Кредит готівкою на карту

Кредит готівкою в CreditPlus - це просте рішення ваших фінансових проблем. Скористатися послугою може будь-який повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. Кредитуємо без довідки про доходи, схвалюємо заявки з поганою кредитною історією. Повністю онлайн оформлення через інтернет, без необхідності особистої присутності в момент підписання договору.

Взяти кредит готівкою в CreditPlus досить просто, вам знадобиться тільки паспорт, ІПН код і телефон. Кредит оформляється через інтернет протягом 7 хвилин. Після підписання договору клієнт отримує гроші на свою картку і в подальшому може зняти готівку в будь-якому найближчому банкоматі. Процедура реєстрації та оформлення позики проходить в три етапи:

кредит готівкою

Оформити заявку на кредит готівкою

Вказати потрібну вам суму і термін позики, потім заповнити невелику анкету.

швидкі кредити готівкою онлайн

Дочекатися рішення по заявці

Протягом 10 - 15 хвилин буде прийнято рішення по заявці і надано договір для підписання.

гроші в борг на карту

Отримати гроші готівкою на карту

Підпишіть договір кредитування, і ми відразу ж відправимо вам ваші гроші.

 

Які знадобляться документи

Щоб взяти кредит готівкою в CreditPlus вам знадобиться пара документів і засобів комунікації:

  • Паспорт
  • ІПН код
  • Мобільний телефон
  • Карта будь-якого банку України

Як погасити кредит в CreditPlus

Оплатити нараховані відсотки, або погасити кредит в CreditPlus можна декількома способами. Внесення грошових коштів через особистий кабінет за допомогою банківської карти - це найбільш зручний і одночасно безкоштовний спосіб. В цьому випадку кошти зараховуються миттєво. У всіх інших випадках погашення кредиту необхідно ввести в розділ «Кредитні платежі» код нашої мікрофінансової організації (41078230). Не забудьте також вказати ІПН. При оформленні банківського платежу вказуються реквізити CreditPlus:

  • ООО "Авентус Україна"
  • ЕДРПОУ 41078230
  • рахунок № 26507052600017 у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649)
  • В розділ про призначення платежу вноситься номер кредитного договору, ПІБ та ідентифікаційний номер.
  • Вибираючи даний спосіб оплати, слід планувати платіж за 2-3 робочих дні.

Залежно від обраного способу, термін зарахування і розмір комісії можуть варіюватися. Важливо розуміти, що оплата через сторонні організації проходить не завжди швидко і може навіть здійснюватися протягом кількох днів, тому ми рекомендуємо оплачувати за допомогою банківської карти в вашому особистому кабінеті. Цей спосіб повністю безкоштовний, а також займає всього кілька хвилин.

Кредити готівкою в Києві, Дніпрі, Львові та інших містах

Отримати готівку в борг можна в будь-якому банку, але при цьому вам потрібно буде надати безліч документів і довідок, не кажучи вже про те, що в ході оформлення позики вам знадобиться додатково розщедритися на страховку, а в окремих випадках, внести заставу. І навіть в цьому випадку ніхто не гарантує, що ви отримаєте гроші. Банки проводять жорсткий відбір клієнтів за власними скоринговими програмами. Якщо клієнт не відповідає внутрішнім вимогам, то отримати кредит буде практично неможливо.

Взяти позику в CreditPlus набагато простіше і швидше. Вам знадобиться мінімум документів, кредит оформляється за кілька хвилин, а ймовірність схвалення заявки не залежить від кредитної історії.

Як отримати кредит готівкою на карту зі знижкою

Компанія CreditPlus пропонує своїм постійним клієнтам можливість користуватися послугами кредитування на більш вигідних умовах. Абсолютно для всіх на перший кредит діє пільгова відсоткова ставка 0,95%. При повторному оформленні кредиту буде діяти програма лояльності. З кожною наступною позикою надається знижка, від 5% (1 погашена позика) до 25% (5 і більше погашених позик). Допустимий розмір кредиту також збільшується пропорційно числу закритих позик – від 10 000 грн. (На другий кредит) до 15 000 грн. (На шостий кредит і т.д.).

Отримавши гроші від CreditPlus, для участі в акціях і програмах лояльності не потрібно чекати закінчення періоду позики. Вигідні умови діють при погашенні кредиту після 10 днів користування.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ