Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: 8:00 - 23:00
Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Кредит для безробітних в Україні

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
  • Проценти

  • Сума

  • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредити безробітним від CreditPlus – швидке рішення за 7 хвилин з онлайн оформленням позики. Щоб отримати гроші виберіть потрібну суму і термін, потім заповніть просту анкету та дочекайтеся рішення. І нарешті, підтвердіть кредитний договір і відразу ж після цього гроші будуть відправлені на зазначену вами карту.

Взяти кредит безробітним в Україні

Особливості життя в Україні такі, що не кожен може похвалитися повністю офіційною роботою та гарною заробітною платою. Найчастіше, роботодавець не хоче, або не може платити білу зарплату. Деякі взагалі не мають роботи і, отримавши статус безробітного на біржі праці, живуть на допомогу по безробіттю. І коли необхідно звернутися до кредитора, щоб отримати грошову позику, починаються проблеми.

При оформленні кредиту в банку в обов'язковому порядку необхідно надавати довідку про доходи. Якщо такої довідки немає, доводиться звертатися в заставні кредитні компанії або шукати альтернативні способи пошуку грошей. В цьому випадку безробітним українцям найкраще підійдуть компанії онлайн кредитування.

Швидко отримати кредит для безробітних

Місць, де можна швидко взяти кредит для офіційно непрацюючих зовсім мало. У цьому може допомогти всього декілька банків, ломбарди та МФО компанії. При цьому потрібно розуміти, що якщо в банку погодилися видати позику, то її вартість буде значно вище, ніж для тих, хто може надати довідку про доходи.

  • Звернутися в ломбард, там без проблем можна взяти кредит безробітному. У ломбарді доведеться залишити в заставу приватне цінне майно (побутова техніка, електроніка, ювелірні вироби та ін.). Але якщо прогавити термін погашення кредиту, можна втратити закладене майно.
  • Піти в кредитну організацію небанківського типу, де також оформлюють кредит безробітному з поганою кредитною історією, без чисельних довідок та поручителів. Недолік такого способу в тому, що знадобиться надати гарантійні зобов'язання, найчастіше у вигляді авансового грошового внеску або оформлення додаткової страховки. Цей спосіб обійдеться дорого.
  • Якщо потрібно отримати кредит безробітним терміново, то найкраще звернутися в МФО компанію, та оформити мікрокредит. Особливості МФО в тому, що в ході надання грошової позики не знадобиться довідка про доходи, можна бути безробітним і навіть мати погану кредитну історію.

Як взяти кредит безробітному

Оформити кредит безробітному у КредитПлюс досить просто, та не вимагає особливих зусиль. При цьому ні довідки, ні поручителі не будуть потрібні.

оформлення кредиту для безробітних

Вкажіть суму та термін позики

За допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну вам суму.

заповнення реєстраційної анкети

Заповніть просту анкету

Пройдіть процедуру реєстрації та надайте необхідну інформацію.

кредит безробітним на карту

Отримайте гроші на карту

Дочекайтеся рішення по заявці, потім підтвердіть договір, і ми відразу ж відправимо вам гроші.

 

Що потрібно для отримання онлайн кредиту на карту не працюючим

  • CreditPlus видають кредит безробітним з 18 років.
  • Необхідно мати паспорт та ІПН код.
  • Потрібна діюча банківська карта.
  • В ході оформлення знадобиться телефон або ноутбук.

Як взяти позику безробітним без відсотків за ставкою 0,01%

Компанія CreditPlus готова надати першу позику всім безробітним майже безкоштовно. У цьому випадку процентна ставка становить 0,01% в день. Запропонувати такі умови може мало хто. Вам потрібно буде повернути тільки ті гроші, які отримали.

Хочете знижку на подальші позики? Ставайте нашим постійним клієнтом, та гарантовано отримаєте знижку від 5% до 25%. Дізнатися умови програми лояльності можна за цим посиланням.

Всім постійним клієнтам, а особливо тим, хто проявляє найбільшу активність, ми регулярно відправляємо промокоди, за допомогою яких можна отримати знижку на оформлення кредиту до 90%.

Як погасити кредит КредитПлюс

Наші клієнти можуть оплатити свій кредит декількома способами. Можна погасити кредит повністю, або скористатися послугою часткового погашення, і оплатити тільки нараховані відсотки.

повернути позику безробітному особистою картою  Своєю карткою в особистому кабінеті. Це найшвидший спосіб. До того ж це повністю безкоштовно, і просто для усіх безробітних.

повернути позику через термінал ПриватБанку  У будь-якому терміналі ПриватБанку. Погасити свій кредит можна в найближчому до вас терміналі ПриватБанку. Ознайомитися з інструкцією.

погашення кредиту через додаток Приват24  В онлайн додатку Приват24. У цьому випадку навіть не потрібно виходити з дому.

Послуги кредитування