Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит онлайн без поручителів

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Кредит до 15000 гривень на картку без поручителів за декілька хвилин. На відміну від інших компаній у CreditPlus можна отримати позику без підтвердження своєї платоспроможності. Щоб взяти кредит, просто заповніть невелику анкету і дайте відповідь на кілька запитань.

Наші переваги

Сучасний ринок фінансових послуг готовий запропонувати безліч способів залучення позикових коштів як для особистих цілей, так і для вирішення бізнес-задач. Якщо раніше найпоширенішим, і мало не єдиним джерелом фінансування були банки, то сьогодні знайти гроші досить просто.

швидке оформлення

Максимально швидко

Завдяки легкому оформленню потрібно всього кілька хвилин, щоб отримати гроші.

вигідні умови

Вигідні умови

Перший кредит з мінімальною переплатою — під 0,01% на перший обраний період.

кредит без поручителів на карту

Кредит без поручителів

Онлайн кредит без поручителів і без додаткових перевірок.

Як правило, сьогодні українці вважають за краще вирішувати свої фінансові труднощі за допомогою кредитів. Якщо позика потрібна не терміново, звертаються в банк, якщо гроші потрібні зараз — звертаються до МФО. В останньому випадку можна взяти кредит онлайн без поручителів. Минаючи необхідність пошуку поручителя і збору необхідних документів, можна значно скоротити бюрократичну метушню і спростити оформлення кредиту.

Як взяти кредит на картку без поручителів

Особливості сервісу КредитПлюс у тому, що потрібно всього кілька хвилин, щоб оформити кредит. При цьому довідки, застава, завантаження документів не потрібні. Ми максимально спростили всі етапи реєстрації клієнтів, і в результаті залишилася нескладна, і доступна кожному процедура в три кроки.

заявка на кредит

Оформити онлайн-заявку

Вкажіть потрібну вам суму та строк кредиту.

зареєструвати заявку

Відповісти на питання

Подайте заявку і дайте відповідь на кілька запитань під час реєстрації.

підтвердити договір і отримати гроші

Підписати свій договір

Підпишіть договір з допомогою SMS-коду, і ми відразу відправимо вам схвалену суму

 

Що знадобиться під час оформлення кредиту

Щоб отримати гроші в борг без поручителів, необхідно відповідати декільком вимогам. Ви маєте бути повнолітнім і мати такі документи:

 • паспорт та ІПН;
 • банківську картку;
 • мобільний телефон.

Як повернути кредит

Ми пропонуємо чотири варіанти оплати кредиту. 

 1. Банківською карткою в особистому кабінеті. Авторизуйтесь у своєму особистому кабінеті в сервісі CreditPlus, виберіть розділ «Оплатити кредит» і вкажіть дані своєї картки. Це спосіб, який дозволяє сплатити позику без поручителів у лічені секунди.
 2. У сервісі «Приват24». За допомогою «Приват24» можна швидко провести оплату кредиту. Зайдіть у свій кабінет, виберіть розділ «Погашення кредитів», сплатіть кредит. 
 3. У терміналі «ПриватБанку». Щоб повернути кредит, використовуйте будь-який термінал «ПриватБанку» по всій Україні. Виберіть розділ «Погашення кредитів», знайдіть CreditPlus та проведіть платіж.
 4. У касі банку. Сплачуйте кредит у будь-якому банку. Передайте касиру реквізити компанії та необхідну суму.

Якщо взяли позику онлайн на картку без поручителів, а повернути не встигаєте

Якщо не встигаєте вчасно оплатити кредит, використовуйте можливість сплатити тільки проценти та продовжити користування кредитом. Для цього сплатіть вказану в особистому кабінеті суму згідно з графіком платежів.

Як взяти швидкий кредит без поручителів вигідно

 1. Якщо вперше оформляєте кредит у CreditPlus, ми надамо вам максимальну знижку. У цьому випадку знижена процентна ставка становить 0,01% на день на перший обраний період.
 2. Якщо ви вже брали у нас кредит раніше, і вчасно його повертали, зможете отримати знижку за наступного звернення у вигляді персонального промокоду.
 3. Підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші акції та наявність нових промокодів.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит