Довідкова інформація

Кредит на карту без дзвінків

До 10 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Кредити на карту без дзвінків і перевірок в онлайн режимі. CreditPlus пропонує кредити до 15000 гривень з оформленням за 7 хвилин, без документів і бюрократичних зволікань. Вкажіть суму кредиту, термін, і заповніть реєстраційну анкету. Потім підтвердіть договір кредитування з допомогою SMS повідомлення. Після підписання договору грошові кошти будуть відправлені на банківську карту клієнта.

Як швидко взяти кредит на карту без дзвінка в CreditPlus

Використовуйте швидку реєстрацію в сервісі CreditPlus, щоб взяти кредит онлайн на карту без дзвінків і відмов. У цьому випадку не буде перевірки і не знадобиться завантажувати документи. Процедура оформлення кредиту розбита на 3 етапи.

  1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну вам суму і термін кредиту. Якщо ви вперше берете кредит в CreditPlus, тоді максимально допустима сума буде обмежена, ви зможете отримати до 10000 гривень, але в цьому випадку кредит буде надано на акційних умовах, зі ставкою 0,01% в день. В подальшому, максимально допустима сума позики буде збільшена до 15000 гривень.
  2. Після оформлення заявки, необхідно заповнити анкету клієнта. У ній потрібно вказати паспортні дані, номер ІПН коду і дані вашої банківської карти. Надалі, на її ми перерахуємо ваші гроші. На відміну від більшості компаній мікрокредитування ми не проводимо перевірок документів та видаємо кредити без дзвінків. Головне правильно заповнити заявку, чесно і без помилок.
  3. Після розгляду заявки ми надамо договір, який необхідно підписати. Зробити це досить просто, ми кредитуємо віддалено через інтернет, тому вашу згоду з умовами позики і підтвердження договору необхідно здійснити дистанційно, за допомогою СМС коду.
  4. Як тільки ви виконаєте всі умови кредиту на карту без дзвінка, і підпишите вашу частину договору, ми відправимо гроші на вашу банківську карту.

Умови надання позики без дзвінків

Отримати кредит в CreditPlus можуть тільки особи, які досягли повноліття, і знаходяться на території України. Обмежувальними факторами є вік, ми кредитуємо клієнтів у віці від 18 до 65 років.

Ми кредитуємо всі групи населення: Взяти гроші в борг без дзвінків і перевірок можуть студенти, пенсіонери, безробітні, особи без офіційного місця роботи, підприємці та інші українці.

При оформленні кредиту на карту без дзвінків знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і особиста банківська картка. Зверніть увагу, ми не вимагаємо надавати копії цих документів, вони знадобляться вам тільки при заповненні анкети, в ході реєстрації.

Ми надаємо послуги кредитування по всій Україні, крім Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій. Онлайн сервіс кредитування працює в цілодобовому режимі, без свят, вихідних і перерв.

Причини популярності сервісу мікрокредитування CreditPlus

кредит без дзвінків за 15 хвилин

Кредит без дзвінків за 7 хвилин

Оформити позику можна в будь-який час доби

вигідна ставка

Ставка кредитування 0,01% в день

По-справжньому вигідні умови, без відсотків на перший кредит.

максимально доступні для всіх

Доступні для всіх без обмежень

Взяти кредит без дзвінків може кожен українець. Без обмежень.

Як оплатити кредит віддалено через інтернет

Оплатити кредит або нараховані відсотки можна кількома способами.

  • Найшвидший і одночасно простий спосіб оплатити кредит, зробити це в особистому кабінеті, за допомогою будь-якої банківської карти.
  • Використовуйте сервіси ПриватБанку, щоб швидко проплатити кредит. Віддалено, за допомогою онлайн додатка Приват24 або в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку.
  • Щоб оплатити кредит, можна звернутися в будь-який банк. В цьому випадку, необхідно взяти реквізити компанії Кредит Плюс в своєму особистому кабінеті, і надати їх касиру банку. Також знадобиться ваш номер ІПН.

Як отримати кредит без дзвінка зі знижкою

Використовуйте свої можливості максимально і отримаєте кредит на більш вигідних умовах. Ми пропонуємо кілька можливостей отримати кредит з вигодою.

  1. Якщо ви вперше звертаєтеся в наш сервіс кредитування, значить автоматично отримаєте максимальний розмір знижки 99%. В цьому випадку ставка кредитування складе 0,01%.
  2. Якщо раніше ви вже користувалися кредитами КредитПлюс, і вчасно їх повертали, вам буде доступна знижка до 25%, відповідно до програми лояльності.
  3. Підпишіться на наші новини і будете першими дізнаватися про наші акції та отримати дисконтні промокоди.