Абсолютно кожна людина може несподівано зіткнутися з життєвими труднощами, через що їй, найімовірніше, терміново знадобиться фінансова підтримка. Йдеться як про позаплановий дрібний ремонт (зламався мобільний телефон, потік кран), так і дні народження шефа, оплату садка або комунальних рахунків.

Що ж робити, якщо у вас не виявилося відкладених грошей на такий випадок або сума вийшла трохи більшою, ніж ви розраховували витратити, а до зарплати ще тиждень?

Кредит до зарплати в перевіреній і добросовісній компанії CreditPlus

Гроші до зарплати в Києві можуть бути потрібні в будь-який момент. І навіть вночі. Взаємодію з банками навряд чи можна назвати найлогічнішим вирішенням проблеми, оскільки його точно не можна назвати оперативним і цілодобовим. Також банки рідко коли мають справу з невеликими позиками і постійно висувають клієнтам серйозні вимоги (мова йде про наявність довідок про доходи, позитивної кредитної історії, офіційного трудового стажу,тощо)

Взяти кредит до зарплати можна набагато простіше. Досить зв'язатися з мікрофінансовою організацією, наприклад, звернутися в компанію CreditPlus і просто оформити заявку на кредит в онлайн режимі. Практично зі стовідсотковою ймовірністю ваша заявка буде схвалена без участі третіх осіб, довідок і застав.

Гроші до зарплати на карту: основні етапи отримання коштів

Щоб отримати гроші до зарплати онлайн на картку, потрібно визначитися з сумою і терміном кредиту, а потім натиснути кнопку «Отримати гроші». Далі слідує процес заповнення простої анкети з зазначенням необхідної інформації, вивчення умов надання кредитів, реєстрації банківської карти для подальшого отримання грошей. Після позитивного рішення про надання кредиту варто підписати договір і використати код, який прийде в SMS. Тому поруч треба тримати мобільний телефон і уважно вказувати свій номер при реєстрації.

От і все: тепер можна отримати позику до зарплати на карту.

Щоб збільшити шанси отримати кредит до зарплати онлайн, клієнтові варто:

  1. Уважно ознайомитися з усіма полями заявки на кредит і правильно заповнити їх.
  2. Перевірити, чи правильно вказані паспортні дані, контактні телефони і так далі.
  3. Надавати виключно правдиву інформацію під час заповнення заявки.
  4. З'ясувати, чи є банківська картка, куди можна буде отримати гроші ( перевірити, чи картка активна,чи її термін дії не закінчився і тд).
  5. Вчасно повернути кредит, тим самим сформувавши позитивну історію і не допускати істотних прострочень.

Позика до зарплати: чи дійсно настільки вигідно брати гроші в борг під відсоток

Крім вирішення ваших термінових життєвих питань, кредит онлайн до зарплати дозволять в найкоротші терміни розібратися зі своєю кредитною історією (якщо раніше були прострочення в інших установах) і стати добросовісним позичальником. Якщо звернутися в сервіс CreditPlus, можна розраховувати на певні плюси.

  • Дуже швидко розглядаються заявки, пов'язані з прийняттям рішення про видачу грошей в режимі онлайн, оскільки присутня автоматизована система обробки інформації (потрібно буде витратити приблизно 5-15 хвилин).
  • Високий шанс того, що заявку можуть схвалити (так як відсутні серйозні вимоги до клієнтів).
  • Можливість подачі заявки в будь-який час.
  • Економія часових ресурсів, адже більше не потрібно займатися збором документів і відвідувати відділення.

Перед зверненням до компанії дуже важливо вивчити умови кредитного договору, щоб в подальшому не виникало проблем. Ті, хто взаємодіють з компанією CreditPlus, завжди виправдовують свої очікування і швидко вирішують фінансові проблеми, що раптово з’явилися.