Гроші в борг на картку

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Чому варто взяти гроші до зарплати в CreditPlus - 3 аргументи

Отримайте гроші в борг у будь-який час доби не виходячи з дому. Після схвалення заявки ми моментально перекажемо на картку до 15 000 грн.

У МФО простіше позичити гроші до зарплати, ніж у банку. Як правило, банки оперують великими кредитами, звідси низька ймовірність отримати невелику суму. Крім того, при оформленні позики в мікрофінансовій організації вам не буде потрібно відповідати на специфічні питання фахівців банку, надсилати фотографії закордонного паспорта і уточнювати, чи є у вас автомобіль. Також, щоб отримати гроші в борг, не потрібно приходити особисто, запитувати на роботі довідки про працевлаштування і доході. Найчастіше послуги МФО доступні цілодобово, без вихідних. Банки працюють відповідно до власних індивідуальними графіками.

вигідно

Вигідні умови

При оформленні першого кредиту діє знижена ставка 0,01%

продовжити

Доступно продовження

Якщо не встигаєте вчасно повернути гроші, можна продовжити договір

Зручно

Зручно

Ви можете звернутися в CreditPlus у зручний для вас час – не виходячи з дому

Ухвалення рішення на видачу грошей у борг займає мінімум часу. Автоматична система перевіряє дані потенційного клієнта, і якщо до них не виникає додаткових питань, схвалює заявку. При необхідності анкету можуть розглянути верифікатори – фахівці з ідентифікації інформації про позичальника. Все разом може зайняти менше 20 хвилин.

Як отримати гроші в кредит

  1. Виберіть бажану суму грошей і терміни на кредитному калькуляторі.
  2. Дайте відповідь на питання в реєстраційній анкеті і дочекайтеся рішення по заявці.
  3. Після схвалення підтвердіть договір за допомогою SMS-коду. Він прийде на вказаний в анкеті номер телефону. Потім договір вступить в силу, і вам моментально перерахують гроші на карту.

Умови оформлення

CreditPlus видає позики різним категоріям населення. Головна умова - бути громадянином України віком від 18 до 65 років. Тип працевлаштування або його наявність - не визначальний фактор при прийнятті рішення. Клієнт може зайняти гроші до зарплати, взяти невелику суму для погашення позики в іншій компанії. У момент реєстрації клієнта будуть потрібні дані ІПН, паспорта і карти.

  Перший Повторний
Доступна сума грошей, грн До 10000 До 15000
Ставка, % 0,01 1,9
Час оформлення заявки, хвилин До 15 До 5
Програма лояльності Немає Є
Термін, днів 3-30
Продовження Доступно

3 способи повернути гроші

  • В особистому кабінеті. Зайдіть в особистий кабінет, виберіть опцію погашення позики, вкажіть реквізити банківської картки та дотримуйтесь запропонованої інструкції.
  • У терміналах ПриватБанку, EasyPay, IBox, City24, Sistema (SIS) або в додатку Приват24.
  • У касі будь-якого українського банку. Правильно розрахуйте час погашення, так як грошовий переказ може зайняти до 3-х робочих днів.

Як продовжити кредит

Якщо не встигаєте повернути гроші які взяли в борг, ви можете продовжити термін дії договору. Щоб оформити пролонгацію, необхідно оплатити тільки фактично нараховані відсотки за період користування позиковими засобами. Якщо ви внесете більшу суму, залишок впаде на тіло кредиту. Оплатити відсотки можна в особистому кабінеті, в терміналах або в додатку Приват24.

Юридична довідка

CreditPlus — українська фінтех-компанія, яка є частиною міжнародної мережі Aventus Group. Повна юридична назва — ТОВ "Авентус Україна" (ЄДРПОУ 41078230).

ліцензія №1860 НКФП;

ліцензія №1860 НКФП;

Політика конфіденційності;

Примірний договір.

Приклад розрахунку при оформленні кредиту зі зниженою відсотковою ставкою 0,01% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 0,01% на день.

(0,0001 * 10 * 1000) + 1000 = 1001 грн. Підсумковий розмір платежу: 1001 грн.

Приклад розрахунку онлайн-кредиту зі стандартною відсотковою ставкою 1,9% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 1,9% на день.

(0,019 * 10 * 1000) + 1000 = 1190 грн. Підсумковий розмір платежу: 1190 грн.

Якщо у вас виникли додаткові питання про те, як взяти гроші в борг, ви можете звернутися в нашу службу підтримки. Зателефонуйте за номером 0 (800) 753-363, напишіть нам в онлайн-чат або надішліть листа на info@creditplus.ua