Як оформити кредит онлайн картку?
Step 1
1. Заповніть просту заявку

Без завантаження копій документів та фотографій 

Step 2
2. Зачекайте рішення

За декілька хвилин ви отримаєте рішення по кредиту

Step 3
3. Отримайте гроші

Після підписання договору SMS-кодом, кошти надійдуть на банківську картку МИТТЄВО! 

Кредит онлайн від CreditPlus

CreditPlus - фінансова компанія, що надає послуги онлайн кредитування з виплатою грошей на банківську карту. Унікальні технічні рішення дають можливість користуватися інтернет-сервісом цілодобово. Кожен українець може отримати кредит на картку протягом декількох хвилин, заповнивши просту анкету. Для цього оберіть потрібну суму і термін кредитування, потім дочекайтеся рішення по заявці, і підпишіть договір кредитування з допомогою SMS коду.

Наші переваги

Кредит Плюс - це короткострокові онлайн позики на карту в Україні сумою від 500 до 10000 гривень. Не пропустіть можливість отримати необхідну фінансову допомогу в будь-якій ситуації, в будь-який час, без відмови.

вигідні умови кредитування

Вигідно

Перший кредит безвідсотковий, ставка 0,01%. Гроші надаються на будь-які цілі без обмежень.

кредит онлайн за 7 хвилин

Швидко

Проста процедура оформлення в три етапи, дозволить отримати кредит на карту протягом 15 хвилин.

доступно по всій Україні

Доступно

Взяти онлайн займ можна 24/7 в будь-якій точці України. Імовірність схвалення за заявкою становить 98,2%.

Кому ми даємо кредити

Отримати кредит може кожен повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. При цьому вам знадобиться дійсний паспорт або ID карта, а також ідентифікаційний код.

Що знадобиться при оформленні кредиту в CreditPlus

  • Паспорт та ІПН
  • Карта будь-якого банку
  • Мобільний телефон

Щоб взяти онлайн кредит в CreditPlus з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. При оформленні заявки заповнюється реєстраційна анкета, вказується сума і термін позики. При оформленні кредиту вам знадобиться мобільний телефон для підтвердження договору.

Як отримати онлайн кредит зі знижкою

Ми цінуємо і піклуємося про наших клієнтів, тому ті, хто вперше бере кредит онлайн в CreditPlus, отримають його на супер вигідних умовах, з мінімальною процентною ставкою 0,01%.

Клієнти Кредит Плюс автоматично стають учасниками нашої програми лояльності. Повернувши кредит у встановлений договором термін, ви отримуєте знижку від 5% до 25% на подальші позики. Умови участі в програмі лояльності знаходяться тут.

Ті, хто хоч раз оформляв кредит онлайн на карту в CreditPlus, надалі отримуватимуть персональні промокоди на знижку до 90% на наступний позику.

Способи погашення кредиту

Погасити кредит або нараховані відсотки можна декількома способами:

оплатити кредит в особистому кабінеті

В особистому кабінеті

Швидко і безкоштовно - найпростіший спосіб погасити кредит за допомогою банківської картки клієнта в особистому кабінеті на сайті сервісу кредитування.

погасити кредит через термінал Приват24

За допомогою мережі терміналів

Для оплати кредиту використовуйте найближчий до вас термінал ПриватБанку або інтернет сервіс Приват24, це зручно і не вимагає доступу до особистого кабінету.

оплатити через касу банку

У будь-якому банку України

Закрити кредит можна в касі будь-якого банку України. Не забувайте, що банківський платіж може опрацьовуватись протягом трьох днів, тому планувати оплату через банк потрібно заздалегідь.

Конфіденційність і безпека інтернет кредитування

Кредитування онлайн - це безпечний спосіб швидко отримати гроші в борг. При оформленні позики не потрібні довідки і документи. Відсутні приховані платежі і комісії. Технічні особливості компанії гарантують ідентифікацію клієнта, який подав заявку на кредит, і перевірити надану інформацію протягом лічених хвилин. Обдурити систему неможливо, а спроби зробити це, призводять до того, що такий клієнт відразу заноситься в глобальний black list, і більше ніколи не отримає кредит у жодній фінансовій організації.

Персональні дані та супутня інформація, яку позичальник надає при реєстрації і подачі заявки, повністю конфіденційна, і не буде використана третіми особами.

Торгова марка CreditPlus належить компанії «Авентус Україна». Компанія працює і надає послуги кредитування виключно в правовому полі законодавства України.