Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит з поганою
кредитною історією

До 15 000 грн під 0,01% на день

Як і де можна отримати кредит з поганою кредитною історією?

Перш ніж видати потенційному позичальникові кредит, компанія аналізує його кредитну історію. Від рейтингу залежить схвалення або відмова, а також умови кредитування.

Чому складно отримати кредит за поганої кредитної історії?

Кредитна історія показує всю інформацію про кредити й дисципліну їхнього погашення в минулому. На загальну характеристику впливає наступне:

 1. стабільність внесення платежів (чи вчасно клієнт погашав заборгованість, чи були у нього прострочення);
 2. кількість поданих заявок і схвалень/відмов за ним;
 3. наявність декількох кредитів, які наразі не погашено, тощо.

На основі рейтингу компанія робить висновок, чи зможе потенційний клієнт дотримуватися умов договору. За позитивної КІ та відповідності іншим вимогам більшість кредитних організацій схвалять кредит.

Якщо ви ніколи не брали кредит, імовірність отримати його менша. Попри те що в бюро кредитних історій «чисті» кредитні історії дорівнюють 100%, банки можуть не схвалити заявку. Відстежити тенденцію розвитку кредитного рейтингу неможливо, а тому кредитори не готові піти на ризик.

Негативна кредитна історія в більшості випадків попередньо означає відмову. Наприклад, у вас були недавні прострочення або ви все ще не погасили поточний кредит, але подаєте заявку на новий.

Де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією?

Навіть якщо ви відповідаєте всім вимогам банку, але кредитний рейтинг нижчий за нейтральний, вам відмовлять. У рідкісних випадках банк схвалює заявки за негативної КІ. При цьому умови кредитування стають жорсткішими — не такими, як для інших клієнтів. Ліміт суми буде знижений, відсотки — підвищені (банку потрібно убезпечити себе), строк — зміщений. Банк може попрохати надати поручителя або заставу.

У МФО в більшості випадків до кредитних історій клієнтів не так вимогливі, як у банках. Загалом умови лояльніші, ніж у традиційних фінансових установах. У мікрофінансовій компанії можуть відхилити заявку в тому випадку, якщо ви прострочили кредит у цій компанії або не погасили поточний.

Що потрібно знати позичальникові з поганою кредитною історією?

 • Використовуйте найлегший спосіб поліпшення КІ — оформлення кредитів у МФО. Коли ви погасите новий кредит вчасно, ваша КІ покращиться. Суми й строки не мають значення — вони можуть бути мінімальними. За умови систематичного своєчасного закриття рейтинг буде зростати. Згодом ви зможете розраховувати на більші суми.
 • Будьте готові до додаткової перевірки. Співробітники МФО нечасто телефонують клієнтам. Але якщо у вас проблемна кредитна історія, з вами може зв'язатися менеджер для уточнення деталей.
 • Подавайте заявку на посильну суму. Беріть у кредит стільки, скільки зможете без проблем повернути з урахуванням відсотків. Якщо вам потрібні не гроші, а реабілітація КІ, найоптимальніший вибір — мінімальні сума й строки.
 • Не допускайте прострочень. Якщо спочатку у позичальника позитивна або "чиста" КІ й клієнт не уникає контакту з кредитором, проблем через прострочення не буде. Кредитор може запропонувати варіанти розв'язання питання: часткове погашення, подовження тощо.

Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією?

 1. Перевірте свій рейтинг у бюро кредитних історій. Одна перевірка на рік — безкоштовна, наступні тарифікуються від 50 грн за запит. Ви дізнаєтеся свій поточний статус і зрозумієте, від чого відштовхуватися.
 2. Зареєструйтесь на creditplus.ua. Щоб створити профіль, потрібні ваші ПІБ та номер телефону.
 3. Увійдіть в особистий кабінет і заповніть анкету.
 4. Зробіть фото з паспортом або пройдіть верифікацію через Bank ID НБУ. Важливо: зображення мають бути чіткими й не розмитими, дані — розбірливими. Інформація не може бути нічим прикрита або відредагована.
 5. Верифікуйте картку, на яку хочете отримати гроші. Для цього введіть SMS-код, який надійде на ваш номер. Ви можете прив'язати до профілю картку будь-якого українського банку, зокрема дебетову або кредитову. Ім'я власника має збігатися з ім'ям, зазначеним в анкеті. Також на рахунку необхідно мати мінімум 1 грн. Вихідні платежі мають бути відкриті.
 6. Сформуйте заявку на отримання кредиту. Вибирайте суму й термін, які будуть для вас комфортними — не беріть більше, ніж зможете повернути.
 7. Будьте готові до дзвінка менеджера. Якщо у вас негативна кредитна історія, можливо, буде потрібен додатковий контакт для уточнення або підтвердження заявки телефоном. Якщо цього не станеться, ви дізнаєтеся рішення в SMS і листі, який надійде на електронну пошту.

Якщо заявку схвалять, на електронну пошту відразу надішлють кредитний договір. Ознайомтеся з документом та підтвердьте його за допомогою SMS-коду. Він надійде на номер телефону, який ви вказали під час реєстрації. Після цього найближчим часом ви отримаєте гроші на картку.

Послуги кредитування
Отримати