Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит без дзвінків

До 15 000 грн під 0,01% на день

Як і де взяти кредит онлайн без дзвінків в Україні?

Одна з найпоширеніших практик з боку кредитора — дзвінок-підтвердження. Під час оформлення онлайн-кредиту оператор може зателефонувати клієнту, щоб поставити питання. Більшість позичальників воліють звертатися в компанії, чиї співробітники не телефонують для уточнення деталей. Для цього вони ладні витратити більше часу на пошуки МФО, яка видає кредити без дзвінків.

Навіщо телефонують під час оформлення кредиту?

Щоб додатково підтвердити заявку і знизити ймовірність шахрайства — наприклад, отримання кредиту за чужими документами. Як правило, менеджер уточнює ті дані, які ви вказуєте в анкеті: ПІБ, бажану суму, термін тощо.

Чи реально отримати кредит онлайн без дзвінків, і які компанії його видають?

Більшість мікрофінансових організацій телефонують позичальникам. Це пов'язано, наприклад, з невідповідностями або помилками. Можуть бути й інші причини. Є компанії, які можуть розв'язати питання без дзвінка, але їх небагато. У CreditPlus можна отримати онлайн-кредит без дзвінка при першому зверненні.

Якщо ви розраховуєте на кредит у банку, ви не зможете отримати його без дзвінка від менеджера. Великі фінкомпанії видають гроші не так оперативно, як МФО. Крім того, вас можуть запросити до відділення банку, щоб поспілкуватися особисто.

Чому багато хто воліє оформлювати кредит без дзвінків?

Основна причина — психологічний дискомфорт. Грошове питання — завжди гостра тема. Клієнт бажає звести до мінімуму спілкування зі співробітником компанії. Для клієнта простіше відразу дізнатися — схвалено або відмовлено. Друга причина — час. До МФО звертаються за терміновими кредитами, коли потрібно швидко отримати гроші. Дзвінок — це додаткове очікування.

Що треба, щоб оформити кредит на картку без дзвінків?

Основні вимоги до позичальників такі:

 • вік — не менш ніж 18 років;
 • наявність будь-якого джерела доходу. Підтверджувати не потрібно, обмежень щодо сум немає. Соціальна категорія не має значення: ви можете бути пенсіонером, безробітним на тимчасовій або постійній основі або студентом — це не буде причиною відмови;
 • громадянство України;
 • паспорт та ІПН;
 • картка будь-якого українського банку. Для отримання грошей підходить дебетова або кредитна картка. Вона має бути оформлена на ваше ім'я, на балансі потрібно мати не менш ніж 1 грн.

Кредитна історія не грає вирішальної ролі під час оформлення. Система аналізує рейтинг, однак схвалення можливе навіть за зіпсованої КІ. Головне, щоб у вас не було прострочених непогашених кредитів в обраній компанії.

Як взяти кредит без дзвінків?

 1. Зареєструйтеся на сайті CreditPlus. Для реєстрації використайте свій мобільний номер.
 2. Увійдіть в обліковий запис і заповніть анкету. Одна з причин, з яких оператор може зателефонувати позичальнику — це будь-які помилки.
 3. Зробіть фотографію з документом — паспортом (або виконайте просту авторизацію за допомогою BankID НБУ). Перед завантаженням переконайтеся, що знімки якісні. Додаткове редагування даних заборонене. В іншому випадку оператор може зателефонувати або відхилити заявку.
 4. Верифікуйте картку. Не оформлюйте кредит на картку друзів або родичів. Це ще одна поширена причина відмов.
 5. Подайте заявку з потрібною сумою і терміном погашення. Важливо: під час оформлення першого кредиту не рекомендується запитувати максимальну суму, якщо ви не хочете приймати дзвінок. Також не запитуйте суму, яка непосильна за вашого доходу. Наприклад, ви вказали дохід у розмірі 12 000 грн і подали заявку на 10 000 грн. Менеджер може зателефонувати, щоб уточнити, чи є у вас додаткові джерела заробітку, за допомогою яких ви без проблем закриєте кредит.

Після відправки заявки вона потрапить на розгляд. При повторному зверненні в CreditPlus час очікування мінімальний, а ймовірність дзвінка значно нижча. Якщо менеджер не зателефонує, ви отримаєте SMS та електронний лист з рішенням. Після підписання договору ви відразу отримаєте гроші на картку.

Послуги кредитування