Кредит без довідки про доходи онлайн за 7 хвилин

Швидкий кредит на карту без довідки про доходи в сервісі CreditPlus. До 15000 гривень за 7 хвилин з оформленням через інтернет. Працюємо цілодобово, без перерв і вихідних.

Взяти кредит без довідки про доходи

У CreditPlus взяти позику може будь-який повнолітній українець. Оформлення гранично просте, і не вимагає ні довідок ні документів.

заявка без довідок

Подати заявку

Виберіть на калькуляторі потрібну суму і термін кредиту.

прийняття рішення

Дочекатися рішення

Заповніть анкету і дайте відповідь на кілька питань.

отримати кредит без довідки про доходи

Отримати гроші

Підтвердіть договір за допомогою СМС, і отримаєте гроші.

 

Особливості кредитів готівкою без довідки про доходи

Істотна частина населення України працює без офіційного оформлення, і отримує заробітну плату готівкою в конвертах. Зазвичай, такий порядок роботи прийнятий в невеликих приватних компаніях, а також в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Роботодавець не може легально працевлаштувати свій робочий персонал через високі ставок оподаткування.

Коли потрібно терміново отримати кредит, як правило потрібна довідка про доходи, її наявність дозволяє кредитору визначити платоспроможність позичальника, і рівень його доходів. Отримати кредит без довідки про доходи в банку практично неможливо. Це один з найважливіших документів, що визначають ймовірність видачі грошей в борг. Банк може схвалити кредит без довідок тільки в тому випадку, їли ставка кредитування буде покривати ймовірні ризики неповернення коштів. Це означає, що вартість такої позики буде значно вище, ніж з довідкою.

Коли терміново потрібні гроші, а отримати довідку про доходи нереально, можна звернутися в мікрофінансову компанію і оформити кредит онлайн без довідки про доходи. МФО компанії лояльно ставляться до всіх груп населення, отримати кредит можуть особи з проблемною кредитною історією, студенти, безробітні, військовослужбовці та інші. При оформлені швидкої позики не потрібні довідки, застави, поручителі.

 • Швидко. Швидке оформлення кредиту на карту, не більше 7 хвилин.
 • Вигідно. Найнижча відсоткова ставка по онлайн кредиту в Україні.
 • Зручно. Оформлення кредиту повністю без довідок і документів.

Що знадобиться при оформленні кредиту

Щоб взяти кредит готівкою без довідок потрібні тільки дані з вашого паспорта та ідентифікаційного коду. Цю інформацію необхідно вказати в анкеті клієнта. Завантажувати скан-копії документів не потрібно.

Кредит оформляється через інтернет, в повністю онлайн режимі. Тому для реєстрації в системі потрібен мобільний телефон або комп'ютер. Виплата грошових коштів здійснюється на особисту банківську карту клієнта.

Ви можете оформити кредит, якщо

 • Ваш вік від 18 до 65 років
 • У вас є паспорт громадянина України
 • Маєте ідентифікаційний код ІПН
 • Маєте діючу банківську карту

Як швидко погасити кредит

Використовуйте будь-який з 4 запропонованих способів оплати по кредиту. Ми підібрали найдоступніші та зручні канали внесення платежів.

 1. За допомогою банківської карти в особистому кабінеті клієнта. В цьому випадку можна використовувати будь-яку банківську карту. Цей спосіб повністю безкоштовний і вимагає всього кілька хвилин.
 2. За допомогою додатка Приват24. Маючи під рукою телефон з встановленим додатком від ПриватБанку, можна оплатити кредит в кілька кліків 24/7, без обмежень.
 3. У мережі терміналів самообслуговування ПриватБанку. Знайти термінал можна в будь-якому найближчому до вас великому магазині. Дозволяє оплатити кредит за кілька хвилин.
 4. Якщо немає можливості оплатити через інтернет або термінал, зверніться в касу будь-якого банку, надавши касирові реквізити нашої компанії.

Наші акції та знижки

Якщо хочете взяти кредит без довідок вигідно, ознайомтеся з умовами нашої програми лояльності. Для тих, хто вчасно погашає свої позики, ми надамо знижку до 25% при наступному звернені.

Для тих, хто вперше в CreditPlus, отримають позику з вигідною ставкою - 0,95%, і без необхідності надавати різні довідки.

Слідкуйте за новинами компанії, і будете в числі перших, хто отримає промокод. Приймайте участь в наших акціях, і гарантовано виграєте цінний приз.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ