Зазвичай весь цикл оформлення позики від запиту і до отримання грошей затягується на якийсь час. Товарний кредит, як правило, взяти простіше. А ось з готівкою часто вирішити питання за фактом складніше. Такі кредити видають тільки в банківських підрозділах і при дотриманні ряду умов:

• у клієнта повинна бути очна консультація з представником фінансової установи;

• після попереднього консультування майбутній позичальник збирає купу документів. При цьому на одну тільки довідку / декларацію про доходи йде кілька днів;

• підшукується поручитель, перед яким доводиться відзвітувати, що саме спонукло позичальника оформляти грошову позику;

• повторно обирається час для походу в банк, одночасно ця процедура узгоджується з поручителем;

• після заповнення паперових формулярів ще кілька днів витрачається на отримання відповіді, до того ж, не завжди позитивної.

І так - у всіх банках.

Крім перерахованого вище можуть зажадати ще заставу, а також відомості про доходи чоловіка (якщо такий є) і його майно. За підсумком вся процедура розтягується в кращому випадку на тиждень, а взяти кредит без довідок готівкою в банку ніяк неможливо. Але вихід з такої системи є.

Як взяти гроші / кредит без довідки про доходи

Шанс взяти кредит готівкою без довідок є на сайті компанії Creditplus.ua. Він доступний для всіх повнолітніх громадян України з місцевою пропискою.

І це дуже зручно:

  • не потрібно кудись їхати;
  • дати запит можливо в будь-який час доби;
  • «Кредит Плюс» не практикує паперову тяганину;
  • приймається до розгляду неофіційний дохід;
  • ніхто крім позичальника не знає про кредит;
  • •відповідь приходить максимум за 10 хвилин після відправлення заявки.

Кредит готівкою без довідки про доходи онлайн

Він заощаджує не тільки час і нерви, а й дозволяє не розповідати оточуючим про свої особисті справи - хіба мало чому виникає необхідність взяти гроші / кредит без довідки про доходи:

1. Проблеми з власним здоров'ям або у близького оточення. Цей характер витрат складно передбачити, а тому на випадок настання подібних проблем не завжди виходить знайти потрібну суму відразу і необхідного розміру. Страхові виплати якщо і годиться отримувати за поточної нагоди, то, як правило, їх перераховують дещо пізніше, ніж виникає питання про гроші;

2. Часті причини: недостатня сума на навчання, внесок на путівку, «не вистачає пару днів до зарплати», раптовий розпродаж, незапланований ремонт і тому подібні моменти.

Для їх вирішення потрібні зазвичай невеликі суми, але терміново. Не завжди зручно позичати, особливо якщо гроші потрібні на святкові заходи або не хочеться розповідати стороннім людям про особисті проблеми. І таких причин безліч, коли онлайн кредит без довідок - це саме той вихід з положення, що найбільш прийнятний.

Кредит готівкою по Україні без довідки про доходи. Взяти гроші в кредит

Сервіс Creditplus.ua доступний скрізь, де є онлайн: хоч на ноутбуці, хоч на смартфоні, хоч на комп'ютері в інтернет-клубі. Потрібна тільки робоча точка з виходом в інтернет - і більше ніяких технічних особливостей. Тільки максимум комфорту. З «Кредит Плюс» питання в дусі «де можна взяти кредит без довідок?» Просто не виникає. Послуги «Кредит Плюс» доступні і при наявності власного трафіку, і через загальнодоступний Вай-Фай в кафе або метро. Місце виходу в онлайн мережу не має ніякого значення. Вся процедура від запиту до отримання відповіді проходить швидко, а значить позичальникові не доводиться перейматися шодо перевитрати інтернет-трафіку, якщо доступ сплачується з персональних резервів.

Взяти позику без довідок і поручителів

Якщо кредитована особа раніше допускала прострочення за позикою, то в банку це може стати серйозною проблемою і підставою для відмови в життєво необхідній сумі. У Creditplus.ua ж існує реальна можливість прокредитуватися не тільки з поганою кредитною історією, а й взагалі взяти позику без довідок. Відпадає залежність від додаткової пластикової картки: пам'ятати ще один пін, чекати випуску картки, боятися, що загубиш цей пластик. Позика буде зарахована на вже готову вашу карту будь-якого типу майже миттєво після підписання кредитного договору. Гроші в борг без довідки про доходи по Києву та Україні з «Кредит Плюс» завжди доступні на першу вимогу заявника.

!