Кредит через інтернет за 7 хвилин

Кредит через інтернет на карту за 7 хвилин без надання документів та довідок. Надаємо інтернет позики з простим оформленням: повідомте суму кредиту, заповніть невелику анкету, підтвердіть договір, і відразу отримаєте гроші на карту.

Як взяти кредит через інтернет в CreditPlus

Ми пропонуємо гранично простий спосіб оформлення кредиту - в онлайн режимі, через інтернет. Не потрібно кудись йти, стояти в черзі або збирати довідки. Ми надамо необхідну суму грошей на протязі 15 хвилин. Щоб взяти кредит через інтернет, потрібно зробити 3 прості речі.

оформлення заявки

Заповнити заявку

Заповніть заявку і зареєструйтеся в сервісі інтернет кредитування.

рішення по заявці

Дочекатися рішення

Дайте відповідь на кілька питань нашого фахівця і дочекайтеся рішення.

отримати кредит через інтернет

Отримати гроші

Підпишіть свою частину договору за допомогою SMS коду і ми відразу відправимо вам гроші.

Особливості інтернет кредитів в КредитПлюс

Ми створили абсолютно новий спосіб кредитування, прибравши все зайве і другорядне. Наша пропозиція вигідно відрізняється від більшості кредитних компаній, що надають гроші в кредит через інтернет. Взяти кредит в CreditPlus можуть будь-які категорії позичальників, люди з поганою кредитною історією, з відкритими кредитами в інших компаніях, студенти без кредитної історії, пенсіонери, непрацюючі українці.

мінімальна ставка кредитування

Мінімальна ставка кредитування

Найнижча відсоткова ставка в ніші онлайн кредитів.

швидке оформлення

Миттєве оформлення за 15 хвилин

Миттєвий займ через інтернет на карту в пару кліків.

доступність

Доступні по всій Україні

Інтернет займ в КредитПлюс доступний по всій Україні, вдень і вночі.

 

Що необхідно для оформлення кредиту

В ході реєстрації в сервісі кредитування потрібно буде заповнити анкету-заявку, в ній вказати свої паспортні дані і номер ІПН коду. Щоб отримати гроші потрібна особиста банківська картка. А для можливості подати заявку потрібен мобільний телефон або комп'ютер з доступом в інтернет-мережу.

Скористатися послугами сервісу можуть тільки повнолітні особи у віці від 18 до 65 років.

  • Паспорт або (ID карта) і ІПН код
  • Карта будь-якого банку
  • Мобільний телефон

Як повернути кредит

Для оплати кредиту ви можете використовувати будь-який із запропонованих нижче способів. Зверніть увагу, що при оплаті через Приват24, термінал ПриватБанку або через касу будь-якого іншого банку, стягується додаткова комісія. Компанія CreditPlus комісію за погашення позики не бере.

  1. В особистому кабінеті. Це самий простий і швидкий спосіб. Зайдіть в свій аккаунт, і перейдіть в розділ “оплатити кредит”. Введіть дані своєї карти і натисніть кнопку “оплатити”
  2. У додатку Приват24. Цей спосіб дозволяє сплатити кредит через інтернет навіть за допомогою телефону. Потрібно авторизуватися в Приват24, перейти в розділ “мої платежі”, знайти нас за допомогою коду ЄДРПОУ - (41078230). Вибрати послугу оплати кредиту, вказати суму і свій ІПН.
  3. У терміналах ПриватБанку. Щоб оплатити кредит через термінал, перейдіть в розділ “комунальні платежі”, знайдіть нас за кодом ЄДРПОУ - (41078230). Вкажіть суму платежу і ваш ідентифікаційний код.
  4. У касі банку. Повернути кредит можна через касу будь-якого банку. Передайте касиру реквізити компанії і суму платежу.

Що робити якщо не встигаєте повернути кредит вчасно

Іноді відбуваються незаплановані події, так звані, форс-мажорні ситуації, коли позичальник не встигає вчасно оплатити інтернет кредит. У таких ситуаціях ми готові йти назустріч нашим клієнтам, щоб не допустити появи прострочення. Адже це погано і для вас, і для нас.

Якщо у вас не виходить повністю закрити кредит, ми можемо запропонувати послугу часткового погашення. Для активації даної послуги зайдіть в свій особистий кабінет і натисніть на кнопку "Часткова оплата без продовження".

Також можна скористатися послугою продовження терміну дії кредитного договору (пролонгація). В цьому випадку ви отримаєте відстрочку повного погашення позики на термін, який був зазначений при оформленні первинного кредиту. Для активації послуги пролонгації, необхідно погасити нараховані відсотки, пеню та штрафи, якщо такі є.

Як отримати кредит за акційною ставкою

  • Всі клієнти, які беруть кредит у нас вперше, отримають його максимально вигідно, зі ставкою 0,95% в день.
  • Якщо ви користуєтеся сервісом регулярно, і не допускаєте прострочень, ми надамо знижку від 5% до 25% на наступний позику. З умовами надання знижок можна ознайомитись тут.
  • Підписуйтесь на новини компанії і зможете отримати персональний промокод на свій майбутній кредит.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ