4 простих способи отримати знижку в CreditPlus

Користуватися сервісом онлайн кредитування CreditPlus вигідно і зручно - ми пропонуємо вигідні умови і низьку процентну ставку. Для найактивніших, і просто для тих, хто вміє рахувати свої гроші, ми пропонуємо особливі умови отримання позики. Наша програма лояльності дозволяє отримати кредит онлайн CreditPlus зі знижкою. розмір знижки залежить від вас і вашої активності.

Ми регулярно проводимо акції та розіграші. Слідкуйте за новинами компанії і будете в курсі проведених заходів. Підписуйтесь на розсилку новин, і потрапите в число тих щасливчиків, які отримують персональні промокоди на оформлення вигідної позики.

Кожен, вчасно погашений, кредит строком користування більше 10 днів збільшує ваш рівень лояльності. Знижки за програмою лояльності не сумуються з іншими знижками та акціями, які проводяться в CreditPlus.

Програма лояльності CreditPlus

  1. SILVER - знижка 5%. Умови отримання - 1 закритий кредит, допустима сума позики до 7000 гривень.
  2. GOLD - знижка 15%. Умови отримання - 3 закритих кредити, допустима сума позики 7000 гривень.
  3. VIP - знижка 25%. Умови отримання - 5 закритих кредитів, допустима сума позики 10 000 гривень.

як отримати рівень Silver

 

промокод за опитування

Промокод за участь в опитуванні

Приймайте участь в опитуваннях, які приходять по СМС або в електронних листах і отримуйте промокоди за участь в опитуваннях. Перевірте вашу електронну пошту, можливо ви вже отримували від нас опитувальники.

знайди помилку в тексті

Допоможіть нам зробити сайт краще

Знайдіть помилку на нашому сайті або в наших електронних листах і напишіть про це нам в чат на сайті. В якості подяки ми відправимо вам промокод зі знижкою на новий кредит.

 
Повідомити нам про знахідку

акції і заходи в CreditPlus

Беріть участь в акціях компанії

Слідкуйте за нашими акціями на нашій сторінці в CreditPlus, в СМС-розсилках та email-розсилках.