Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит для студентів

До 15 000 грн під 0,01% на день

Кредити для студентів на будь-які потреби в сервісі онлайн-кредитування CreditPlus. Швидке оформлення без документів, довідок про доходи або кредитної історії. Пропонуємо до 15000 гривень за умовами вигідної позики за декілька хвилин. Отримайте гроші на картку відразу ж після підписання договору.

онлайн оформлення

Онлайн-послуга

Щоб отримати гроші студентам, потрібен тільки телефон з доступом в інтернет і банківська картка.

швидко

Швидке оформлення

Спрощена процедура оформлення дозволяє отримати гроші прямо на свою карту протягом 15 хвилин.

без питань

Без запитань

Нема потреби вказувати мету кредиту. Не ставимо незручні питання, дотримуємось конфіденційності.

 

Як взяти кредит студенту в CreditPlus

Взяти кредит студентам у CreditPlus не складе особливих труднощів. Ми пропонуємо універсальний спосіб оформлення позики, який дозволяє отримати гроші в борг на картку за лічені хвилини, без необхідності завантажувати документи та фотографії.

 1. Заповніть онлайн-заявку, вкажіть потрібну суму і строк позики.
 2. Дочекайтеся рішення. Відповідь надійде через кілька хвилин, про що ви відразу ж дізнаєтесь.
 3. Підпишіть договір за допомогою SMS-коду після схвалення.
 4. Після підписання вашої частини договору ми відправимо гроші на картку.

Що знадобиться під час оформлення кредиту

У CreditPlus можуть отримати кредит студенти з 18 років. Необхідно бути повнолітнім, але не старшим 65 років. Під час оформлення кредиту не потрібні ані довідки, ані документи, але паспортні дані та ІПН потрібно вказати при реєстрації.

Як погасити кредит

Погасити кредит в КредитПлюс можна декількома способами. Залежно від ваших можливостей можна використовувати погашення онлайн (з оплатою через інтернет) або готівкою (через касу банку або термінал).

 1. Найбільш просто і швидко оплатити кредит через особистий кабінет користувача на сайті. У цьому випадку знадобиться тільки вказати номер картки, з якої будуть списані кошти, й суму платежу. Оплата відбувається без комісій, а платіж буде отриманий миттєво.
 2. Оплатити через інтернет в онлайн-режимі можна за допомогою додатка «Приват24». Цей спосіб можна використовувати цілодобово, без прив'язки до місця. Оплата відбувається без комісій, а платіж буде отриманий миттєво. Може бути присутня комісія за проведення платежу.
 3. Можна оплатити кредит у будь-якому терміналі самообслуговування «ПриватБанку». Інструкція з оплати за допомогою терміналу є в особистому кабінеті користувача і на сайті, в розділі «Як оплатити».
 4. Якщо немає можливості використати перераховані варіанти, зверніться в касу будь-якого банку. Надайте реквізити компанії й ваші персональні дані, а також вкажіть суму платежу. У цьому випадку також буде стягуватися комісія банком.

Програма лояльності

У CreditPlus отримати кредит студентам можна більш вигідно, ніж при стандартних умовах. Завдяки програмі лояльності вартість кредиту буде мінімальною для всіх студентів, які вперше беруть позику. Ця пропозиція діє автоматично, умови кредитування будуть такими: максимальна сума кредиту — 15000 грн, строк — до 365 днів (із можливістю продовження користування кредитом після сплати відсотків згідно з графіком. Строк — до 30 днів, який клієнт вибирає на свій розсуд), процентна ставка — 0,01% на день.

Для тих студентів, які вже брали кредити, і вчасно їх повертали, надалі буде діяти персональна знижка. Сума кредиту буде збільшена до 25000 гривень.

Слідкуйте за новинами компанії, щоб першими дізнаватися про нові акції, отримувати особисті промокоди на додаткову знижку та цінні подарунки.

Послуги кредитування
Отримати