Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит з 18 років

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Як і де можна отримати кредит з 18 років?

З досягненням повноліття з громадянина України знімається більшість обмежень, пов'язаних з віком. Однак для отримання переважної кількості фінансових послуг необхідно бути старшим 21 року. Наприклад, отримати кредит у банку найімовірніше вийде у 24-річного українця. Навіть якщо у 18 людині вдалося найнятися на роботу, і вона щомісяця отримує стабільний дохід, для більшості кредитних організацій це не буде вагомим аргументом.

Чому складно оформити кредит у 18 років?

Ідеальний клієнт кредитної організації — людина зі стабільним високим доходом, позитивною кредитною історією з успішним досвідом кредитування. Це статистично рідкісний випадок для 18-річних українців. Причини відмови можуть бути такі:

 • нестабільний заробіток. Більшість українців у 18 років навчаються та/або підробляють. Дохід, як правило, невеликий, частіше — нестабільний;
 • чиста кредитна історія. Неможливо відстежити динаміку погашень заборгованостей, а отже — передбачити дії стосовно нового кредиту;
 • психологічна непідготовленість. Фінансові відносини між клієнтом і кредитором повинні вибудовуватися на усвідомленості та відповідальності. Стосовно старших підлітків є упередження.

Попри вищевказані фактори, отримати кредит в 18 років можливо. Компанії з більш лояльною політикою до вимог готові надати гроші в борг.

Де можна взяти кредит з 18 років?

Як правило, середній мінімальний вік позичальників банків — 24 роки. Крім вікових обмежень у банках є й інші обмеження — необхідне офіційне працевлаштування. Українці, які хочуть отримати кредит з 18 років, можуть звернутися до деяких МФО.

Що потрібно, щоб оформити онлайн-кредит з 18 років?

Для заповнення реєстраційної анкети знадобляться паспорт і РНОКПП. Усі кроки — від подачі заявки до переказу коштів — проходять онлайн, тому знадобиться хороший інтернет, щоб оформлення пройшло оперативно. Також необхідно сфотографуватись з документами на будь-який гаджет з камерою або верифікуватись через Bank ID НБУ.

У CreditPlus гроші переказують на картки усіх українських банків. Тип картки — дебетова або кредитна — значення не має. Єдина умова — рахунок повинен належати вам. Також за карткою мають бути дозволені вхідні та вихідні онлайн-перекази. Тому якщо ви студент, і ваша картка призначена тільки для отримання стипендії, вона може не підійти. На рахунку картки має бути мінімум 1 грн — кілька копійок тимчасово спишуться при верифікації.

Як отримати кредит онлайн з 18 років без відмови?

 • Зареєструйтеся на сайті CreditPlus або звантажте мобільний застосунок у Google Play чи App Store.
 • Увійдіть у профіль і заповніть поля анкети. Важливо вказувати всі дані без помилок. Дані про доходи мають відповідати сумі й строку повернення кредиту. Приклад: якщо ви вкажете дохід у 20 тис. грн і подасте заявку на 500 грн, компанія може відмовити. Відхилити заявку можуть також, якщо ви вкажете дохід у 10 тис. грн за умови запиту на 6 тис. грн.
 • Зробіть фото з паспортом або верифікуйтесь за допомогою Bank ID НБУ.
 • Прив'яжіть платіжну картку до профілю, а потім подайте заявку на кредит.
 • Зачекайте рішення, яке надійде в SMS.
 • Підпишіть договір кредитування після схвалення — він прийде на електронну пошту.
 • Отримайте переказ на зазначену раніше картку.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит