Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит з 18 років

До 15 000 грн під 0,01% на день

Як і де можна отримати кредит з 18 років?

З досягненням повноліття з громадянина України знімається більшість обмежень, пов'язаних з віком. Однак для отримання переважної кількості фінансових послуг необхідно бути старшим 21 року. Наприклад, отримати кредит у банку найімовірніше вийде у 24-річного українця. Навіть якщо у 18 людині вдалося найнятися на роботу, і вона щомісяця отримує стабільний дохід, для більшості кредитних організацій це не буде вагомим аргументом.

Чому складно оформити кредит у 18 років?

Ідеальний клієнт кредитної організації — людина зі стабільним високим доходом, позитивною кредитною історією з успішним досвідом кредитування. Це статистично рідкісний випадок для 18-річних українців. Причини відмови можуть бути такі:

 • нестабільний заробіток. Більшість українців у 18 років навчаються та/або підробляють. Дохід, як правило, невеликий, частіше — нестабільний;
 • чиста кредитна історія. Неможливо відстежити динаміку погашень заборгованостей, а отже — передбачити дії стосовно нового кредиту;
 • психологічна непідготовленість. Фінансові відносини між клієнтом і кредитором повинні вибудовуватися на усвідомленості та відповідальності. Стосовно старших підлітків є упередження.

Попри вищевказані фактори, отримати кредит в 18 років можливо. Компанії з більш лояльною політикою до вимог готові надати гроші в борг.

Де можна взяти кредит з 18 років?

Як правило, середній мінімальний вік позичальників банків — 24 роки. Крім вікових обмежень у банках є й інші обмеження — необхідне офіційне працевлаштування. Українці, які хочуть отримати кредит з 18 років, можуть звернутися до деяких МФО.

Що потрібно, щоб оформити онлайн-кредит з 18 років?

Для заповнення реєстраційної анкети знадобляться паспорт і РНОКПП. Усі кроки — від подачі заявки до переказу коштів — проходять онлайн, тому знадобиться хороший інтернет, щоб оформлення пройшло оперативно. Також необхідно сфотографуватись з документами на будь-який гаджет з камерою або верифікуватись через Bank ID НБУ.

У CreditPlus гроші переказують на картки усіх українських банків. Тип картки — дебетова або кредитна — значення не має. Єдина умова — рахунок повинен належати вам. Також за карткою мають бути дозволені вхідні та вихідні онлайн-перекази. Тому якщо ви студент, і ваша картка призначена тільки для отримання стипендії, вона може не підійти. На рахунку картки має бути мінімум 1 грн — кілька копійок тимчасово спишуться при верифікації.

Як отримати кредит онлайн з 18 років без відмови?

 • Зареєструйтеся на сайті CreditPlus або звантажте додаток у Google Play.
 • Увійдіть у профіль і заповніть поля анкети. Важливо вказувати всі дані без помилок. Дані про доходи мають відповідати сумі й строку повернення кредиту. Приклад: якщо ви вкажете дохід у 20 тис. грн і подасте заявку на 500 грн, компанія може відмовити. Відхилити заявку можуть також, якщо ви вкажете дохід у 10 тис. грн за умови запиту на 6 тис. грн.
 • Зробіть фото з паспортом або авторизуйтесь за допомогою Bank ID НБУ.
 • Прив'яжіть картку до профілю, а потім подайте заявку на кредит.
 • Зачекайте рішення, яке надійде в SMS.
 • Підпишіть договір кредитування після схвалення — він прийде на електронну пошту.
 • Отримайте переказ на зазначену раніше картку.
Послуги кредитування
Отримати