Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
  • Проценти

  • Сума

  • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит для безробітних

До 15 000 грн під 0,01% на день

Кредити безробітним від CreditPlus — швидке рішення за декілька хвилин з онлайн-оформленням позики. Щоб отримати гроші, виберіть потрібну суму й строк, потім заповніть просту анкету та дочекайтеся рішення. Підпишіть кредитний договір, і відразу ж після цього гроші будуть відправлені на зазначену вами карту.

Взяти кредит безробітним в Україні

Особливості життя в Україні такі, що не кожен може похвалитися офіційною роботою та гарною заробітною платою. Найчастіше роботодавець не хоче, або не може платити білу зарплату. Деякі взагалі не мають роботи й отримавши статус безробітного на біржі праці живуть на допомогу з безробіття. І коли необхідно звернутися до кредитора, щоб отримати грошову позику, починаються проблеми.

Під час оформлення кредиту в банку в обов'язковому порядку необхідно надавати довідку про доходи. Якщо такої довідки немає, доводиться звертатися в заставні кредитні компанії або шукати альтернативні способи пошуку грошей. У цьому випадку безробітним українцям найкраще підійдуть компанії онлайн-кредитування.

Швидко отримати кредит для безробітних

Місць, де можна швидко взяти кредит для офіційно незайнятих зовсім мало. У цьому може допомогти всього декілька банків, ломбарди та МФО. При цьому потрібно розуміти, якщо в банку погодилися видати позику, її вартість буде значно вище, ніж для тих, хто може надати довідку про доходи.

  • Звернутися в ломбард, де без проблем можна взяти кредит безробітному. У ломбарді доведеться залишити в заставу цінні речі (побутову техніку, електроніку, ювелірні вироби тощо). Але якщо проґавити термін погашення кредиту, можна втратити закладене майно.
  • Подати запит у кредитну організацію небанківського типу, де також оформлюють кредит безробітному з поганою кредитною історією, без чисельних довідок та поручителів. Недолік такого способу в тому, що знадобиться надати гарантійні зобов'язання, найчастіше у вигляді авансового грошового внеску або оформлення додаткової страховки. Цей спосіб обійдеться дорого.
  • Якщо потрібно отримати кредит безробітним терміново, оптимально звернутися в МФО та оформити мікрокредит. Особливості роботи мікрофінансових організацій у тому, що під час надання грошової позики не знадобиться довідка про доходи, можна бути безробітним і навіть мати погану кредитну історію.

Як взяти кредит безробітному

Оформити кредит безробітному у КредитПлюс досить просто — це не вимагає особливих зусиль. При цьому ані довідки, ані поручителі не будуть потрібні.

оформлення кредиту для безробітних

Вкажіть суму та строк позики

За допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну вам суму.

заповнення реєстраційної анкети

Заповніть просту анкету

Пройдіть швидку реєстрацію та надайте необхідну інформацію.

кредит безробітним на карту

Отримайте гроші на картку

Дочекайтеся рішення, підпишіть договір, і ми відразу відправимо вам гроші.

 

Що потрібно для отримання онлайн кредиту на карту непрацевлаштованим

  • CreditPlus видають кредит безробітним з 18 років.
  • Необхідно мати паспорт та ІПН.
  • Потрібна активна банківська карта.
  • Під час оформлення знадобиться телефон або ноутбук.

Як взяти позику безробітним за ставкою 0,01%

Компанія CreditPlus готова надати першу позику всім безробітним зі знижкою. У цьому випадку процентна ставка становить 0,01% на день. Вам потрібно буде повернути тільки ті гроші, які отримали.

Хочете знижку на подальші позики? Ставайте нашим постійним клієнтом, та гарантовано отримаєте знижку від 5% до 25%. Дізнатися умови програми лояльності можна за цим посиланням.

Всім постійним клієнтам, а особливо тим, хто проявляє найбільшу активність, ми регулярно відправляємо промокоди, за допомогою яких можна отримати знижку на оформлення кредиту до 90%.

Послуги кредитування
Отримати