Взяти гроші на карту онлайн

Кредит до 10000 грн під 0,01% в день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Процедура оформлення складається з трьох простих кроків, які вказані нижче. В процесі ми складаємо віртуальний договір з клієнтом. Він вступає в силу тільки після того, як позичальник особисто підтвердить його ввівши SMS-код. Потім гроші переведуть на карту. Якщо під час укладення договору щось не виходить або у нього виникли якісь запитання, він може звернутися до наших консультантів.

  • вибрати бажану суму грошей і термін на кредитному калькуляторі;
  • заповнити реєстраційну форму і почекати рішення;
  • підтвердити займ за допомогою SMS і прийняти переказ на карту.

Для тих хто в перший раз бере гроші на карту потрібно зареєструватися та пройти верифікацію. Це робиться для забезпечення безпеки, щоб уникнути шахрайства або помилок. Перевірка займає 7-15 хвилин. Алгоритм реєстрації та подачі заявки такий:

Якщо клієнт звернеться до нас повторно і захоче взяти гроші на карту, йому не доведеться заповнювати всі поля анкети ще раз. Його дані вже перевірені, і збережені в базі.

CreditPlus — фінансова організація небанківського типу, яка надає гроші в кредит. Компанія надає послуги в діджиталі, а отже, всі етапи — від оформлення до погашення — проходять через інтернет.

Один з головних плюсів компанії - простий, якісний і оперативний сервіс. У КредитПлюс можна швидко отримати гроші онлайн. При цьому не потрібно відправляти багато документів і відповідати на складні питання. Крім того, ми не питаємо, на що позичальник бере гроші.

CreditPlus відрізняється від класичних банків, яким необхідна не тільки повна юридична інформація, але і дані особистого характеру: від хобі та останніх візитів за кордон до посад родичів.