Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Онлайн кредит без відмови сразу на карту

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Отримай онлайн кредит без відмови сразу на карту з вигодою!

Кредит без відмов від CreditPlus для тих, кому відмовили в інших кредитних компаніях. Даний продукт відрізняється мінімальними вимогами, лояльний до тих, у кого є недоліки в кредитній історії й проблеми з фінансовим становищем. Отримати гроші достатньо просто: створіть онлайн-заявку та зареєструйте особистий кабінет. Далі виконуйте покрокову інструкцію для проходження верифікації та підтвердження заявки. Одразу після підписання договору ми відправимо гроші на вашу платіжну картку.

Як взяти кредит без відмов у CreditPlus?

 1. Зареєструйтеся на сайті creditplus.ua. Щоб створити обліковий запис, натисніть «Увійти» в правому верхньому кутку і виберіть «Зареєструватися зараз». Введіть свій номер телефону.
 2. Підтвердьте реєстрацію за допомогою листа, який надійде на вашу електронну пошту, і ввійдіть в акаунт.
 3. Заповніть коротку анкету. Вводьте дані уважно, щоб не допустити помилок.
 4. Пройдіть верифікацію через BankID НБУ або зробіть фото з паспортом. Переконайтеся, що зображення чітке, нічим не закрите, не розмите та інформація з документа повністю потрапила в кадр.
 5. Верифікуйте платіжну картку, на яку компанія переведе вам кредитні кошти. 
 6. Сформуйте заявку, де вкажіть бажану суму та строк платежу. Зверніть увагу: перш ніж подавати запит, оцініть свою платоспроможність. Якщо вам необхідні 2000 грн на ремонт телефону, не беріть 5000 «про запас».
 7. Після того як відправите заявку, тримайте поруч телефон на випадок дзвінка співробітника компанії. Якщо додатковий контакт не знадобиться, ви дізнаєтеся рішення в SMS. На вашу електронну пошту надійде рішення з більш детальною інформацією, а також кредитний договір. Щоб він набрав чинності, вам потрібно підтвердити його за допомогою SMS-коду. Після того як договір набуде чинності, на вашу картку моментально перекажуть кошти.

Які переваги мають безвідмовні кредити онлайн

 • Працюємо без перерв. Подати заявку на кредит можна цілодобово, ви не отримаєте відмову через неробочий сервіс.
 • Оптимальні умови для кожного клієнта. У більшості випадків ми схвалюємо кредит. Ми розрахуємо та запропонуємо оптимальну суму грошей, яка не стане непідйомною для вашого особистого бюджету.
 • Розглядаємо заявки із поганою кредитною історією. Ми не відмовляємо в кредиті клієнтам із поганою кредитною історією. Візьміть позику в CreditPlus і вчасно поверніть її, щоб поліпшити свою історію.

У якої компанії найкращі безвідмовні кредити онлайн?

На законних підставах в Україні кредитуванням займаються лише два типи організацій: банки та мікрофінансові компанії. Як правило, в МФО взяти кредит можна тільки онлайн.

У банках існує своя ієрархія вимог до позичальників залежно від їхнього статусу, платоспроможності, типу працевлаштування та інших параметрів. Основні критерії для розгляду заявки банком, щоб отримати кредит:

 • відповідний до політики видачі кредитів у банках вік. У рідкісних випадках банки аналізують анкети потенційних позичальників 18-20 років. При цьому для того, щоб кредит схвалили, а не просто розглянули, оптимальний вік — від 24 років;
 • наявність картки конкретного банку, в якому плануєте брати кредит. Якщо вам потрібен кредит у банку Х, картка банку Y не підійде;
 • платоспроможність має відповідати рівню, за якого ви без проблем покриваєте виплати за кредитами та особисті витрати.

У мікрофінансових організаціях вимоги до клієнтів не такі жорсткі. Це пов'язано з тим, що МФО спеціалізуються на кредитах на порівняно невеликі суми. Імовірність відмови менша, але вона існує. Як правило, причиною відмови стають помилки під час заповнення анкети, невідповідність даних або спроби оформити ще один кредит за непогашеного поточного.

Поради як отримати кредит без відмов

 1. Перевірте кредитну історію. Можливо, ваш рейтинг не викликає довіри в кредиторів, і це потрібно виправити.
 2. Заповнюйте анкету уважно, щоб уникнути помилок. Навіть якщо ви неправильно введете прізвище або переплутаєте поля місцями, це може стати причиною відмови.
 3. Будьте готові до дзвінка консультанта. Співробітники МФО не завжди особисто телефонують позичальникам, однак це може статися для уточнення деталей. Якщо пропустите дзвінок, ваш запит можуть відхилити.
 4. Фото документів мають бути якісними. Дані мають збігатися з тими, які ви ввели при реєстрації. Також інформація повинна бути чіткою і розбірливою.
 5. Використовуйте картку, якою користуєтеся тільки ви. Вона має бути видана на ваше ім'я.
 6. Подавайте запит на суму, яку зможете повернути в строк з урахуванням процентів. При заповненні анкети вам потрібно вказати розмір доходу та його джерело — довідки з місця роботи не потрібні. Стабільна зарплата в 15 000 грн і запит на 500 грн викличуть підозри так само як кредит на 10 000 грн за умови зарплати в 8 000 грн.
 7. Якщо вам відмовлять, повторіть запит за стільки днів, скільки вказано в особистому кабінеті. Наступного разу спробуйте збільшити строки або зменшити суму.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит