Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
  • Проценти

  • Сума

  • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

За допомогою цього віджету ви можете подати Товариству попередню заявку з бажаними умовами кредитування. Для детального обрахунку ваших витрат перейдіть до кредитного калькулятора

Кредит онлайн
на картку ПриватБанку

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Компанія CreditPlus оформляє позики до 25 тисяч грн із можливістю користування кредитом впродовж року. Клієнт може отримати кредит онлайн на картку «ПриватБанку» всього за декілька хвилин. Потрібно вибрати суму й строк погашення, потім зареєструватися та дочекатися схвалення позики.

Перший кредит у CreditPlus нададуть зі зниженою процентною ставкою 0,01% на перший обраний період. Після першої позики клієнт стане учасником програми лояльності й зможе отримувати персональні бонуси від компанії.

за 7 хвилин

Швидко

Надішлемо гроші на картку «ПриватБанку» за кілька хвилин

без питань

Без суворих вимог до документів

Не запитуємо довідки про доходи, дані про нерухомість тощо

вигідні умови

24/7

Практично миттєво та у будь-який час доби переказуємо кошти на карту

Як взяти онлайн кредит на картку «ПриватБанку»

Взяти кредит онлайн на картку «ПриватБанку» в CreditPlus може будь-який українець віком від 18 до 65 років. Для оформлення позики необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також необхідний мобільний телефон (бажано фінансовий номер) і картка «ПриватБанку».

Процедура оформлення договору складається з 3 етапів

  1. Оформлення заявки. Необхідно вказати суму й строк платежу.
  2. Реєстрація на сайті. Після подачі заявки необхідно зареєструватися. Ви відразу отримаєте доступ до особистого кабінету.
  3. Підписання договору. Коли вашу заявку схвалять, потрібно буде підписати договір кредитування.

Умови оформлення кредиту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума До 15000 грн До 25000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 2,2% на день (803% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,65% річних)

Реальна річна процентна ставка — від 9 313,47% до 238 201,39% (залежить від виконання умов);

Стандартна — 2,2% на день (803% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,019% на день (7,5106% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 9 313,47% до 238 201,39% (залежить від умов участі в програмі лояльності).

Час розгляду До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Кредит оформляється в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день При повторному зверненні не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин

Як отримати знижку або промокод

Отримати знижку від CreditPlus можна за допомогою промокоду, акційних пропозицій або участі в партнерській програмі лояльності. Для цього достатньо бути зареєстрованим у системі CreditPlus. Ми будемо надсилати свіжі промокоди на вашу електронну адресу або телефон.

CreditPlus регулярно проводить акції, під час яких можна оформити кредит зі знижкою або виграти цінний приз.

Як погасити кредит

Згідно з правилами CreditPlus, максимальний строк дії кредитного договору становить 365 днів, а періодичність сплати платежів може бути від 3 до 30 днів. Клієнт може повністю погасити кредит або сплатити фактично нараховані відсотки згідно з графіком (щоб продовжити користування кредитними коштами ще на той самий період, який було вибрано від початку). 

Поширені запитання

У мене немає картки «ПриватБанку», я можу отримати кредит?

Так, ви можете використати дійсну платіжну картку будь-якого українського банку, вона має бути випущена на ваше ім'я.

Чи можна отримати гроші готівкою?

Після оформлення кредиту ви отримаєте гроші на вашу картку, зазначену під час реєстрації. Щоб отримати готівку, скористайтеся будь-яким банкоматом, що знаходиться поруч з вами. 

Чи можна оплатити кредит карткою «ПриватБанку»?

Для погашення кредиту можна використати картку будь-якого банку, зокрема й «ПриватБанку». З її допомогою можна оплатити кредит у будь-якому терміналі, в касі будь-якого банку, або онлайн в особистому кабінеті на сайті creditplus.ua.

Що буде, якщо я не встигну повернути кредит вчасно?

Якщо не повернути кредит до зазначеної в договорі дати, це може призвести до негативних наслідків і позначитися на вашій кредитній історії.

Чи дадуть кредит онлайн на картку «ПриватБанку» з поганою кредитною історією?

Кредитна історія не є визначальним фактором, чи буде схвалений кредит. Якщо у вас немає прострочення і незакритих кредитів, тоді ваша заявка буде схвалена.

Послуги кредитування
Отримати