Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит з поганою
кредитною історією

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Як і де можна отримати кредит з поганою кредитною історією?

Перш ніж видати потенційному позичальникові кредит, компанія аналізує його кредитну історію. Від рейтингу залежить схвалення або відмова, а також умови кредитування.

Чому складно отримати кредит за поганої кредитної історії?

Кредитна історія показує всю інформацію про кредити й дисципліну їхнього погашення в минулому. На загальну характеристику впливає наступне:

 1. стабільність внесення платежів (чи вчасно клієнт погашав заборгованість, чи були у нього прострочення);
 2. кількість поданих заявок і схвалень/відмов за ним;
 3. наявність декількох кредитів, які наразі не погашено, тощо.

На основі рейтингу компанія робить висновок, чи зможе потенційний клієнт дотримуватися умов договору. За позитивної КІ та відповідності іншим вимогам більшість кредитних організацій схвалять кредит.

Якщо ви ніколи не брали кредит, імовірність отримати його менша. Попри те що в бюро кредитних історій «чисті» кредитні історії дорівнюють 100%, банки можуть не схвалити заявку. Відстежити тенденцію розвитку кредитного рейтингу неможливо, а тому кредитори не готові піти на ризик.

Негативна кредитна історія в більшості випадків попередньо означає відмову. Наприклад, у вас були недавні прострочення або ви все ще не погасили поточний кредит, але подаєте заявку на новий.

Де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією?

Навіть якщо ви відповідаєте всім вимогам банку, але кредитний рейтинг нижчий за нейтральний, вам відмовлять. У рідкісних випадках банк схвалює заявки за негативної КІ. При цьому умови кредитування стають жорсткішими — не такими, як для інших клієнтів. Ліміт суми буде знижений, відсотки — підвищені (банку потрібно убезпечити себе), строк — зміщений. Банк може попрохати надати поручителя або заставу.

У МФО в більшості випадків до кредитних історій клієнтів не так вимогливі, як у банках. Загалом умови лояльніші, ніж у традиційних фінансових установах. У мікрофінансовій компанії можуть відхилити заявку в тому випадку, якщо ви прострочили кредит у цій компанії або не погасили поточний.

Що потрібно знати позичальникові з поганою кредитною історією?

 • Використовуйте найлегший спосіб поліпшення КІ — оформлення кредитів у МФО. Коли ви погасите новий кредит вчасно, ваша КІ покращиться. Суми не мають значення — вони можуть бути мінімальними. За умови систематичного своєчасного закриття рейтинг буде зростати. Згодом ви зможете розраховувати на більші суми.
 • Будьте готові до додаткової перевірки. Співробітники МФО нечасто телефонують клієнтам. Але якщо у вас проблемна кредитна історія, з вами може зв'язатися менеджер для уточнення деталей.
 • Подавайте заявку на посильну суму. Беріть у кредит стільки, скільки зможете без проблем повернути з урахуванням відсотків. Якщо вам потрібні не гроші, а реабілітація КІ, найоптимальніший вибір — мінімальна сума.
 • Не допускайте прострочень. Якщо спочатку у позичальника позитивна або «чиста» КІ й клієнт не уникає контакту з кредитором, проблем через прострочення не буде. Кредитор може запропонувати варіанти розв'язання питання: часткове погашення, подовження тощо.

Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією?

 1. Перевірте свій рейтинг у бюро кредитних історій. Одна перевірка на рік — безкоштовна, за наступні стягується плата за кожен запит. Ви дізнаєтеся свій поточний статус і зрозумієте, від чого відштовхуватися.
 2. Зареєструйтесь на creditplus.ua. Щоб створити профіль, потрібні ваші ПІБ та номер телефону.
 3. Увійдіть в особистий кабінет і заповніть анкету.
 4. Зробіть фото з паспортом або пройдіть верифікацію через Bank ID НБУ. Важливо: зображення мають бути чіткими й не розмитими, дані — розбірливими. Інформація не може бути нічим прикрита або відредагована.
 5. Верифікуйте платіжну картку, на яку хочете отримати гроші. Для цього введіть SMS-код, який надійде на ваш номер. Ви можете прив'язати до профілю картку будь-якого українського банку, зокрема дебетову або кредитну. Ім'я власника має збігатися з ім'ям, зазначеним в анкеті. Також на рахунку необхідно мати мінімум 1 грн. Вихідні платежі мають бути відкриті.
 6. Сформуйте заявку на отримання кредиту. Вибирайте суму й строк платежу, які будуть для вас комфортними — не беріть більше, ніж зможете повернути.
 7. Будьте готові до дзвінка менеджера. Якщо у вас негативна кредитна історія, можливо, буде потрібен додатковий контакт для уточнення або підтвердження заявки телефоном. Якщо цього не станеться, ви дізнаєтеся рішення в SMS і листі, який надійде на електронну пошту.

Якщо заявку схвалять, на електронну пошту відразу надішлють кредитний договір. Ознайомтеся з документом та підтвердьте його за допомогою SMS-коду. Він надійде на номер телефону, який ви вказали під час реєстрації. Після цього найближчим часом ви отримаєте гроші на картку.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит