Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит для студентів

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Кредити для студентів на будь-які потреби в сервісі онлайн-кредитування CreditPlus. Швидке оформлення без документів, довідок про доходи або кредитної історії. Пропонуємо до 15000 гривень за умовами вигідної позики за декілька хвилин. Отримайте гроші на картку відразу ж після підписання договору.

онлайн оформлення

Онлайн-послуга

Щоб отримати гроші студентам, потрібен тільки телефон з доступом в інтернет і платіжна картка.

швидко

Швидке оформлення

Спрощена процедура оформлення дозволяє отримати гроші прямо на свою картку протягом 15 хвилин.

без питань

Без запитань

Нема потреби вказувати мету кредиту. Не ставимо незручні питання, дотримуємось конфіденційності.

 

Як взяти кредит студенту в CreditPlus

Взяти кредит студентам у CreditPlus не складе особливих труднощів. Ми пропонуємо універсальний спосіб оформлення позики, який дозволяє отримати гроші в борг на картку за лічені хвилини.

 1. Заповніть онлайн-заявку, вкажіть потрібну суму і строк платежу.
 2. Дочекайтеся рішення. Відповідь надійде через кілька хвилин, про що ви відразу ж дізнаєтесь.
 3. Підпишіть договір за допомогою SMS-коду після схвалення.
 4. Після підписання вашої частини договору ми відправимо гроші на платіжну картку.

Що знадобиться під час оформлення кредиту

У CreditPlus можуть отримати кредит студенти з 18 років. Необхідно бути повнолітнім, але не старшим 65 років. Під час оформлення кредиту не потрібні довідки, але паспортні дані та ІПН потрібно вказати при реєстрації.

Як погасити кредит

Погасити кредит в КредитПлюс можна декількома способами. Залежно від ваших можливостей можна використовувати погашення онлайн (з оплатою через інтернет) або готівкою (через касу банку або термінал).

 1. Найбільш просто і швидко оплатити кредит через особистий кабінет користувача на сайті. У цьому випадку знадобиться тільки вказати номер картки, з якої будуть списані кошти, й суму платежу. 
 2. Оплатити через інтернет в онлайн-режимі можна за допомогою додатка «Приват24». Цей спосіб можна використовувати цілодобово, без прив'язки до місця. 
 3. Можна оплатити кредит у будь-якому терміналі самообслуговування «ПриватБанку». Інструкція з оплати за допомогою терміналу є в особистому кабінеті користувача і на сайті, в розділі «Як погасити».
 4. Якщо немає можливості використати перераховані варіанти, зверніться в касу будь-якого банку. Надайте реквізити компанії й ваші персональні дані, а також вкажіть суму платежу. У цьому випадку також буде стягуватися комісія банком.

Програма лояльності

У CreditPlus отримати кредит студентам можна більш вигідно, ніж при стандартних умовах. Завдяки програмі лояльності вартість кредиту буде мінімальною для всіх студентів, які вперше беруть позику. Ця пропозиція діє автоматично, умови кредитування будуть такими: максимальна сума кредиту — 15000 грн, строк — до 365 днів (із можливістю продовження користування кредитом після сплати процентів згідно з графіком. Строк платежу — до 30 днів, який клієнт вибирає на свій розсуд), знижена процентна ставка на перший кредит — 0,01% на день на перший обраний період.

Для тих студентів, які вже брали кредити, і вчасно їх повертали, надалі буде діяти персональна знижка. Сума кредиту буде збільшена до 30000 гривень.

Слідкуйте за новинами компанії, щоб першими дізнаватися про нові акції, отримувати особисті промокоди на додаткову знижку та цінні подарунки.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит