Як оформити кредит онлайн в CreditPlus
Step 1
1. Заповніть просту заявку

Без завантаження копій документів та фотографій 

Step 2
2. Зачекайте рішення

За декілька хвилин ви отримаєте рішення по кредиту

Step 3
3. Отримайте гроші

Після підписання договору SMS-кодом, кошти надійдуть на банківську картку МИТТЄВО! 

Кредит онлайн на карту в Україні

CreditPlus - фінансова компанія, що надає послуги онлайн кредитування з виплатою грошей на банківську карту. Унікальні технічні рішення дають можливість користуватися інтернет-сервісом цілодобово. Кожен українець може отримати кредит на картку протягом декількох хвилин, заповнивши просту анкету. Для цього оберіть потрібну суму і термін кредитування, потім дочекайтеся рішення по заявці, і підпишіть договір кредитування з допомогою SMS коду.

Наші переваги

Кредит Плюс - це короткострокові онлайн позики на карту в Україні сумою від 500 до 10000 гривень. Не пропустіть можливість отримати необхідну фінансову допомогу в будь-якій ситуації, в будь-який час, без відмови.

вигідні умови кредитування

Вигідно

Перший кредит безвідсотковий, ставка 0,01%. Гроші надаються на будь-які цілі без обмежень.

кредит онлайн за 7 хвилин

Швидко

Проста процедура оформлення в три етапи, дозволить отримати кредит на карту протягом 15 хвилин.

доступно по всій Україні

Доступно

Взяти онлайн займ можна 24/7 в будь-якій точці України. Імовірність схвалення за заявкою дуже висока.

Кому ми даємо кредити

Отримати кредит може кожен повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. При цьому вам знадобиться дійсний паспорт або ID карта, а також ідентифікаційний код.

Що знадобиться при оформленні кредиту в CreditPlus

  • Паспорт та ІПН
  • Карта будь-якого банку
  • Мобільний телефон

Щоб взяти онлайн кредит в CreditPlus з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. При оформленні заявки заповнюється реєстраційна анкета, вказується сума і термін позики. При оформленні кредиту вам знадобиться мобільний телефон для підтвердження договору.

Як отримати онлайн кредит в Україні зі знижкою

Ми цінуємо і піклуємося про наших клієнтів, тому ті, хто вперше бере кредит онлайн в CreditPlus, отримають його на супер вигідних умовах, з мінімальною процентною ставкою 0,01%.

Клієнти Кредит Плюс автоматично стають учасниками нашої програми лояльності. Повернувши кредит у встановлений договором термін, ви отримуєте знижку від 5% до 25% на подальші позики. Умови участі в програмі лояльності знаходяться тут.

Ті, хто хоч раз оформляв кредит онлайн на карту в CreditPlus, надалі отримуватимуть персональні промокоди на знижку до 90% на наступний позику.

Способи погашення кредиту

Погасити кредит або нараховані відсотки можна декількома способами:

оплатити кредит в особистому кабінеті

В особистому кабінеті CreditPlus

Швидко і безкоштовно - найпростіший спосіб погасити кредит за допомогою банківської картки клієнта. Зайдіть в особистий кабінет Кредит Плюс, та оберіть меню "Повернути кредит".

погасити кредит через термінал Приват24

За допомогою мережі терміналів

Для оплати кредиту використовуйте найближчий до вас термінал ПриватБанку або інтернет сервіс Приват24, це зручно і не вимагає доступу до особистого кабінету.

оплатити через касу банку

У будь-якому банку України

Закрити кредит можна в касі будь-якого банку. Не забувайте, що банківський платіж може опрацьовуватись протягом трьох днів, тому планувати оплату через банк потрібно заздалегідь.

Конфіденційність і безпека інтернет кредитування

Кредитування онлайн - це безпечний спосіб швидко отримати гроші в борг. При оформленні позики не потрібні довідки і документи. Відсутні приховані платежі і комісії. Технічні особливості компанії гарантують ідентифікацію клієнта, який подав заявку на кредит, і перевірити надану інформацію протягом лічених хвилин. Обдурити систему неможливо, а спроби зробити це, призводять до того, що такий клієнт відразу заноситься в глобальний black list, і більше ніколи не отримає кредит у жодній фінансовій організації.

Персональні дані та супутня інформація, яку позичальник надає при реєстрації і подачі заявки, повністю конфіденційна, і не буде використана третіми особами.

Торгова марка CreditPlus належить компанії «Авентус Україна». Компанія працює і надає послуги кредитування виключно в правовому полі законодавства України.