Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит без перевірки

До 15 000 грн під 0,01% на день

Як взяти кредит

Для всіх нових клієнтів на перший кредит надається знижена процентна ставка 0,01% на день, максимальна сума мікропозики — 15000 гривень, строк дії позики — до 365 днів з можливістю внесення платежу до 30 днів

швидке оформлення

Заповніть онлайн-заявку

Введіть потрібну вам суму й строк кредиту

без перевірки

Зареєструйтеся та дочекайтеся схвалення

Вкажіть необхідну інформацію

вигідні умови

Підпишіть договір і отримайте гроші

Ознайомтеся з договором і підпишіть його

Мікрофінансові організації, що пропонують послуги швидкого онлайн-кредитування, мають деякі переваги перед банками та кредитними організаціями. Перед оформленням кредиту і видачею грошових коштів в банках в обов'язковому порядку відбувається перевірка клієнта. Перевіряється кредитна історія, знаходження в базі чорних списків, чи є незакриті або прострочені кредити та інше. Зазвичай така перевірка може тривати від 1 до 7 днів. Зрозуміло, що швидко отримати гроші не вдасться. Доведеться чекати результатів і сподіватися на позитивне рішення. У CreditPlus перевірка клієнта охочого взяти гроші в кредит відбувається набагато швидше — результат буде відомий через кілька хвилин.

Кому доступний кредит на картку без перевірок?

Ми надаємо послуги позик без перевірок тільки особам, які досягли повноліття. Необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Що знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • мобільний телефон;
 • банківська картка;
 • мобільний зв'язок і інтернет.

Як оплатити кредит?

Ми пропонуємо декілька способів оплати кредиту. Залежно від ваших можливостей можна використати сервіси електронних платіжних систем, оплату прямо з кабінету на сайті або традиційні способи погашення.

 • В особистому кабінеті за допомогою банківської картки. Оплата миттєво
 • У будь-якому терміналі «ПриватБанку», EasyPay, City24 готівкою або карткою
 • За допомогою мобільного додатку «Приват24»
 • У касі будь-якого українського банку

Як отримати знижку?

Використовуйте можливості програми лояльності, щоб взяти гроші в борг з вигодою для себе.

 1. Для всіх клієнтів, які вперше беруть кредит у Кредит Плюс, діє максимальний розмір знижки. Вона буде врахована автоматично.
 2. Якщо ви вже користувалися послугами нашого сервісу та не допускали прострочень, зможете скористатися можливостями персональної програми лояльності або отримати індивідуальну знижку у вигляді промокоду.
 3. Слідкуйте за новинами компанії, щоб першими дізнаватися про нові акції та отримувати особисті промокоди на додаткову знижку.

Як отримати відстрочку за кредитом?

У CreditPlus не обов'язково повністю гасити кредит. У CreditPlus не обов'язково повністю гасити кредит. Якщо не вистачає грошей на повне погашення, можна сплатити лише фактично нараховані відсотки на момент внесення платежу згідно з графіком. Після цього можна продовжити користуватися кредитом до наступної дати платежу. У розташуванні клієнта буде та кількість днів, на яку спочатку був оформлений кредит.

Інформація про умови оформлення кредиту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума До 15000 грн До 25000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,99% на день (726,35% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати 0,01% на день (3,65% річних)

Реальна річна процентна ставка — від 6961,93% до 115757,37% (залежить від виконання умов).

Стандартна — 1,99% на день (726,35% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,019% на день (7,5106% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 7004,32% до 115757,37% (залежить від умов участі в програмі лояльності).
Час оформлення До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту — від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирається споживачем)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Кредит оформляється в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна карта, видана на ваше ім'я, мобільний телефон При оформленні повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день При повторному зверненні не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
Послуги кредитування
Отримати