Кредит готівкою в Івано-Франківську

CreditPlus пропонує послуги швидкого кредитування готівкою в Івано-Франківську. Оформлення повністю в онлайн режимі з виплатою грошових коштів на карту клієнта. Не пропустіть можливість взяти позику до 15000 гривень за 7 хвилин. Без довідок та перевірок.

Кредитування готівкою через інтернет – це відносно новий спосіб оформлення грошових позик. До появи мікрофінансових компаній, коли були потрібні гроші, українці зверталися в банки. При цьому потрібно було зібрати чимало довідок, щоб відповідати вимогам, і отримати схвалення від кредитора.

З появою на ринку небанківських компаній мікрокредитування, взяти моментальну позику на карту без перевірок в Україні стало простіше. Вимоги скоротилися, перелік необхідних документів зменшився до мінімуму. Однією з таких компаній є CreditPlus.

Як взяти кредит в Івано-Франківську

Оформлення онлайн кредиту в Івано-Франківську займає близько 7-10 хвилин, при цьому зовсім не обов'язково бути присутнім особисто. CreditPlus подбав про те, щоб прибрати все зайве, залишивши лише саму суть. Реєстрація та оформлення договору відбувається в 3 етапи, необхідно виконати наступне:

заявка

Подати заявку

Вкажіть необхідну вам суму грошей і термін.

реєстрація

Зареєструватися

Зареєструйтеся у системі та заповніть анкету.

підтвердження договору

Підписати договір

Дочекайтеся рішення по заявці і підпишіть свою частину договору.

 

Відразу ж після укладення договору кредитування, ми відправимо гроші готівкою на вашу карту. Ми не обмежуємо вас в цілях отримання позики, гроші можна використовувати на свій розсуд. Головне вчасно повернути отриману позику.

Хто може отримати кредит в CreditPlus

Стати клієнтом компанії і отримати кредит може будь-який повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. При цьому необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Зверніть увагу, що в ході оформлення кредиту, скан-копії документів надавати не потрібно.

CreditPlus є компанією онлайн кредитування, ми працюємо повністю в онлайн режимі, тому відповідно до умов договору, відправляємо гроші банківським переказом на карту клієнта, зазначену ним у ході реєстрації. Отримати готівку по кредиту можна в будь-якому терміналі, банкоматі або касі банку.

Як оплатити кредит

Щоб оплатити кредит можна використовувати будь-який із запропонованих нижче способів.

  • Найпростіший і інтуїтивно зрозумілий спосіб - оплати кредит за допомогою банківської карти, він доступний у вашому особистому кабінеті. При оплаті можна використовувати будь-яку банківську карту, вкажіть її номер і суму платежу, а потім проведіть платіж.
  • Максимально доступний для всіх клієнтів спосіб – використання терміналів самообслуговування або мобільного додатка Приват24. В цьому випадку знайдіть в меню програми компанію CreditPlus, вкажіть свої дані та ІПН код, а потім оплатіть рахунок.
  • Можна оплатити кредит готівкою в касі будь-якого банку Івано-Франківська. Для цього надайте касиру реквізити компанії (присутні на сайті), ваші дані, ІПН код і суму платежу.

Як пролонгувати або сплатити частину кредита

Якщо не виходить вчасно закрити кредит, можна оплатити його частину або скористатися послугою пролонгації. Пролонгація дозволяє продовжити дію поточного договору. Щоб скористатися послугою, обов'язково необхідно сплатити вже нараховані відсотки і пеню, якщо вона присутня. Після внесення оплати, термін договору буде продовжений автоматично.

Також можна оплатити тільки частину швидкої позики на карту, зайдіть в свій аккаунт на сайті, і натисніть на кнопку "Часткова оплата без продовження".

Як отримати вигідну знижку

Кожен наш клієнт в Івано-Франківську може отримати кредит дешевше, ніж де-небудь ще, і з вигодою для себе. Ми пропонуємо два типи знижок: для тих, хто перший раз користується онлайн сервісом кредитування, і для тих, хто вже раніше брав кредит в CreditPlus.

  1. Для всіх нових клієнтів ми надаємо максимальну знижку. Ставка кредитування складе 0,01% в день.
  2. Для тих, хто вже користувався послугами компанії, і не допускав прострочень, буде надана персональна знижка до 25%.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ