Гроші онлайн на карту за 7 хвилин

Гроші онлайн на карту за 15 хвилин без довідок, документів та іншої бюрократичної тяганини в сервісі мікрокредитування CreditPlus. Проста процедура і швидке оформлення, необхідно вказати потрібну суму, заповнити анкету і підтвердити договір. Після цього ми одразу відправимо вам гроші.

Як швидко взяти гроші онлайн на карту в CreditPlus

  1. Щоб отримати гроші на карту, необхідно вибрати бажану суму і термін за допомогою кредитного калькулятора CreditPlus. Для тих, хто вперше бере в борг до зарплати, доступний кредит від 500 грн до 6000 грн. Після успішного погашення першої позики розмір повторного кредиту буде збільшено до 10 000 грн.
  2. Далі заповніть реєстраційну анкету. Зверніть увагу на точність вказаних даних. Іноді причиною відмови може бути невірно вказана персональна інформація у вашій заявці. На відміну від інших українських МФО, наш сервіс не вимагає надання скан-копій документів. Достатньо лише правильно ввести необхідні реквізити.
  3. І на кінець, укладіть договір кредитування за допомогою SMS повідомлення. Потім з вами зв'яжется персональний менеджер для підтвердження ваших намірів, і відразу ж після цього ми відправимо вам гроші.
  4. Після завершення всіх формальностей, гроші будуть перераховані протягом декількох хвилин. Якщо ви відправили заявку в неробочий час, вона буде розглянута в пріоритетному порядку ранком наступного дня. При затримці з отриманням рішення по заявці, можна звернутися до оператора онлайн чату, або ж консультанту служби підтримки.

гроші

Швидке оформлення за 7 хвилин

Швидке та зручне оформлення за лічені хвилини

вигідно

Вигідні умови отримання позики

Мінімальна ставка кредитування на рівні МФО компаній

доступність

Доступ до послуги по всій Україні

Оформити позику можна в будь-якій точці України

 

Хто може отримати кредит

Політика максимальної лояльності відкриває можливість швидкого кредитування за спрощеною схемою. Для того щоб стати нашим клієнтом, необхідно бути громадянином України, мати довідку про присвоєння ІПН та діючу карту українського банку. Отримати гроші онлайн можуть навіть особи з поганою кредитною історією (при наявності несуттєвих прострочень). CreditPlus – це швидка фінансова допомога студентам, пенсіонерам, неофіційно працюючим особам, мамам в декретній відпустці і т.п. Наша компанія готова надати допомогу різним категоріям позичальників, які стикаються з труднощами при отриманні кредиту в звичайному банку.

Важливою умовою для видачі онлайн кредита є проживання на території України і вік від 18 до 65 років. Оформити кредит можна в будь-якому куточку України (крім Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій). Оформлення заявки здійснюється в онлайн режимі, тому слід заздалегідь подбати про безперебійний інтернет-зв'язок. Всі заявки обробляються в автоматичному режимі. Це виключає помилки внаслідок « людського фактора » і максимально скорочує час прийняття рішення.

Як погасити кредит в CreditPlus

В особистому кабінеті клієнта знаходиться вся інформація про термін сплати позики і розмірі, а також – про суму для пролонгації кредиту. Погашення позики CreditPlus можливо декількома способами:

  • Банківська карта
  • Термінал Приватбанку
  • Мобільний додаток Приват24
  • Український банк

Для більшості клієнтів оплата через особистий акаунт є оптимальним варіантом, при якому не стягується додаткова комісія. Оплата здійснюється миттєво, відсутня необхідність введення реквізитів.

При всіх інших способах погашення необхідно ввести в розділ « Кредитні платежі » код нашої мікрофінансової організації (41078230). Не забудьте також вказати ІПН. При оформленні банківського платежу вказуються реквізити CreditPlus:

ТОВ "Авентус Україна"

ЄДРПОУ 41078230

рахунок № 26507052600017 у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649).

В розділ про призначення платежу вноситься номер кредитного договору, ПІБ та ідентифікаційний номер.

Вибираючи даний спосіб оплати, слід планувати платіж за 2-3 робочих дні.

У нашій компанії ви можете не тільки взяти кредит на банківську карту, а й скористатися безкоштовною послугою пролонгації. Для цього оплатіть відсотки за минулий період. Продовження позики можливе на термін, аналогічний тривалості дії позики. Процентна ставка залишається стандартною - 1,8% щодня. При достроковому погашенні кредиту штрафи не нараховуються, а оплата стягується тільки за реальний термін користування позикою.

Хочете гроші на карту без відмови ще вигідніше

Компанія CreditPlus налаштована на довгострокові, довірчі відносини з кожним з клієнтів. Для нових позичальників на перший кредит діє пільгова відсоткова ставка 0,01%. Для всіх клієнтів постійно діють вигідні пропозиції і привабливі акції (розіграші мобільних телефонів, смарт-годинників і інших цінних призів).

З кожною наступною позикою надається знижка, від 5% (1 погашена позика) до 25% (5 і більше погашених позик). Доступний розмір кредиту також збільшується пропорційно числу закритих позик від 7 000 грн. (На другий кредит) до 10 000 грн. (На шостий кредит і т.д.). Отримавши швидкі гроші онлайн від CreditPlus, для участі в акціях і програмах лояльності не потрібно чекати закінчення періоду позики. Вигідні умови діють при погашенні кредиту після 10 днів користування.

Учасники смс-опитувань або анкетування по електронній пошті можуть скористатися промокодом на знижку. Найбільш уважні клієнти також не залишаться без подарунка. За кожну знайдену в листі або на сайті помилку, можна отримати промокод зі знижкою на наступну позику. Дізнатися про діючі акції можна на нашому сайті, а також дублюється по електронній пошті і смс-повідомленнях.

Швидка позика від CreditPlus - це своєчасна допомога в режимі онлайн! Швидко, надійно, конфіденційно.