Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит пенсіонерам на карту

До 15 000 грн під 0,01% на день

Де та як пенсіонеру легше отримати кредит?

Відповідно до звітів ПФУ, влітку 2020 року в Україні налічувалося близько 11 млн пенсіонерів. Це приблизно 25% від загального населення країни. При цьому пенсійні виплати несумірні з реальними витратами. Купівля товарів або оплата послуг, як правило, виходять за межі доступного бюджету. Альтернативним виходом з тимчасових проблемних ситуацій може стати кредит пенсіонерам.

Чому кредит пенсіонерам видають не скрізь?

Кожна компанія намагається убезпечити себе від додаткових процесів, які не принесуть прибутку. Простіше відмовити позичальникові в кредиті, ніж згодом з'ясовувати, чому він не вніс платіж вчасно. Компанія найімовірніше віддасть перевагу клієнтові, який здатний дотримуватися графіка внесення платежів і вчасно погасити кредит.

На думку багатьох кредитних організацій, пенсіонери не потрапляють у категорію надійних позичальників. Найчастіше вони мають у своєму розпорядженні невеликий дохід, якщо пенсія нараховується літній людині. Соцвиплати нараховують й іншим категоріям громадян: інвалідам різних ступенів, колишнім військовим тощо. Найчастіше це означає, що пенсіонер не володіє ідеальним здоров'ям, і для кредитної компанії це також ризик. Якщо стан позичальника погіршиться, виплати за кредитом можуть зупинитися.

Де реально взяти кредит пенсіонерам без відмови?

Подача заявки на кредит у банку ні до чого не призведе — в 90% випадків потенційному клієнту відмовлять.

Хто потрапляє в решту 10%:

 • ті, хто паралельно працює і має стабільний дохід;
 • пенсіонери з великими сумами соцвиплат, яких вистачає і на внесення платежів, і на особисті витрати;
 • чинні клієнти банку (в ідеалі ті, які тримають депозити).

Найбільш оптимальний варіант, щоб взяти кредит пенсіонеру з практично будь-яким доходом, — звернення до мікрофінансових організацій.

Чому варто звернутися по кредит для пенсіонерів саме до нас?

 1. Ви отримаєте перший кредит за зниженою процентною ставкою, що дорівнює 0,01% на день. Навіть за максимальних показників суми й строку переплата не перевищуватиме 45 грн.
 2. Якщо у вас з’являться запитання до сервісу або виникнуть труднощі під час оформлення, ви можете зателефонувати за безкоштовним номером у техпідтримку CreditPlus.
 3. Компанія гарантує стабільні умови кредитування, які не порушують умови підписаного договору між позичальником і кредитором.
 4. Подача заявки, реєстрація, переказ коштів — усі етапи кредитування проходять онлайн. Вам не потрібно відвідувати офіс компанії.

Як оформити кредит онлайн пенсіонеру — поетапна інструкція

Кредит пенсіонеру оформлюється на тих самих умовах, що й для інших категорій клієнтів.

 1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму, яку хочете отримати. Вкажіть термін і натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Зареєструйте особистий кабінет. Вкажіть ПІБ і номер телефону.
 3. Увійдіть в особистий кабінет і заповніть анкету. Зверніть увагу: зазначена в анкеті інформація буде використана під час оформлення кредиту. Тому будь-які помилки можуть стати причиною відмови. Уважно перевіряйте дані.
 4. Введіть номер вашої платіжної картки, на яку хочете отримати гроші. Щоб підтвердити її, з рахунку спишеться сума до 1 грн. Протягом декількох хвилин вона повернеться.
 5. Підтвердьте заявку. На цьому етапі ви можете коригувати суму й термін кредиту. Надішліть заявку та дочекайтеся рішення в SMS і листі, який надійде на електронну пошту.
 6. Після схвалення у вашому кабінеті з'явиться кредитний договір. Він буде продубльований на контактну email-адресу, вказану в анкеті. Ознайомтеся з документом і звірте умови. Підтвердьте договір за допомогою цифрового коду, відправленого на ваш телефон.
 7. За кілька хвилин після підтвердження гроші будуть перераховані на вашу картку.
Послуги кредитування