Кредити без застави та поручителів

CreditPlus пропонує послуги швидкого кредитування без поручителів і застав. Кредит на карту до 15 000 гривень за 7 хвилин на будь-які цілі. Вкажіть потрібну суму, заповніть невелику анкету, підтвердіть договір, і ми відразу відправимо вам гроші.

Як взяти кредит без застави в CreditPlus

CreditPlus пропонує прості умови отримання грошової позики. Ми повністю відмовилися від необхідності надавати будь-які довідки. Сьогодні, щоб взяти кредит в КредітПлюс потрібно просто заповнити невелику анкету і відповісти на кілька запитань нашого консультанта по кредитуванню.

взяти кредит без застави

Оформити заявку

Заповніть просту заявку на сайті компанії, вказавши суму і термін кредитування.

заповнити анкету

Заповнити анкету

Зареєструйтесь у Кредит Плюс і дайте відповідь на кілька питань нашого фахівця.

отримання грошей в борг без застави

Підтвердіть договір

Підтвердіть ваш договір, і через декілька хвилин ми відправимо гроші на вашу карту.

 

Що знадобиться при оформленні кредиту

Скористатися послугами сервісу і отримати гроші в борг без застави можуть всі повнолітні громадяни України у віці від 18 до 65 років. Необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння податкового ідентифікаційного коду ІПН.

  • Паспорт та ІПН
  • Банківська картка
  • Мобільний телефон

Переваги кредитів без застави

взяти кредит без застави

Просто і доступно

Простіше ніж банку або будь-який інший компанії. Не потрібно завантажувати копії документів, що не потрібна застава.

швидке оформлення без довідок і застави

Швидке оформлення

Всі процедури зведені до мінімуму. Щоб отримати кредит без застави потрібно не більше 15 хвилин.

мінімальна ставка кредитування

Вигідні умови

Для всіх, хто вперше бере кредит в КредитПлюс, отримає його з вигідною ставкою - 0,01% в день.

 

Як отримати приватну позику без застави та передоплат в Україні

Кожен клієнт може отримати гроші в кредит без застави з вигідними умовами. Перший кредит в сервісі кредитування CreditPlus для всіх нових клієнтів буде оформлятися зі ставкою 0,01% в день.

Для постійних клієнтів, які користуються нашим сервісом регулярно, ми передбачили більш лояльні умови кредитування. Залежно від кількості вчасно закритих кредитів, знижка на кредит може досягати 25%. Умови програми лояльності.

Підпишіться на наші новини, щоб бути в курсі діючих акцій компанії. Слідкуйте за нашими групами в соціальних мережах і зможете першими отримувати персональні промокоди на знижку при оформленні кредиту.

Як повернути кредит

Ми пропонуємо кілька принципово відрізняючихся один від одного способів погашення грошової позики в CreditPlus.

  • В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Це повністю безкоштовно і швидко.
  • У будь-якому терміналі Приватбанку. Можна використовувати термінали по всій Україні. Присутня комісія за проведення платежу.
  • За допомогою онлайн банкінгу Приват24. Сплачуйте в Приват24 цілодобово, не виходячи з дому. Присутня комісія за проведення платежу.
  • У касі будь-якого банку України. В цьому випадку необхідно надати реквізити компанії. Присутня комісія за проведення платежу.

Якщо немає можливості погасити кредит вчасно, можна скористатися послугою пролонгації – продовжити термін дії кредиту. В цьому випадку необхідно погасити вже нараховані відсотки, і пеню, якщо така є.

Безпека і конфіденційність позик без застави

Онлайн позика – це швидкий, а головне безпечний спосіб швидко взяти гроші в борг без застави. На відміну від банків, кредит в МФО отримати легше, при оформленні не потрібні довідки, що підтверджують наявність доходу, поручителі і застава.

Наша система аналізу інформації дозволяє в автоматичному режимі проводити перевірку та ідентифікацію особи, що подала заявку на кредит. В роботі скорингової системи виключений людський фактор, відсутня ймовірність помилки. Обдурити її неможливо, а в разі виявлення таких спроб, дані миттєво будуть відправлені в єдиний реєстр неблагонадійних клієнтів. Надалі, такій людині взяти кредит не вдасться в щодній фінансовій організації.

CreditPlus не розголошує і не передає третім особам інформацію про своїх клієнтів, без їх на те дозволу.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ