Гроші на карту за 7 хвилин

CreditPlus — фінансова організація небанківського типу, яка надає гроші в кредит. Компанія надає послуги в діджиталі, а отже, всі етапи — від оформлення до погашення — проходять через інтернет.

Один з головних плюсів компанії - простий, якісний і оперативний сервіс. У КредитПлюс можна швидко отримати гроші онлайн. При цьому не потрібно відправляти багато документів і відповідати на складні питання. Крім того, ми не питаємо, на що позичальник бере гроші.

Процедура оформлення складається з трьох простих кроків, які вказані нижче. В процесі ми складаємо віртуальний договір з клієнтом. Він вступає в силу тільки після того, як позичальник особисто підтвердить його ввівши SMS-код. Потім гроші переведуть на карту. Якщо під час укладення договору щось не виходить або у нього виникли якісь запитання, він може звернутися до наших консультантів.

CreditPlus відрізняється від класичних банків, яким необхідна не тільки повна юридична інформація, але і дані особистого характеру: від хобі та останніх візитів за кордон до посад родичів.

Як взяти гроші в кредит

Для тих хто в перший раз бере гроші на карту потрібно зареєструватися та пройти верифікацію. Це робиться для забезпечення безпеки, щоб уникнути шахрайства або помилок. Перевірка займає 7-15 хвилин. Алгоритм реєстрації та подачі заявки такий:

  • вибрати бажану суму грошей і термін на кредитному калькуляторі;
  • заповнити реєстраційну форму і почекати рішення;
  • підтвердити займ за допомогою SMS і прийняти переказ на карту.

Якщо клієнт звернеться до нас повторно і захоче взяти гроші на карту, йому не доведеться заповнювати всі поля анкети ще раз. Його дані вже перевірені, і збережені в базі.

Тип позики Перша Повторна
Максимально доступна сума грошей, грн 10000 15000
Ставка, % 0,01 (акційна) 1,9 (плюс персональні знижки)
Максимальний термін, днів 30
Подовження Пролонгація доступна без обмежень
Вимоги до позичальника 18-65 років, українське громадянство
Документи Паспорт або ID-картка, ідентифікаційний код
Необхідні речі банківська карта, телефон / планшет / комп'ютер з виходом в інтернет
Повернення грошей онлайн — банківською картою в кабінеті, в терміналах самообслуговування, готівкою в банку.

Юридична довідка

Aventus Group — міжнародна мережа компаній, до складу якої входить CreditPlus. Дізнатися більше про підприємство і ознайомитися з повним переліком документів можна на сайті в розділі "Про нас":

Перш ніж взяти гроші на карту в Україні, потрібно перевіряти компанію на наявність всієї дозвільної документації. У CreditPlus є всі дозволи і ліцензії. Перевірити дійсність інформації можна на сайті регулятора Нацкомфінпослуг. У розділі реєстрів потрібно ввести ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41078230.

Гарантія та безпека

Всі дії, що здійснюються на сайті захищені від стороннього доступу технологією шифрування даних Secure Sockets Layer (SSL). Захист доступу до особистого аккаунту забезпечується SMS-ідентифікацією. Ми не зберігаємо реквізити банківських карт, ця інформація вказується тільки на сторінці платіжного провайдера.

При виникненні додаткових питань ви можете зробити наступне:

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ