Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит пенсіонерам

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Де та як пенсіонеру легше отримати кредит?

Відповідно до звітів ПФУ, восени 2023 року в Україні налічувалося близько 10,5 млн пенсіонерів. Це приблизно 25% від загального населення країни. При цьому пенсійні виплати несумірні з реальними витратами. Купівля товарів або оплата послуг, як правило, виходять за межі доступного бюджету. Альтернативним виходом з тимчасових проблемних ситуацій може стати кредит пенсіонерам.

Чому кредит пенсіонерам видають не скрізь?

Кожна компанія намагається убезпечити себе від додаткових процесів, які не принесуть прибутку. Простіше відмовити позичальникові в кредиті, ніж згодом з'ясовувати, чому він не вніс платіж вчасно. Компанія найімовірніше віддасть перевагу клієнтові, який здатний дотримуватися графіка внесення платежів і вчасно погасити кредит.

На думку багатьох кредитних організацій, пенсіонери не потрапляють у категорію надійних позичальників. Найчастіше вони мають у своєму розпорядженні невеликий дохід, якщо пенсія нараховується літній людині. Соцвиплати нараховують й іншим категоріям громадян: інвалідам різних ступенів, колишнім військовим тощо. Найчастіше це означає, що пенсіонер не володіє ідеальним здоров'ям, і для кредитної компанії це також ризик. Якщо стан позичальника погіршиться, виплати за кредитом можуть зупинитися.

Де реально взяти кредит пенсіонерам без відмови?

Подача заявки на кредит у банку ні до чого не призведе — в 90% випадків потенційному клієнту відмовлять.

Хто потрапляє в решту 10%:

 • ті, хто паралельно працює і має стабільний дохід;
 • пенсіонери з великими сумами соцвиплат, яких вистачає і на внесення платежів, і на особисті витрати;
 • чинні клієнти банку (в ідеалі ті, які тримають депозити).

Найбільш оптимальний варіант, щоб взяти кредит пенсіонеру з практично будь-яким доходом, — звернення до мікрофінансових організацій.

Чому варто звернутися по кредит для пенсіонерів саме до нас?

 1. Ви отримаєте перший кредит за зниженою процентною ставкою, що дорівнює 0,01% на день на перший обраний період. Навіть за максимальних показників суми й строку переплата у разі погашення в перший період не перевищуватиме 45 грн.
 2. Якщо у вас з’являться запитання до сервісу або виникнуть труднощі під час оформлення, ви можете зателефонувати за безкоштовним номером у техпідтримку CreditPlus.
 3. Компанія гарантує стабільні умови кредитування, які не порушують умови підписаного договору між позичальником і кредитором.
 4. Подача заявки, реєстрація, переказ коштів — усі етапи кредитування проходять онлайн. Вам не потрібно відвідувати офіс компанії.

Як оформити кредит онлайн пенсіонеру — поетапна інструкція

Кредит пенсіонеру оформлюється на тих самих умовах, що й для інших категорій клієнтів.

 1. Виберіть суму, яку хочете отримати. Вкажіть термін і натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Зареєструйте особистий кабінет. Вкажіть ПІБ і номер телефону.
 3. Заповніть анкету. Зверніть увагу: зазначена в анкеті інформація буде використана під час оформлення кредиту. Тому будь-які помилки можуть стати причиною відмови. Уважно перевіряйте дані.
 4. Введіть номер вашої платіжної картки, на яку хочете отримати гроші. Щоб підтвердити її, з рахунку спишеться сума до 1 грн. Протягом декількох хвилин вона повернеться.
 5. Підтвердьте заявку. На цьому етапі ви можете коригувати суму й строк платежу. Надішліть заявку та дочекайтеся рішення в SMS і листі, який надійде на електронну пошту.
 6. Після схвалення у вашому кабінеті з'явиться кредитний договір. Він буде продубльований на контактну email-адресу, вказану в анкеті. Ознайомтеся з документом і звірте умови. Підтвердьте договір за допомогою цифрового коду, відправленого на ваш телефон.
 7. За кілька хвилин після підтвердження гроші будуть перераховані на вашу платіжну картку.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день в розмірі 3% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менше ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 1% від первісної суми кредиту, але не менше ніж 10 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит