Довідкова інформація

Кредити за паспортом

До 10 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Швидкий кредит за паспортом з онлайн оформленням в три етапи. Без завантаження документів, надання довідок, не залежно від показника в рейтингу кредитних історій. У CreditPlus можна отримати до 10000 грн. з акційною ставкою, або до 15000 грн. зі знижкою до 15% за умовами програми лояльності.

Наші переваги

Оформлення кредиту в компанії CreditPlus має ряд переваг, недоступних іншим сервісам онлайн кредитування. Можливості віддаленої ідентифікації особистості клієнта, дозволяють не використовувати при оформленні договору кредитування, документи і довідки. Власні аналітичні програми можуть ідентифікувати особу яка подала заявку, зі 100% точністю.

Унікальні скорингові алгоритми в автоматичному режимі проводять перевірку клієнта, оцінку його платоспроможності та наявність негативних проступків, якщо такі були в минулому. CreditPlus – одна з небагатьох компаній, готових кредитувати на умовах безпроцентної позики, при дотриманні декількох умов.

Щоб отримати кредит за паспортом необхідно витратити всього кілька хвилин. Сервіс працює і приймає заявки цілодобово.

Як взяти кредит за паспортом

оформлення заявки

Оформити заявку

Вкажіть потрібну суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора.

схвалення кредиту по паспорту

Дочекайтеся рішення

Зареєструйтесь, заповніть анкету і дочекайтеся рішення по заявці.

підтвердження договору

Підтвердіть договір

Щоб отримати кредит за паспортом, підпишіть свою частину за допомогою СМС.

 

Що необхідно для оформлення кредиту

Існує всього декілька умов, яких необхідно дотримуватися, щоб взяти кредит онлайн за паспортом в CreditPlus. Одна з основних вимог – бути повнолітнім, мати паспорт України та ІПН код. Кредит оформляється через інтернет, тому будь-який українець може отримати доступ до онлайн сервісу, де є доступ до мережі internet, перебуваючи при цьому, в будь-якій точці України. Також необхідно мати мобільний телефон і комп'ютер, або просто смартфон з можливістю веб-серфінгу.

У момент укладення договору кредитування необхідно знаходиться на території України. Також необхідно мати особисту банківську карту. За її допомоги буде відбуватися перевірка особистості позичальника. Після підписання договору, гроші будуть відправлені саме на цю карту. Це дозволяє виключити можливість шахрайства.

Як погасити кредит в CreditPlus

Можливості КредітПлюс дозволяють без складнощів погасити кредит, для цього можна використовувати різні способи. Ми пропонуємо 4 універсальних варіанти, які дозволять оплатити через інтернет – онлайн, готівкою – через термінал, або в банку, якщо є така необхідність.

  • В особистому кабінеті за допомогою будь-якої банківської карти. Це займає всього кілька хвилин, і при цьому абсолютно безкоштовно.
  • За допомогою онлайн додатка Приват24. Також потрібно всього кілька хвилин. Можна використовувати онлайн в будь-якій точці України.
  • У терміналі самообслуговування ПриватБанку. Можна використовувати в будь-якому найближчому терміналі по всій Україні.
  • У касі будь-якого банку. Традиційний, але в той же час самий надійний спосіб, що дозволяє оплатити кредит, навіть якщо немає доступу до мережі інтернет.

Що робити якщо не виходить оплатити кредит вчасно

Якщо ви взяли кредит за паспортом та ІПН і не встигаєте його повернути в установлений термін, можна продовжити термін дії кредиту, відтермінувавши його платіж. Для цього потрібно активувати послугу пролонгації позики в особистому кабінеті на сайті CreditPlus.ua. Щоб продовжити термін дії кредиту, потрібно сплатити нараховані відсотки і пеню, якщо така є. Після цього, кредит автоматично буде продовжений на той самий строк, на який був оформлений спочатку.

Програма лояльності, знижки, бонуси

В CreditPlus можна отримати значну знижку, використовуючи можливості програми лояльності. Це дозволить заощадити на відсотках і взяти кредит максимально вигідно.

Отримати максимальну знижку може будь-хто, хто вперше оформляє кредит в КредитПлюс. В цьому випадку грошова позика буде надана зі ставкою 0,01% в день, максимальний розмір позики не може бути більше 10000 гривень.

Всі, хто раніше брав кредит, і вчасно його повертав, в подальшому, при оформленні наступної позики, отримають знижку до 25%. Розмір знижки буде залежати від кількості закритих кредитів, відповідно до умов програми лояльності.