Позики з максимальним комфортом: отримуйте гроші через інтернет

Якщо потрібно терміново вирішити нагальні фінансові питання, найкращій вихід – позичити гроші в інтернеті. Для отримання такої експрес-позики не потрібно витрачати багато часу та збирати купу документів, як нерідко буває при зверненні до банку. Вам також не потрібно вносити заставу або просити когось стати поручителем. Достатньо лише сісти за комп’ютер, надрукувати заяву та дочекатись відповіді. Така послуга користується популярністю в багатьох країнах. Декілька років тому прийшли інтернет-гроші і в Україну.

Переваги швидких позик в Сreditplus

Вибравши експрес-позику, Ви отримуєте такі переваги:

  • практично моментальне/швидке прийняття рішення кредитором (протягом декількох хвилин);
  • великий діапазон строків погашення – від кількох днів до року і більше;
  • можливість отримати інтернет-гроші віддалено в режимі онлайн, не відвідуючи офіс;
  • багато способів погашення позики;
  • мінімальна ймовірність відмови – отримати позику можуть і студенти, і пенсіонери;
  • прозорість компанії: в електронному кабінете Ви бачите і суму позики, і строк її погашення. Ви також маєте можливість погасити позику достроково, що зменшує кількість відсотків.

Дуже зручно, що гроші приходять на банківську картку за кілька хвилин. Не доведеться навіть відходити від комп'ютера.

Гроші через інтернет: займ за три кроки

Крок 1. Вибрати умови кредитування.

За допомогою кредитного калькулятору вираховується сума позики та термін, в який гроші потрібно повернути. Вибирайте найбільш комфортні для Вас умови.

Крок 2. Оформлення онлайн-заявки на позику

Електронна форма заяви стандартна: потрібно вписати свої особисті дані, місце роботи, банківську карту, на яку Ви бажаєте отримати гроші, суму тощо.

Далі документ попрямує до кредитних фахівців для розгляду. Він не займе більше кількох хвилин.

Крок 3. Отримати швидкі гроші в інтернеті.

Отримавши на е-mail або телефон повідомлення про те, що Вашу заявку схвалено, потрібно уважно прочитати умови кредитного договору та погодитися з ними. Тільки після цього гроші будуть переведені. Зазвичай це відбується одразу, але іноді доводиться трохи зачекати. Термін залежить від банку, картку якого Ви вибрали.

Щодо погашення кредиту, то ми пропонуємо велику кількість варіантів. Кожен позичальник обирає той, який найбільш зручний для нього:

  1. За допомогою банківської карти. Для цього підійде карта будь-якого банку, прив’язана до Вашого профілю. Потрібно лише поповнити її та натиснути в особистому кабінеті відповідну кнопку. Такий варіант зручний тим, що вся процедура здійснюється за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі. Але варто мати на увазі, що нерідко за перерахування коштів стягується комісія.
  2. В одному з терміналів, вказавши номер мобільного з вашої заяви на інтернет-гроші.
  3. В програмі «Приват-24». Кредит буде погашено за кілька хвилин. Проводиться в розділі «Мої платежі».
  4. Перерахувавши кошти, звернувшись до будь-якого банку України та оформивши переказ.

Потворне оформлення Сreditplus пройде ще швидше, а сума, яку Ви зможете взяти, буде більшою. Крім того, ви зможете створити собі гарну кредитну історію.

Вирішуйте фінансові питання легко!