0 (800) 753-363 безкоштовно по Україні
0 (800) 753-363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Перший кредит онлайн

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
 • Сума

 • Проценти

 • Сума погашення

Вкажіть промокод

Наші переваги

 • Новим клієнтам
 • Постійним клієнтам
 • Видаємо перший кредит онлайн на суму до 10 000 грн зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день

 • Запитуємо лише дані паспорта, ІПН, номер платіжної картки й телефону

 • Оформляємо кредити онлайн 24/7. Розглядаємо 100% заявок, зокрема анкети клієнтів з проблемною кредитною історією

 • Переказуємо гроші на платіжну картку відразу після підписання електронного договору про надання кредиту

 • Підвищуємо суму до 15 000 грн за стандартної процентної ставки 1,9% на день. Даруємо промокоди та знижки до 99,9% на майбутні кредити згідно з програмою лояльності

 • Зберігаємо дані в системі — вам не доведеться вводити їх знову

 • Закріплюємо за вами особистий кабінет — ви зможете переглядати історію кредитів, швидше оформляти їх і дізнаватися про персональні знижки

 • Розглядаємо повторні заявки в першу чергу — анкету автоматично аналізує система

 • Як взяти
 • Як повернути
 • 1
  Заповніть заявку

  Виберіть необхідну вам суму і вкажіть термін кредиту

 • 2
  Дочекайтеся рішення

  Зареєструйтеся та очікуйте на рішення щодо заявки

 • 3
  Отримайте гроші

  Підпишіть договір за допомогою SMS-коду, і відразу ж отримаєте гроші на картку

 • 1
  В особистому кабінеті

  Закрийте кредит онлайн будь-якою платіжною карткою в особистому кабінеті

 • 2
  У "Приват24"

  Закрийте кредит у режимі онлайн у додатку або інтернет-банкінгу "Приват24"

 • 3
  У терміналі

  Внесіть оплату в терміналі "ПриватБанку", IBox, EasyPay, City24 або Sistema

Відгуки

Олег Олег

Брав тут гроші два рази, отримував потрібні суми, і очікування щодо переплат були такими, як обумовлено. Окремий плюс компанії — прозорі умови. У договорі все ясно прописано — знаєш, скільки береш, скільки будеш повинен повернути і які відсотки. Проблем при отриманні грошей і погашенні жодного разу не виникло.

Жанна Жанна

Сумнівалася, що гроші прийдуть менш, ніж за пів години (а в багатьох МФО у мене так і відбувалося), але дійсно все швидко переказали на карту. Періодично користуюся послугами МФО, так що є з чим порівняти. Зараз в Кредит плюс все влаштовує, тому буду звертатися за необхідності.

 

Ганна Ганна

КредитПлюс — відмінний сервіс кредитування. У моєму випадку мікрокредит був єдиною можливістю дотягнути до зарплати. Питання розв'язали дуже швидко — подала вночі запит, і мені відразу прийшло підтвердження.

 

 

Олена Олена

Зверталася в компанію не раз — ніколи не відмовляли та дуже виручали. Не хотіла займати у друзів і випадково потрапила на сайт компанії. Мені підійшли умови — мінімальна ставка на перший кредит та адекватний відсоток на повторні. Тому іноді користуюся сервісом, коли не вистачає грошей.

Максим Максим

Відкрив для себе онлайн кредит, коли в дорозі зламалася машина. Своїх грошей на заміну ходової не вистачало. Все вирішив швидко — заповнив заявку з телефону, і після схвалення гроші переказали на карту. Виручили в непередбачуваній ситуації.

 

Олександр Олександр

Іноді стипендія прогорає, користуюся кредитами. Вибрав CreditPlus за відгуками, потім подивився, що умови теж підходять. Якраз потрапив на акцію, за пару тижнів прийшло повідомлення, що виграв Xiaomi. Помітив, що вигідні акції проводять часто, тому якщо треба гроші, звертаюся тільки сюди :)

Марина Марина

Кредит дуже виручив під час відпочинку. Була з подругами в Затоці, через непередбачені обставини не вийшло виїхати вчасно, а гроші закінчувалися. Я не прихильник кредитів, але не було виходу. Побачила CreditPlus, прочитала умови (до речі, лояльні), оформила за пару хвилин. Коли приїхала, повернула все з переплатою в 15 гривень.

Юля Юля

З'явилася невелика проблема під час отримання грошей. Працівники сервісу розв'язали питання блискавично. Однозначно великий плюс та повага — не скрізь така клієнтоорієнтованість. Рекомендую іншим, і сама ще буду співпрацювати з КредитПлюс. Окреме спасибі за ввічливість і щирий інтерес до проблеми!

ЗМІ про нас

ProstoBank.ua ProstoBank.ua

Prostobank рекомендує брати кредит онлайн у сервісі CreditPlus

Minfin.com.ua Minfin.com.ua

Finance.ua назвав кращі мікрофінансові компанії

Fackty.ua Fackty.ua

CreditPlus видав понад 300 000 швидких позик через інтернет.

Delo.ua Delo.ua

За 2 роки роботи компанія КредитПлюс видала понад 300 000 онлайн кредитів.

Glavnoe.ua Glavnoe.ua

Швидкі позики стали найбільш популярним фінансовим продуктом у 2018 році.

Podrobnosti.ua Podrobnosti.ua

Чому позика онлайн стала більш популярною, ніж банківський кредит.

Умови оформлення онлайн-кредиту на картку

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума До 10000 грн До 15000 грн
Процентна ставка 1,9% на день — стандартна процентна ставка (річна процентна ставка — 695,4%). Ставка може бути знижена до 0,01% на день згідно з програмою лояльності (річна процентна ставка — 3,66%) 1,9% на день — стандартна процентна ставка (річна процентна ставка — 695,4%). Ставка може бути знижена до 0,01% на день згідно з програмою лояльності (річна процентна ставка — 3,66%)
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк 3-30 днів
Вік позичальника Від 18 до 65 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Можливість пролонгації кредиту Без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою Без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин

Про CreditPlus

CreditPlus — український сервіс онлайн-кредитування. Наше завдання — надавати короткострокові онлайн-кредити різним соціальним категоріям населення України.

Особливість сервісу CreditPlus — мінімальні вимоги до документів і швидка обробка заявок. На прийняття рішення потрібно 7-15 хвилин. Ми перевіряємо та підтверджуємо інформацію щодо заявки за допомогою верифікації в сервісі BankID НБУ, Бюро кредитних історій та власних алгоритмів оцінки платоспроможності.

Юридична інформація

ТМ CreditPlus належить ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА" (ЄДРПОУ: 41078230).

Приклад розрахунку при оформленні кредиту зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 0,01% на день.

(0,0001 * 10 * 1000) + 1000 = 1001 грн. Підсумковий розмір платежу: 1001 грн.

Приклад розрахунку онлайн-кредиту зі стандартною процентною ставкою 1,9% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 1,9% на день.

(0,019 * 10 * 1000) + 1000 = 1190 грн. Підсумковий розмір платежу: 1190 грн.

У разі виникнення додаткових запитань

Інформація щодо оформлення кредитів на картку в CreditPlus

Кредит онлайн дозволяє отримати гроші в будь-який час доби, перебуваючи в будь-якій частині країни. Кошти перераховують на особисту платіжну картку клієнта. Сума порівняно невелика й не перевищує порогу середньої зарплати українця. А тому можна без проблем закрити кредит, не відчуваючи фінансовий дискомфорт. Взяти онлайн кредит на картку легше й швидше, ніж у банку. Необхідно заповнити заявку й дочекатися, коли вона буде схвалена системою, потім підписати угоду.

Щоб повністю закрити кредит, потрібно сплатити суму карткою або готівкою. Якщо клієнт не встигає погасити кредит вчасно, він може подовжити його строк відповідно до умов кредитного договору.

Як отримати кредит онлайн зі знижкою?

Ми цінуємо наших клієнтів і піклуємося про них. Тому той, хто вперше бере кредит онлайн на картку в CreditPlus, отримає його на вигідних умовах — з мінімальною процентною ставкою 0,01% на день.

Клієнти, які оформили кредит, стають учасниками нашої програми лояльності. В майбутньому вони зможуть скористатися знижками до 99,9% під час оформлення кредиту. Ознайомитися з умовами програми лояльності можна тут.

Чи можу я сплатити кредит карткою?

Ми надаємо онлайн-кредити, а тому найоптимальніший спосіб повернути гроші — через інтернет. Клієнт може скористатися послугами "Приват24" або закрити кредит в особистому кабінеті. Також це можна зробити в терміналах самообслуговування. Якщо клієнтові не підходять ці варіанти, він може оплатити кредит готівкою в касі будь-якого українського банку.

Що робити, якщо я не встигаю вчасно закрити кредит?

Ви можете скористатися послугою пролонгації. Для подовження кредиту в CreditPlus відповідно до умов договору вам необхідно сплатити суму фактично нарахованих відсотків, штрафів і пені (за наявності). Сплатити необхідну для подовження суму можна через особистий кабінет на нашому сайті або будь-яким іншим зручним способом.