Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит без відмови

До 15 000 грн під 0,01% на день

Як і де отримати кредит онлайн без відмови в Україні

Кредит без відмови від CreditPlus для тих, кому відмовили в інших кредитних компаніях. Даний продукт відрізняється мінімальними вимогами, лояльний до тих, у кого є недоліки в кредитній історії й проблеми з фінансовим становищем.

У якій компанії вищий шанс отримати кредит без відмови?

На законних підставах в Україні кредитуванням займаються лише два типи організацій: банки та мікрофінансові компанії. Як правило, в МФО взяти кредит можна тільки онлайн.

У банках існує своя ієрархія вимог до позичальників залежно від їхнього статусу, платоспроможності, типу працевлаштування та інших параметрів. Основні критерії для розгляду заявки банком, щоб отримати кредит:

 • вік понад 21 рік. У рідкісних випадках банки аналізують анкети потенційних позичальників 18-20 років. При цьому для того, щоб кредит схвалили, а не просто розглянули, оптимальний вік — від 24 років;
 • офіційне працевлаштування. Проблематична вимога до більшості українців, оскільки багато хто працює неофіційно. Крім того, на поточній посаді ви повинні пропрацювати мінімум пів року;
 • наявність картки конкретного банку, в якому плануєте брати кредит. Якщо вам потрібен кредит у банку Х, картка банку Y не підійде;
 • платоспроможність має відповідати рівню, за якого ви без проблем покриваєте виплати за кредитами та особисті витрати.

У мікрофінансових організаціях вимоги до клієнтів не такі жорсткі. Це пов'язано з тим, що МФО спеціалізуються на короткострокових кредитах на порівняно невеликі суми. Імовірність відмови менша, але вона існує. Як правило, причиною відмови стають помилки під час заповнення анкети, невідповідність даних або спроби оформити ще один кредит за непогашеного поточного.

Поради клієнтам: що робити, щоб знизити ймовірність відмови?

 1. Перевірте кредитну історію. Можливо, ваш рейтинг не викликає довіри в кредиторів, і це потрібно виправити.
 2. Заповнюйте анкету уважно, щоб уникнути помилок. Навіть якщо ви неправильно введете прізвище або переплутаєте поля місцями, це може стати причиною відмови.
 3. Будьте готові до дзвінка консультанта. Співробітники МФО не завжди особисто телефонують позичальникам, однак це може статися для уточнення деталей. Якщо пропустите дзвінок, ваш запит можуть відхилити.
 4. Скан-копії або фото документів мають бути якісними. Дані мають збігатися з тими, які ви ввели при реєстрації. Також інформація повинна бути чіткою і розбірливою.
 5. Використовуйте картку, якою користуєтеся тільки ви. Вона має бути видана на ваше ім'я.
 6. Подавайте запит на суму, яку зможете повернути в строк з урахуванням відсотків. При заповненні анкети вам потрібно вказати розмір доходу та його джерело — довідки з місця роботи не потрібні. Стабільна зарплата в 15 000 грн і запит на 500 грн викличуть підозри так само як кредит на 10 000 грн за умови зарплати в 8 000 грн.
 7. Якщо вам відмовлять, повторіть запит за стільки днів, скільки вказано в особистому кабінеті. Наступного разу спробуйте збільшити строки або зменшити суму.

Взяти онлайн-кредит без відмови в CreditPlus

 1. Зареєструйтеся на сайті creditplus.ua. Щоб створити обліковий запис, натисніть «Увійти» в правому верхньому кутку і виберіть «Зареєструватися зараз». Введіть свої ПІБ та номер телефону.
 2. Підтвердьте реєстрацію за допомогою листа, який надійде на вашу електронну пошту, і ввійдіть в акаунт.
 3. Заповніть коротку анкету. Вводьте дані уважно, щоб не допустити помилок.
 4. Зробіть фото з паспортом. Переконайтеся, що зображення чітке, нічим не закрите, не розмите та інформація з документа повністю потрапила в кадр.
 5. Верифікуйте картку, на яку компанія переведе вам кредитні кошти. Вимоги до картки: вона повинна бути активною, не простроченою, виданою на ваше ім'я будь-яким банком України. Переконайтеся, що на рахунку є мінімум 1 грн. Для прив'язки картки з вашого рахунку спишеться 1 грн, яку потім автоматично поверне система.
 6. Надішліть SMS-код, який підтверджує прив'язку картки. Він надійде на той номер телефону, який ви вказали під час реєстрації.

Сформуйте заявку, де вкажіть бажану суму та термін. Зверніть увагу: перш ніж подавати запит, оцініть свою платоспроможність. Якщо вам необхідні 2000 грн на ремонт телефону, не беріть 5000 «про запас».

Після того як відправите заявку, тримайте поруч телефон на випадок дзвінка співробітника компанії. Якщо додатковий контакт не знадобиться, ви дізнаєтеся рішення в SMS. На вашу електронну пошту надійде рішення з більш детальною інформацією, а також кредитний договір. Щоб він набрав чинності, вам потрібно підтвердити його за допомогою SMS-коду. Після того як договір буде активований, на вашу картку моментально перекажуть кошти.

Послуги кредитування