Взяти гроші в борг за 7 хвилин

Гроші в борг на карту з онлайн оформленням за 7 хвилин від CreditPlus. Швидка допомога, без бюрократичної тяганини і перевірок. Пропонуємо до 10000 гривень під 0,01% в день для тих, хто вперше оформляє кредит в CreditPlus. Ті, хто вже брав кредит в нашому сервісі раніше, зможе отримати в борг до 12000 гривень. Для постійних клієнтів діє програма лояльності, і персональні знижки до 25% від суми кредиту.

Кредитуємо абсолютно всіх, не залежно від фінансового становища. Стан кредитної історії не важливий. Також не важливо, чи є активні кредити в інших компаніях. Також готові надати гроші в борг на погашення інших кредитів.

Переваги CreditPlus

Повністю онлайн оформлення без довідок, документів, фотографій та документів з паспортом. Потрібно просто заповнити анкету і дочекатися рішення.

Новим клієнтам пропонуємо умови практично безпроцентної позики, для постійних клієнтів діє система персональних знижок.

Працюємо цілодобово по всій Україні. Щоб взяти гроші в борг на карту, потрібно мати доступ до інтернету і особисту банківську карту.

Як взяти гроші в борг

Оформлення кредиту відбувається в автоматичному режимі, без участі посередників. Скористатися послугами онлайн сервісу можуть повнолітні громадяни України, віком від 18 до 65 років. В ході реєстрації необхідно вказати паспортні дані та ідентифікаційний податковий номер. Також знадобиться особиста банківська картка. В наслідок, ми перерахуємо гроші саме на неї.

Завантажувати копії документів, або робити фотографії з ними не потрібно. Ми не вимагаємо застави і поручителів. Процедура оформлення позики розбита на три етапи:

заява

Оформлення заявки

За допомогою кредитного калькулятора потрібно вказати суму і термін кредиту.

реєстрація

Реєстрація в CreditPlus

Необхідно заповнити реєстраційну анкету та дочекатися рішення по заявці.

підписання договору

Підписання договору

На заключному етапі необхідно підписати свою частину договору за допомогою СМС повідомлення.

 

Приклад розрахунку акційного кредиту зі ставкою 0,01% в день.

При оформленні кредиту на 5000 гривень терміном на 1 день за ставкою 0,01% отримуємо: 5000 грн × 0,01% (процентна ставка) = 0,5 гривень/день; при перерахунку на 30 днів отримуємо: 0,5 грн × 30 (днів) = 15 грн. За фактом, при отриманні позики 5000 грн. на 30 днів, сума переплати становить 15 грн.

Приклад розрахунку кредиту зі стандартною ставкою 1,8% в день.

При отриманні кредиту на 5000 гривень терміном на 1 день за ставкою 1,8% отримуємо: 5000 грн × 1,8% (процентна ставка) = 90 гривень/день; при перерахунку на 30 днів отримуємо: 90 грн × 30 (днів) = 2700 грн. За фактом, гроші в борг 5000 грн. на 30 днів, сума переплати становить 2700 грн.

Приклад розрахунку кредиту зі стандартною ставкою 1,8% в день і знижкою 25% для постійних клієнтів.

При отриманні 5000 гривень терміном на 1 день за ставкою 1,8% отримуємо: 5000 грн × 1,8% (процентна ставка) = 90 гривень/день; з урахуванням знижки 25%, маємо: 90 грн / 25% = 67,5 грн/день. При перерахунку на 30 днів отримуємо: 67,5 грн × 30 (днів) = 2700 грн. За фактом, при отриманні позики 5000 грн. на 30 днів, сума переплати становить 2025 грн.

Як погасити кредит

Повернути кредит можна будь-яким, із запропонованих нижче способів. Вибір способу оплати залежить тільки від вас. Зверніть увагу, що деякі платіжні системи можуть брати комісію за проведення платежу. Компанія CreditPlus Не бере комісію за погашення.

  1. За допомогою будь-якої банківської картки в особистому кабінеті. Абсолютно безкоштовний спосіб, що дозволяє погасити кредит без комісій. Гроші надходять на ваш рахунок миттєво.
  2. За допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанку. Цей спосіб доступний по всій Україні, в будь-якому терміналі. Інструкція по оплаті знаходиться в довідковому розділі.
  3. За допомогою інтернет банкінгу Приват24. Можна використовувати цілодобово, без прив'язки до якого-небудь населеного пункту. Інструкція по оплаті знаходиться в довідковому розділі.

Згідно з умовами кредитування, отримати гроші в борг можна на термін до 30 днів. Якщо до моменту погашення кредиту у вас немає потрібної суми, або не вистачає до повного погашення, можна скористатися послугою пролонгації, і відстрочити платіж, продовживши термін дії договору на ще один термін. Також можна оплатити тільки частина кредиту.

Компанія CreditPlus надає послуги онлайн кредитування з оформленням через інтернет, і виплатою грошових коштів на банківську карту.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит