Як взяти кредит онлайн в CreditPlus

Step 1
1. Заповніть просту заявку

Вкажіть суму і термін кредиту. Без завантаження копій документів і фотографій.

Step 2
2. Зачекайте рішення

Через кілька хвилин ви отримаєте рішення за вашою заявкою.

Step 3
3. Отримайте гроші

Після підписання договору SMS кодом, ми відразу відправимо гроші на вашу карту.

Про компанію CreditPlus

CreditPlus – фінансова компанія, що надає послуги онлайн кредитування з виплатою грошей на банківську карту. Унікальні технічні рішення дозволяють користуватися інтернет-сервісом цілодобово. Кожен українець може взяти кредит за кілька хвилин, заповнивши просту анкету. Для цього оберіть потрібну суму і термін, потім дочекайтеся рішення по заявці, і підпишіть договір за допомогою SMS коду.

Ми кредитуємо позичальників з будь-якою кредитною історією. Ті, хто користується нашим сервісом вперше, отримають пільгові умовами оформлення під 0,01% в день. Не пропустіть можливість отримати необхідну фінансову допомогу в будь-якій ситуації, в будь-який час, без відмови. Працюємо цілодобово 24/7 по всій Україні. Розглядаємо всі заявки.

 

вигідні умови

Ставка 0,01%

Перша позика безвідсоткова, ставка 0,01%. Гроші надаються на будь-які цілі без обмежень.

швидкий кредит онлайн

За 7 хвилин

Проста процедура оформлення в три етапи, дозволить отримати гроші за 7 хвилин.

доступно

Без відмов

Надаємо онлайн кредит без розгляду кредитної історії клієнта.

 

Умови отримання онлайн кредиту

Сума 1-го кредиту 500 - 6 000 грн.
Ставка 1-го кредиту 0,01%.
Сума повторного кредиту 500 - 10 000 грн.
Термін кредиту 1 - 30 днів.
Вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Час розгляду заявки 7 - 15 хвилин.
Способи отримання Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон.
Пролонгація Є.
Грейс-період На перший займ.

 

Щоб отримати кредит в CreditPlus з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. При оформленні заявки заповнюється реєстраційна анкета, вказується сума і термін. Додатково вам знадобиться мобільний телефон для підтвердження договору. Зауважте, що довідка про доходи, документи і поручителі не потрібні. Після укладення договору, гроші будуть відправлені на карту клієнта. Можна отримати кредит онлайн на картку ПриватБанку, Альфабанку, ПУМБ, Ощадбанку, Monobank, Aval і ін.

Як отримати вигідну знижку

Ми цінуємо і піклуємося про наших позичальників, тому ті, хто вперше бере онлайн кредит в CreditPlus, отримають його на супер вигідних умовах, з мінімальною процентною ставкою 0,01%.

Клієнти CreditPlus автоматично стають учасниками нашої програми лояльності. Погасивши кредит у встановлений договором термін, ви отримуєте знижку від 5% до 25% на подальші позики. Умови участі в програмі лояльності викладені в довідці сайту.

Ті, хто хоч раз оформляв кредит в CreditPlus, надалі отримуватимуть персональні промокоди на знижку до 90% на наступний позику.

Способи погашення кредиту

Згідно з правилами CreditPlus, взяти кредит онлайн на карту в Україні можна на термін до 30 днів. Після закінчення терміну, зазначеного в договорі, необхідно сплатити кредит і нараховані відсотки. Для цього можна використовувати будь-який, з запропонованих нижче, способів.

оплатити на сайті

В особистому кабінеті CreditPlus

Швидко і безкоштовно - найпростіший спосіб оплатити позику за допомогою банківської картки клієнта. Зайдіть в особистий кабінет, та оберіть розділ "Повернути".

термінал Приват24

За допомогою мережі терміналів

Для оплати кредиту використовуйте найближчий до вас термінал ПриватБанку або інтернет сервіс Приват24, це зручно і не вимагає доступу до особистого кабінету.

через касу банку

У будь-якому банку України

Також можна оплатити в касі будь-якого банку. Не забувайте, що банківський платіж може обробляється протягом трьох днів, тому планувати оплату через банк потрібно заздалегідь.

Конфіденційність і безпека

Кредит онлайн на карту - це безпечний спосіб швидко взяти гроші в борг. В ході оформленні не потрібні довідки і документи. Відсутні приховані платежі і комісії. Ми гарантуємо повну конфіденційність клієнтів і безпеку зберігання їх даних. Унікальні скорингові алгоритми і програми дозволяють миттєво ідентифікувати клієнта, який подав заявку. Обдурити систему неможливо, а спроби зробити це, призводять до того, що такий клієнт відразу заноситься в глобальний black list, і більше ніколи не зможе скористатися послугами фінансових компаній.

Персональні дані та супутня інформація, яку позичальник надає при реєстрації і подачі заявки, повністю конфіденційна, і не буде використана третіми особами.

Торгова марка CreditPlus належить компанії «Авентус Україна». Компанія працює виключно в правовому полі законодавства України.