Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит без офіційного працевлаштування

До 15 000 грн під 0,01% на день

Чи реально отримати кредит без офіційного працевлаштування і де його можуть видати?

Перед тим як видати кредит, кожен кредитор уточнює у позичальника деталі його працевлаштування. Банки цікавляться сумою і джерелом доходів, родом діяльності, а також типом працевлаштування — чи офіційний він. Найчастіше банки запитують документи, які підтверджують правдивість зазначеної інформації. Це може бути як довідка про доходи, так і повна виписка із зарплати. Рідше банки зв'язуються з роботодавцем безпосередньо, щоб запитати про позичальника. Як правило, навіть якщо у нього є стабільна робота і постійний дохід, але він працює неофіційно, в кредиті можуть відмовити або запропонувати оформити кредит на меншу суму.

Де реально отримати кредит без офіційного працевлаштування?

За статистикою Податкової служби України 9.5 млн українців отримують зарплату офіційно. Ще 2.1 млн — пенсіонери. Таким чином, з економічно активного населення в 34.6 млн офіційно працевлаштована лише третина громадян. При цьому невідомим залишається відсоток тих, хто отримує гроші нетто, без частки зарплати в конверті.

Тому довести банку, що ви отримуєте не 5 тис. грн, а 25, практично неможливо. Співвідношення бажаної суми й офіційної зарплати відрізняються, а значить, немає гарантій, що ваш дохід не стане меншим.

Крім клієнтів з офіційним працевлаштуванням та білою зарплатою, банки віддають перевагу тим, хто перебуває на своїй посаді в одній і тій же компанії більш ніж пів року. Частка банків також оцінює професію та її попит.

Ще один мінус для тих, хто працевлаштований неофіційно — окремі умови кредитування. Навіть якщо банк схвалить кредит, умови будуть набагато невигіднішими, ніж для клієнтів, що працюють офіційно.

Оптимальною альтернативою банківському кредиту може стати кредит від МФО. Якщо вам необхідна порівняно невелика сума, зверніться в мікрофінансову організацію. Список вимог МФО значно коротший ніж у банку. Крім того, тип працевлаштування не має значення.

Що потрібно, щоб взяти кредит без працевлаштування?

Щоб взяти кредит у CreditPlus, необхідно бути громадянином України віком від 18 років. Також у вас не має бути непогашених кредитів у компанії. При цьому припустимий незакритий кредит в іншій організації, яка не стосується CreditPlus.

Для оформлення знадобляться:

 • паспорт та ІПН;
 • доступ в інтернет;
 • платіжна картка будь-якого банку України, кредитна або дебетова. Картка має належати вам. Баланс — не менш ніж 1 грн. Вхідні та вихідні платежі — відкриті.

Оформити кредит без працевлаштування можна на картку без особистої присутності: все проходить через інтернет. Ваше поточне місце розташування не має значення — ви можете знаходитися в будь-якій точці України.

Як оформити кредит онлайн на картку без офіційного працевлаштування?

 1. Створити обліковий запис на сайті CreditPlus або в додатку (доступне до звантаження в Google Play).
 2. Зайти у створений профіль і заповнити анкету. Необхідно ввести контакти, ПІБ, дані про доходи (підтверджувати не потрібно).
 3. Сфотографуватись із паспортом або вибрати опцію верифікації через BankID НБУ. 
 4. Прив'язати до профілю свою картку. При прив'язці з рахунку тимчасово спишеться сума до 1 грн — ці гроші повернуться протягом доби. Для верифікації потрібно буде ввести SMS-код.
 5. Подати заявку на кредит із зазначенням суми та бажаної кількості днів кредитування.

Якщо ви новий клієнт CreditPlus, ви можете оформити кредит з акційною ставкою — 0,01% на день. Переплата складе від 15 коп. до 45 грн залежно від суми та кількості днів кредитування.

Після подачі заявки чекайте на SMS з рішенням. При схваленні на ваш email прийде кредитний договір. Його потрібно підтвердити, відправивши SMS-код. Відразу після цього гроші перерахують на вашу картку.

Послуги кредитування