Довідкова інформація

Кредит з 18 років

До 10 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Кредити з 18 років в банках і МФО

Погодити кредит з 18 років без відмови в банку практично неможливо. Банки оперують інформацією про кредитну історію - потрібно, щоб вона була позитивною. Позичальник, який тільки досяг повноліття, не може вплинути на це, тому що ще не оформляв кредити. Крім цього, банкам необхідні гарантії повернення коштів. Для цього треба отримати довідки з місця роботи та проживання, документи, що підтверджують стабільний дохід та інше.

Від клієнтів, які не можуть підтвердити статус нормальної платоспроможності, банки вимагають додаткових гарантій. Найчастіше просять вказати довірену особу, яка виступить гарантом своєчасної оплати за кредитом у відповідності до встановленого графіка.

Якщо немає можливості залучити поручителя, або банк навідріз відмовляється схвалити заявку, можна скористатися альтернативним варіантом - звернутися в МФО. Невеликі фінансові компанії більш лояльні і менш вимогливі до своїх клієнтів. Зазвичай для оформлення кредиту українські МФО вимагають наявності тільки паспорта та персонального податкового номера. Скористатися послугами таких компаній можуть всі мешканці України віком від 18 років.

Кому підійде кредит в МФО

Найчастіше кредит в МФО беруть 18-21 річні студенти. Як правило, гроші потрібні на задоволення повсякденних потреб, розваг або недорогу покупку. Студенти беруть невеликі позики до 5000 гривень і погашають їх зі стипендії, або зарплати, якщо студент поєднує навчання з роботою. Таким клієнтам в МФО завжди схвалять кредит.

У невелику групу 18-річних клієнтів МФО входять ті, хто не пішов отримувати профільну освіту у ВНЗ. Вони мають роботу і стабільне джерело доходу. Ця категорія молодих українців також без проблем зможе оформити кредит в CreditPlus.

Дізнайтеся чи дадуть вам кредит в 18 років

Щоб дізнатися чи дадуть вам кредит потрібно оформити онлайн-заявку на сайті і дочекатися рішення. Зазвичай в CreditPlus відповідь приходить на вказаний номер телефону або по email протягом 7 хвилин.

Позитивне рішення буде прийнято в тих випадках, якщо в заявці немає помилок, вказана вся необхідна інформація, і в кредитній історії не присутні незакриті кредити.

Чому вам варто зупинити свій вибір на нас?

  • Ви можете оформити і погасити кредит онлайн не виходячи з дому. Щоб отримати гроші в кредит потрібен тільки телефон з інтернетом і банківська картка. Ми приймаємо заявки 24/7 онлайн по всій Україні.
  • Мінімальний поріг вимог. Ми схвалимо вам кредит, якщо ви старше 18 років. Наявність джерела доходів не обов'язково.
  • Прості і зрозумілі умови: процентна ставка нараховується за кожен день користування кредитними коштами. Погашайте кредит, коли вам зручно, без додаткових комісій і штрафів.