Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: 8:00 - 23:00
Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Кредит без відсотків

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Як і де можна отримати кредит під 0 відсотків?

Мета будь-якого потенційного клієнта кредитної компанії — отримати кредит на вигідних умовах: з комфортними строками та сумою, а також низькою процентною ставкою. Чи можна в Україні взяти кредит під 0, читайте далі.

Які компанії видають кредити без відсотків?

В Україні не видають кредити під 0%, однак отримати гроші можна під мінімально можливу ставку — 0,01%. Така послуга доступна в МФО.У банках нелегко домогтися зниження процентної ставки. Це пов'язано з наступними факторами:

 • необхідна доказова база платоспроможності (документи, рекомендації, довідки про доходи та наявність нерухомості) і позитивна кредитна історія, щоб зацікавити банк у зниженні ставки;
 • ви новий клієнт банку, і йому невигідно видавати гроші на перший кредит під низький відсоток;
 • у вас чиста кредитна історія, що не дозволяє відстежити динаміку ваших дій з попередніми кредитами;
 • у вас проблемна кредитна історія.

Чому МФО видають безвідсотковий кредит?

 • Для мікрофінансових організацій безвідсотковий кредит — це спосіб залучення клієнтів. Методику використовують 90% МФО — відрізняються тільки суми та строки.
 • Компанія робить усе можливе, щоб клієнту сподобався сервіс, і він знову звернувся за кредитом. Таким чином напрацьовується база постійних клієнтів, перевірених на практиці — більшість з них вчасно погашають або подовжують кредити. Надійні позичальники — окрема вигода для компанії. А для клієнта психологічно комфортніше працювати зі знайомою організацією, послуги якої його влаштували.

як взяти безвідсотковий кредит

Швидко

Оформлення кредиту за 7 хвилин

працюємо цілодобово

Доступно

Цілодобове обслуговування і доступ до сервісу

вигідний кредит без переплат

Вигідно

Кредитуємо онлайн без відсотків під 0,01 відсотків

Умови, на яких можна оформити кредит під 0 відсотків

Кредит під 0 відсотків можуть взяти тільки нові клієнти — ті, хто вперше звертається в конкретну компанію. При повторному зверненні дана послуга недійсна — це загальне правило для всіх МФО.

Вимоги до клієнтів, які планують взяти кредит під нульовий відсоток:

 • вік — не менш ніж 18 років;
 • наявність оригіналів ІПН і паспорта — дані потрібно буде ввести на етапі реєстрації, а також зробити фото з документами;
 • кредитна історія не має значення, але прострочених відкритих кредитів у вас бути не повинно;
 • наявність активної платіжної картки будь-якого українського банку, на балансі якої є не менш ніж 1 грн.

Місце роботи й посада не мають значення. Сфера зайнятості та тип працевлаштування практично не впливають на рішення: клієнт може бути як безробітним, студентом або пенсіонером, так й офіційним співробітником компанії.

Як отримати безвідсотковий кредит онлайн на картку?

 1. Увійдіть — створіть обліковий запис на сайті CreditPlus або в додатку. Для цього знадобляться ваш номер телефону та електронна пошта.
 2. Заповніть анкету й введіть контакти, дані про джерело доходу, ПІБ. Довідки та документи, що підтверджують платоспроможність, не потрібні.
 3. Додайте фото з паспортом (або ID-картою) та ідентифікаційним кодом.
 4. Верифікуйте картку, на яку плануєте отримати переказ. Важливо: відкрийте доступ на вхідні та вихідні онлайн-платежі. При прив'язці з рахунку спишеться випадкова кількість копійок (не більш ніж 1 грн), які повернуться протягом доби.
 5. Подайте заявку: виберіть бажані суму й термін. При заповненні ви відразу зможете побачити загальну суму до повернення з урахуванням переплат — вона не складе більш ніж 30 грн за максимальної суми й строку.

Після відправки заявка потрапить на розгляд, потім система увалить рішення. Швидкість ухвалення рішення залежить від часу доби, завантаження системи й відсутності питань до вашої анкети. У деяких випадках менеджер може особисто зателефонувати потенційному позичальникові, тому рекомендуємо бути готовим до дзвінка.

Рішення щодо заявки ви отримаєте у вигляді SMS і листа на електронну пошту. За умови схвалення на email надійде і кредитний договір. Після ознайомлення з документом його потрібно підтвердити за допомогою SMS-коду. Договір набуде чинності, і у вашому обліковому записі зобразиться повна інформація про кредит. Найближчим часом на вашу картку перекажуть гроші.

Послуги кредитування