Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: 8:00 - 23:00
Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Кредити для студентів онлайн

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредити для студентів на будь-які потреби в сервісі онлайн кредитування CreditPlus. Швидке оформлення без документів, довідок про доходи або кредитної історії. Пропонуємо до 15000 гривень за умовами безпроцентної позики за 7 хвилин. Отримайте гроші на карту відразу ж після підписання договору.

онлайн оформлення

Повністю онлайн

Щоб отримати гроші студентам, потрібен тільки телефон з доступом в інтернет, і банківська карта.

швидко

Швидке оформлення

Спрощена процедура оформлення дозволяє отримати гроші прямо на свою карту протягом 15 хвилин.

без питань

Без питань

Без необхідності вказувати на що потрібен кредит. Не задаємо незручні питання, дотримуємося конфіденційності.

 

Як взяти кредит студенту в CreditPlus

Взяти кредит студентам в CreditPlus не складе особливих труднощів. Ми пропонуємо універсальний спосіб оформлення позики, який дозволяє отримати гроші в борг на карту за лічені хвилини, без необхідності завантажувати документи та фотографії.

 1. Заповніть онлайн заявку, вкажіть потрібну суму і термін позики.
 2. Дочекайтеся рішення. Відповідь надійде через кілька хвилин, про що ви відразу ж дізнаєтесь.
 3. Підтвердіть договір. Дайте відповідь на кілька питань, і підпишіть договір.
 4. Після того, як ви підпишіть вашу частину договору, ми відправимо гроші на вашу карту.

Що знадобиться при оформленні кредиту

У CreditPlus можуть отримати кредит студенти з 18 років. Необхідно бути повнолітнім, але не старше 65 років. При оформленні кредиту не потрібні ні довідки, ні документи, але паспортні дані та номер ІПН коду потрібно вказати при реєстрації.

Як погасити кредит

Погасити кредит в КредитПлюс можна декількома способами. Залежно від ваших можливостей можна використовувати онлайн погашення, з оплатою через інтернет, або готівкою, через касу банку або термінал.

 1. Найбільш просто і швидко оплатити кредит через особистий кабінет користувача на сайті. У цьому випадку знадобиться тільки вказати номер карти, з якої будуть списані кошти і суму платежу. Оплата відбувається без комісій, а платіж буде отриманий миттєво.
 2. Щоб оплатити через інтернет в онлайн режимі за допомогою додатка Приват24. Цей спосіб можна використовувати цілодобово, без прив'язки до будь-якого місця. Оплата відбувається без комісій, а платіж буде отриманий миттєво. Може бути присутня комісія за проведення платежу.
 3. Можна оплатити кредит в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Інструкція по оплаті за допомогою терміналу є в особистому кабінеті користувача і на сайті, в розділі "Як оплатити"
 4. Якщо немає можливості використовувати перераховані варіанти, зверніться в касу будь-якого банку. Надайте реквізити компанії і ваші персональні дані, а також вкажіть суму платежу. У цьому випадку також буде стягуватися комісія банком.

Програма лояльності

У CreditPlus отримати кредит студентам можна більш вигідно, ніж при стандартних умовах. Завдяки програмі лояльності, вартість кредиту буде мінімальною для всіх студентів, які вперше беруть позику. Ця пропозиція діє автоматично, умови кредитування будуть такими: максимальна сума кредиту – 15000 гривень, термін – до 30 днів, ставка – 0,01% на добу.

Для тих студентів, які вже брали кредити, і вчасно їх повертали, в подальшому буде діяти персональна знижка, розмір якої може досягати 25%. Сума кредиту буде збільшена до 20000 гривень.

Слідкуйте за новинами компанії, щоб першими дізнаватися про нові акції, отримувати особисті промокоди на додаткову знижку, та цінні подарунки.

Послуги кредитування