Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Взяти кредит за паспортом

До 15 000 грн під 0,01% на день

Стандартна практика для більшості кредитних організацій — запитувати у потенційного позичальника певний перелік документів. Як правило, це довідка про доходи, з місця роботи, документи про наявність нерухомості, скан-копія закордонного паспорта тощо. Це істотний недолік для тих, у кого немає часу на збір документів чи немає можливості їх надати. Як правило, дотримання цих вимог необхідне в банках — в іншому випадку кредит можуть не видати. На відміну від банків мікрофінансові організації більш лояльні та запитують тільки базовий набір документів.

Чи можливо отримати кредит за паспортом без інших документів?

Для отримання кредиту необхідно мати мінімум два документи: паспорт та ІПН. Отримати кредит тільки за одним документом неможливо ні в одній кредитній організації. Однак для банку цього недостатньо — кожен з них встановлює власну політику прийняття документів. Наприклад, щоб підвищити шанси отримання кредитного ліміту в "ПриватБанку", бажано надати скан-копію паспорта з датами останніх поїздок за кордон. Гроші можуть видати без надання документів тільки в тому випадку, якщо позичальник є постійним клієнтом банку, і його дані вже зберігаються в базі.

У МФО подібних умов немає — досить паспорта і РНОКПП. Крім того, отримати гроші в кредит можуть клієнти з проблемною кредитною історією. Водночас у клієнта не повинно бути поточних заборгованостей перед обраною компанією.

Що потрібно, щоб оформити кредит за паспортом?

Розглянемо умови оформлення кредиту в CreditPlus. Крім паспорта громадянина України знадобиться тільки ІПН. Клієнт повинен бути повнолітнім і мати власну активну картку. Оформити кредит на чужу картку, зокрема друга або родича, не можна.

Що не є приводом для відмови:

 • погана кредитна історія;
 • відсутність офіційного працевлаштування;
 • відношення до таких соціальних категорій як студенти або пенсіонери.

Що знадобиться для оформлення кредиту за паспортом:

 • інтернет і мобільний зв'язок;
 • гаджет з камерою, щоб зробити фото з паспортом (не обов'язково, якщо клієнт хоче скористатись BankID НБУ);
 • картка для отримання грошей. Має бути видана на ім'я позичальника, а на рахунку потрібно мати мінімум 1 грн.

Як взяти кредит за паспортом?

 1. Вказати номер мобільного та зареєструватися на сайті CreditPlus.
 2. Увійти у створений профіль і заповнити поля анкети: контакти, ПІБ, дані про дохід (документальне підтвердження з місця роботи не потрібне).
 3. Зробити фото з паспортом (або авторизуватись через BankID НБУ). Можна зробити знімки на смартфон — головне, щоб зображення було чітким й інформація на знімку була доступною.
 4. Верифікувати картку. Для цього знадобиться вказати її дані та відправити SMS-код для підтвердження. Якщо на цьому етапі виникають труднощі, потрібно перевірити, чи відкритий доступ на вхідні та вихідні онлайн-платежі.
 5. Створити заявку на отримання кредиту із зазначенням суми й терміну. Після введення даних калькулятор автоматично розрахує суму до повернення з відсотками.

Після відправки заявки необхідно зачекати на рішення. Результат буде доступний за декілька хвилин для постійних клієнтів, новим потрібно почекати трохи довше. Після схвалення заявки на електронну пошту надійде лист з договором кредитування. Інформація буде продубльована в SMS. Фінальний крок — підписання договору за допомогою одноразового SMS-коду. Потім протягом декількох хвилин на картку перекажуть схвалену суму.

Послуги кредитування