Гроші до зарплати онлайн

Гроші в борг до зарплати на будь-які цілі від CreditPlus. Пропонуємо позики до 15000 гривень з швидким оформленням за 7 хвилин. відправляємо гроші на вашу карту в будь-яку точку України.

Як взяти гроші до зарплати в CreditPlus

Оформити кредит і отримати гроші до зарплати на карту онлайн простіше простого. Ми повністю відмовилися від бюрократичних методів, які використовують в банках. Вам не потрібно буде надавати документи, також не знадобляться поручителі. Щоб взяти кредит не потрібно виходити з дому. Виконайте кілька простих дій.

оформити заявку

Заповніть заявку

Потрібно вказати суму і термін за допомогою кредитного калькулятора.

отримати рішення

Отримайте рішення

Дайте відповідь на питання нашого фахівця і дочекайтеся рішення.

отримаєте гроші до зарплати

Отримайте гроші

Підпишіть договір з допомогою SMS коду і ми відразу відправимо гроші.

 

Гроші до зарплати на карту через інтернет

Ситуація, коли не вистачає грошей до зарплати, мабуть, знайома практично кожному в Україні. Причини можуть бути зовсім різними, хтось багато витрачає, в когось маленька зарплата, комусь гроші потрібні на лікування або для оплати рахунків, а хтось не розрахував, і занадто багато витратив. Найчастіше відсутність грошей відчувається в кінці місяця, коли до зарплати ще потрібно дожити 1-2 тижні.

Проблему нестачі грошей кожен вирішує по-своєму, одні займають гроші до зарплати у друзів або родичів, інші користуються ломбардами, де можна отримати гроші до зарплати готівкою, залишивши в заставу щось із цінного майна. А з недавнього часу, і ті, і інші стали користуватися інтернет кредитуванням, за допомогою якого можна взяти гроші до зарплати в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та інших містах.

Особливості онлайн позик викликали справжній фурор в ніші фінансових послуг. Буквально за кілька років кількість бажаючих скористатися онлайн кредитом на карту збільшилася в кілька разів. Послуги швидких позик до зарплати для багатьох українців стали чи не єдиним способом вирішення фінансових проблем.

Скористатися послугами компанії CreditPlus можуть будь-які категорії позичальників, люди з поганою кредитною історією, з відкритими позиками в інших компаніях, студенти без кредитної історії, пенсіонери, непрацюючі українці. Гроші до зарплати онлайн в Україні мають кілька незаперечних переваг, недоступних іншими фінансовими інструментами.

оформлення за 15 хвилин

Швидке обслуговування

Отримайте гроші на свою карту за 7 хвилин.

без документів і довідок

Мінімум документів

Документи не потрібні, просто заповніть анкету.

працюємо цілодобово

Доступні цілодобово

У нас можна взяти гроші до зарплати цілодобово.

 

Що знадобиться при оформленні

Взяти гроші до зарплати в CreditPlus можуть особи віком від 18 до 65 років.

 • Паспорт або (ID карта) та ІПН код
 • Карта будь-якого банку
 • Мобільний телефон

Як повернути гроші

Повернути гроші так само просто, як отримати. Ми пропонуємо 4 універсальних способи погашення кредитної позики. Повний опис всіх варіантів погашення позики ви знайдете в меню “Як погасити”

 1. В особистому кабінеті. Наші клієнти використовують цей спосіб частіше інших, він повністю безкоштовний, простий і займає кілька хвилин часу.
 2. За допомогою Приват24. За допомогою інтернет-банкінгу Приват24 можна швидко оплатити, використовуючи свій мобільний телефон.
 3. У терміналі ПриватБанку. Скористайтеся можливостями найближчого до вас терміналу ПриватБанку. Чи не потрібен інтернет і ваш телефон.
 4. У касі банку. Також можна оплатити через касу будь-якого банку. Просто передайте касирові реквізити компанії і вкажіть суму платежу.

Якщо не встигаєте повернути гроші в строк

Кожен з нас може зіткнутися з непередбаченими ситуаціями або фінансовими труднощами, через які повернути гроші в строк не виходить. Якщо ви потрапили в таке положення, не варто впадати у відчай, вашу позику можна продовжити на більший термін, просто погасивши відсотки, що набігли, або оплатити кредит частково.

 • Щоб скористатися можливістю пролонгувати договір кредитування (продовжити), необхідно погасити всі нараховані відсотки і пеню, якщо така є.
 • Для часткового погашення позики, зайдіть в свій особистий кабінет і натисніть на кнопку "Часткова оплата без продовження".

Як отримати гроші з вигодою

 • Ті, хто бере кредит до зарплати в CreditPlus вперше, отримає мінімальну ставку - 0,95% в день.
 • Для тих, хто користується сервісом регулярно, і вчасно повертає позику, ми надаємо знижку від 5% до 25%.
 • Підписуйтесь на новини компанії і зможете отримати промокод на майбутній кредит.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ