Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: 8:00 - 23:00
Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Кредит без перевірки

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Як взяти кредит

Для всіх нових клієнтів на перший кредит надається знижена відсоткова ставка 0,01% в день, максимальна сума мікропозики - 15000 гривень, термін позики - до 30 днів.

швидке оформлення

Заповнити онлайн заявку

Повідомте потрібну вам суму і термін кредиту

без перевірки

Зареєструйтеся та дочекайтеся схвалення

Вкажіть необхідну інформацію

вигідні умови

Підтвердіть договір і отримаєте гроші

Ознайомтеся з договором і підтвердіть його

Мікрофінансові організації, що пропонують послуги швидкого онлайн-кредитування мають деякі переваги перед банками і кредитними організаціями. Перед оформленням кредиту і видачею грошових коштів в банках в обов'язковому порядку відбувається перевірка клієнта. Перевіряється кредитна історія, знаходження в базі чорних списків, чи є незакриті або прострочені кредити та інше. Зазвичай така перевірка може тривати від 1 до 7 днів. Зрозуміло, що швидко отримати гроші не вдасться. Доведеться чекати результатів і сподіватися на позитивне рішення. У CreditPlus перевірка клієнта бажаючого взяти гроші в кредит відбувається набагато швидше - результат буде відомий через кілька хвилин.

Кому доступний кредит на карту без перевірок?

Ми надаємо послуги позик без перевірок тільки особам, які досягли повноліття. Необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Що знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • мобільний телефон;
 • банківська картка;
 • мобільний зв'язок і інтернет.

Як оплатити кредит?

Ми пропонуємо декілька способів оплати кредиту. Залежно від ваших можливостей можна використати сервіси електронних платіжних систем, оплату прямо з кабінету на сайті, або традиційні способи погашення.

 • В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Оплата миттєво
 • У будь-якому терміналі Приватбанку, IBox, EasyPay, City24, Sistema (SIS) готівкою або карткою
 • За допомогою мобільного додатку Приват24
 • У касі будь-якого українського банку

Як отримати знижку?

Використовуйте можливості програми лояльності, щоб взяти гроші в борг з вигодою для себе.

 1. Для всіх клієнтів, які вперше беруть кредит у Кредит Плюс, діє максимальний розмір знижки. Вона буде врахована автоматично.
 2. Якщо ви вже користувалися послугами нашого сервісу та не допускали прострочень, зможете скористатися можливостями персональної програми лояльності та отримати знижку до 25%.
 3. Слідкуйте за новинами компанії, щоб першими дізнаватися про нові акції та отримувати особисті промокоди на додаткову знижку.

Як отримати відстрочку за кредитом?

У CreditPlus не обов'язково повністю гасити кредит. Якщо не вистачає грошей на повне погашення, можна скористатися послугою часткового погашення, просто сплативши нараховані відсотки. У цьому разі кредит залишається активним, строк погашення позики подовжується на той самий, і клієнт може продовжувати користуватися позиковими грошима.

Інформація про умови оформлення кредиту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума До 15000 грн До 25000 грн
Процентна ставка 1,9% в день - стандартна процентна ставка (річна процентна ставка - 693,5%). Ставка може бути знижена до 0,01% в день згідно Програми лояльності, (річна процентна ставка - 3,65%) 1,9% в день - стандартна процентна ставка (річна процентна ставка - 693,5%). Ставка може бути знижена до 0,01% в день згідно Програми лояльності, (річна процентна ставка - 3,65%)
Час оформлення До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк 3-30 днів
Вік позичальника Від 18 до 65 років
Способи отримання кредиту Кредит оформляється в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна карта, видана на ваше ім'я, мобільний телефон При оформленні повторного кредиту надавати документи не потрібно
Можливість пролонгації кредиту Без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою Без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день При повторному зверненні не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
Послуги кредитування