Взяти гроші в борг за 7 хвилин

У 2020 отримати гроші в борг в Україні набагато простіше, ніж 20 років тому. Практично всі банки й МФО орієнтуються на діджіталізацію своєї діяльності. Але щоб позичити гроші на картку в банку, потрібно докласти багато зусиль: від надання безлічі документів до заповнення інформації про найближчих родичів.

Просту і швидку позику можна оформити в CreditPlus — онлайн без довідок і поручителів, навіть з поганою кредитною історією. Що для цього знадобиться, ми розповімо далі.

Принцип роботи компанії CreditPlus та її переваги

CreditPlus спеціалізується на швидкому онлайн-кредитуванні. Наша місія — допомогти клієнту без проблем отримати гроші в борг в Україні та вирішити свої фінансові питання. Зробити це він може в будь-якій точці: як в Києві, так і в маленькому селищі.

Ми завжди надаємо нашим клієнтам вичерпну інформацію про те, як взяти гроші в борг на карту. Перш ніж оформити кредит, позичальник може дізнатися точну суму, яку йому потрібно буде погасити в кінці терміну. Побачити це можна за допомогою онлайн-калькулятора на нашому сайті.

З CreditPlus можна взяти гроші в борг під мінімальний відсоток. Перший кредит ми надаємо під 0,95%. Таким чином, якщо клієнт оформить позику на суму 3500 гривень і строком 10 днів, після закінчення періоду до оплати буде всього 4165 гривні.

Наші менеджери працюють цілодобово, без перерв і вихідних. Вони готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять і допомогти. А значить, оформити позику можна без проблем в будь-який час дня і ночі.

Що потрібно, щоб взяти гроші в борг по телефону

Онлайн-позика дозволяє отримати необхідну суму грошей не виходячи з дому. Потрібен тільки доступ до інтернету з ПК або телефону. До позичальників є тільки дві вимоги, які необхідні для отримання грошей:

  1. вік від 18 до 65 років;
  2. громадянство України.

Клієнту будуть потрібні паспорт та ІПН. Пред'являти нікому нічого не потрібно — інформація за документами необхідна на етапі реєстрації користувача. Також потрібна активна банківська карта, видана на ім'я позичальника. На неї і перерахують гроші.

Після того як клієнт подасть заявку, її обробить скорингова система. Рішення буде ухвалено автоматично — це займе від 7 до 15 хвилин. Після схвалення клієнту надійде SMS про підтвердження договору. Потім на картку позичальника перекажуть гроші.

Надалі, якщо клієнт захоче ще раз скористатися нашими послугами, отримати гроші в борг буде ще простіше. На обробку заявки знадобиться 2-5 хвилин. А вся введена інформація зберігається в особистому кабінеті користувача.

Перший і повторний кредити: як відрізняються умови

// Перша Повторна
Сума, гривень 10 000 15 000
Ставка/день,% 0,95 До 1,9
Програма лояльності Нема Є
Час на перевірку, хвилин 7-15 2-5
Строк, днів 3-30
Пролонгація Без обмежень у кількості раз

Погашення кредиту без візиту до банку

Щоб повернути гроші за користування, не потрібно йти в касу банку. Хоча за необхідності це можна зробити. Переказ готівкою може зайняти до 3-х діб. Мінус цього способу в тому, що позичальникові необхідно правильно розрахувати строк погашення заборгованості й врахувати графік роботи банку.

Повернути гроші найпростіше онлайн. Погасити заборгованість можна в особистому кабінеті користувача CreditPlus, у терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema SIS, а також в інтернет-банкінгу Приват24.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ