Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Нд: з 8:00 до 22:00

Кредит онлайн без поручителів

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит до 15000 гривень на карту без поручителів за 7 хвилин. На відміну від інших компаній, в CreditPlus можна отримати позику без підтвердження своєї платоспроможності. Щоб взяти кредит, просто заповніть невелику анкету і дайте відповідь на кілька запитань.

Наші переваги

Сучасний ринок фінансових послуг готовий запропонувати безліч способів залучення позикових коштів, як для особистих цілей, так і для вирішення бізнес задач. Якщо раніше найпоширенішим, і мало не єдиним джерелом фінансування були банки, то сьогодні знайти гроші досить просто.

швидке оформлення

Максимально швидко

Завдяки простій процедурі оформлення, потрібно всього 7 хвилин, щоб отримати гроші.

вигідні умови

Вигідні умови

Ставка нижче ніж в банку або кредитній компанії. Перший кредит практично безкоштовно.

кредит без поручителів на карту

кредит без поручителів

Повністю онлайн кредит без поручителів і надання своїх документів.

Виділяють два фактори, що визначають спосіб залучення позикових коштів. Головний фактор - це час, в залежності від того, наскільки швидко потрібно знайти гроші, буде визначатися джерело. Як првило, сьогодні українці вважають за краще вирішувати свої фінансові труднощі за допомогою кредитів. Якщо позика потрібна не терміново, звертаються в банк, якщо гроші потрібні терміново - йдуть в МФО компанії. В останньому випадку можна взяти кредит онлайн без поручителів. І це є другим визначальним фактором, який важливий для українців. Можливість взяти гроші в борг без поручителів дозволяє зберегти в таємниці від друзів і родичів свої наміри. Минаючи необхідність пошуку поручителя і збору необхідних документів, можна значно скоротити бюрократичну метушню і спростити оформлення кредиту.

Як взяти кредит на карту без поручителів

Особливості сервісу КредитПлюс в тому, що потрібно всього кілька хвилин, щоб оформити кредит. При цьому, довідки, застава, завантаження документів, кредитна історія і вік не потрібні. Ми максимально спростили всі етапи реєстрації клієнтів, в результаті залишилася нескладна, і доступна кожному, процедура в три кроки.

заявка на кредит

Оформити онлайн заявку

За допомогою кредитного калькулятора вкажіть потрібну вам суму і термін кредиту.

зареєструвати заявку

Відповісти на питання

Зареєструйте вашу заявку і дайте відповідь на кілька запитань кредитного фахівця.

підтвердити договір і отримати гроші

Підтвердити свій договір

Підпишіть договір з допомогою SMS коду, і ми відразу відправимо вам вказану суму

 

Що знадобиться при оформленні кредиту

Щоб отримати гроші в борг без поручителів необхідно відповідати декільком вимогам. Ви повинні бути повнолітнім, знаходиться в Україні і мати такі документи:

 • Паспорт та ІПН код
 • Банківська картка
 • Мобільний телефон

Як повернути кредит

Ми пропонуємо 4 варіанти оплати кредиту. Це можна зробити швидко, але з комісією, швидко, і без комісії, а також, повільно, але з гарантією.

 1. Банківською картою в особистому кабінеті. Авторизуйтесь в своєму особистому кабінеті в сервісі CreditPlus, виберіть розділ “оплатити кредит” і вкажіть дані своєї карти. Це повністю безкоштовний спосіб, який дозволяє сплатити позику без поручителів в лічені секунди.
 2. У сервісі Приват24. За допомогою Приват24 можна дуже швидко провести оплату кредиту. Зайдіть в свій кабінет, виберіть розділ “комунальні платежі” вкажіть свій ІПН та суму платежу. У цьому випадку буде комісія за проведення операції.
 3. У терміналі ПриватБанку. Щоб повернути кредит використовуйте будь-який термінал ПриватБанка по всій Україні. Виберіть розділ “мої платежі”, знайдіть компанію за номером (41078230), вкажіть суму платежу і свій ідентифікаційний код. Операція проводиться з комісією банку.
 4. У касі банку. Сплачуйте кредит в будь-якому банку. Передайте касиру реквізити компанії і необхідну суму. Також присутня комісія.

Якщо взяли позику онлайн на карту без поручителів, а повернути не встигаєте

Якщо не встигаєте вчасно оплатити кредит, використовуйте можливості послуг пролонгації і продовження терміну договору. Активуйте послугу в своєму особистому кабінеті, загасіть нараховані відсотки і ваша позика автоматично буде продовжена на такий же період. Або виберіть послугу “Часткова оплата без продовження”.

Як взяти швидкий кредит без поручителів вигідно

 1. Якщо вперше оформляєте кредит в CreditPlus, ми надамо вам максимальну знижку. У цьому випадку процентна ставка кредитування становить 0,01% в день.
 2. Якщо ви вже брали у нас кредит раніше, і вчасно його повертали, в цьому випадку зможете отримати знижку до 25% при наступному зверненні. Розмір вашої знижки можна дізнатися в правилах нашої програми лояльності
 3. Підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші акції та наявність нових промокодів.
Послуги кредитування