Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит без офіційного працевлаштування

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Чи реально отримати кредит без офіційного працевлаштування і де його можуть видати?

Перед тим як видати кредит, кожен кредитор уточнює у позичальника деталі його працевлаштування. Банки цікавляться сумою і джерелом доходів, родом діяльності, а також типом працевлаштування — чи офіційний він. Найчастіше банки запитують документи, які підтверджують правдивість зазначеної інформації. Це може бути як довідка про доходи, так і повна виписка із зарплати. Рідше банки зв'язуються з роботодавцем безпосередньо, щоб запитати про позичальника. Як правило, навіть якщо у нього є стабільна робота і постійний дохід, але він працює неофіційно, в кредиті можуть відмовити або запропонувати оформити кредит на меншу суму.

Де реально отримати кредит без офіційного працевлаштування?

За статистикою Податкової служби України 9.5 млн українців отримують зарплату офіційно. Ще 2.1 млн — пенсіонери. Таким чином, з економічно активного населення в 34.6 млн офіційно працевлаштована лише третина громадян. При цьому невідомим залишається відсоток тих, хто отримує гроші нетто, без частки зарплати в конверті.

Тому довести банку, що ви отримуєте не 5 тис. грн, а 30, практично неможливо. Співвідношення бажаної суми й офіційної зарплати відрізняються, а значить, немає гарантій, що ваш дохід не стане меншим.

Крім клієнтів з офіційним працевлаштуванням та білою зарплатою, банки віддають перевагу тим, хто перебуває на своїй посаді в одній і тій же компанії більш ніж пів року. Частка банків також оцінює професію та її попит.

Ще один мінус для тих, хто працевлаштований неофіційно — окремі умови кредитування. Навіть якщо банк схвалить кредит, умови можуть бути набагато невигіднішими, ніж для клієнтів, що працюють офіційно.

Оптимальною альтернативою банківському кредиту може стати кредит від МФО. Якщо вам необхідна порівняно невелика сума, зверніться в мікрофінансову організацію. Список вимог МФО значно коротший ніж у банку. Крім того, тип працевлаштування не має значення.

Що потрібно, щоб взяти кредит без працевлаштування?

Щоб взяти кредит у CreditPlus, необхідно бути громадянином України віком від 18 років. Також у вас не має бути непогашених кредитів у компанії. При цьому припустимий незакритий кредит в іншій організації, яка не стосується CreditPlus.

Для оформлення знадобляться:

 • паспорт та ІПН;
 • доступ в інтернет;
 • платіжна картка будь-якого банку України, кредитна або дебетова. Картка має належати вам. Баланс — не менш ніж 1 грн. Вхідні та вихідні платежі — відкриті.

Оформити кредит без працевлаштування можна на картку без особистої присутності: все проходить через інтернет. Ваше поточне місце розташування не має значення — ви можете знаходитися в будь-якій точці України.

Як оформити кредит онлайн на картку без офіційного працевлаштування?

 1. Створити обліковий запис на сайті CreditPlus або в мобільному застосунку (доступний до звантаження в Google Play та App Store).
 2. Заповнити анкету. Необхідно ввести контакти, ПІБ, дані про доходи (підтверджувати не потрібно).
 3. Сфотографуватись із паспортом або вибрати опцію верифікації через BankID НБУ. 
 4. Прив'язати до профілю свою платіжну картку. При прив'язці з рахунку тимчасово спишеться сума до 1 грн — ці гроші повернуться протягом доби. Для верифікації потрібно буде ввести SMS-код.
 5. Подати заявку на кредит із зазначенням суми та бажаної кількості днів строку платежу.

Якщо ви новий клієнт CreditPlus, ви можете оформити кредит зі зниженою процентною ставкою — 0,01% на день на перший обраний період. Переплата складе від 15 коп. до 45 грн залежно від суми та кількості днів строку платежу.

Після подачі заявки чекайте на SMS з рішенням. При схваленні на ваш email прийде кредитний договір. Його потрібно підтвердити, відправивши SMS-код. Відразу після цього гроші перерахують на вашу картку.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит