початку). 

Поширені запитання

У мене немає картки «ПриватБанку», я можу отримати кредит?

Так, ви можете використати дійсну платіжну картку будь-якого українського банку, вона має бути випущена на ваше ім'я.

Чи можна отримати гроші готівкою?

Після оформлення кредиту ви отримаєте гроші на вашу картку, зазначену під час реєстрації. Щоб отримати готівку, скористайтеся будь-яким банкоматом, що знаходиться поруч з вами. 

Чи можна оплатити кредит карткою «ПриватБанку»?

Для погашення кредиту можна використати картку будь-якого банку, зокрема й «ПриватБанку». З її допомогою можна оплатити кредит у будь-якому терміналі, в касі будь-якого банку, або онлайн в особистому кабінеті на сайті creditplus.ua.

Що буде, якщо я не встигну повернути кредит вчасно?

Якщо не повернути кредит до зазначеної в договорі дати, це може призвести до негативних наслідків і позначитися на вашій кредитній історії.

Чи дадуть кредит онлайн на картку «ПриватБанку» з поганою кредитною історією?

Кредитна історія не є визначальним фактором, чи буде схвалений кредит. Якщо у вас немає прострочення і незакритих кредитів, тоді ваша заявка буде схвалена.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит