Кредит онлайн на картку ПриватБанку

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Компанія CreditPlus оформляє позики до 15 тисяч грн на строк до 30 днів. Клієнт може отримати кредит онлайн на картку ПриватБанку всього за 7 хвилин. Потрібно вибрати суму й строк погашення на онлайн-калькуляторі, потім зареєструватися та дочекатися схвалення позики.

Перший кредит у CreditPlus нададуть з мінімальною відсотковою ставкою 0,01%. Після першої позики клієнт стане учасником програми лояльності й зможе отримувати персональні бонуси від компанії.

за 7 хвилин

Швидко

Отправим гроші на картку ПриватБанку через 7 хвилин

без питань

Без довідок

Без додаткових документів і довідок

вигідні умови

24/7

Переведемо кошти в будь-який час доби

Як взяти онлайн кредит на картку ПриватБанку

Взяти кредит онлайн на картку ПриватБанку в CreditPlus може будь-який українець віком від 18 до 65 років. Для оформлення позики необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Документи не знадобляться — потрібно лише вказати дані в реєстраційній анкеті. Також необхідний мобільний телефон (бажано фінансовий номер) і картка ПриватБанку.

Процедура оформлення договору складається з 3 етапів

  1. Оформлення заявки. Необхідно вказати суму й строк позики за допомогою онлайн-калькулятора.
  2. Реєстрація на сайті. Після подачі заявки необхідно зареєструватися. Ви відразу отримаєте доступ до особистого кабінету.
  3. Підтвердження договору. Коли вашу заявку схвалять, потрібно буде підтвердити договір кредитування.

Приклад розрахунку кредиту

// Перший кредит Повторний кредит
Сума, грн 1000 2000
Строк, днів 30 30
Відсотоки,% 0,01 до 1,9
Сума відсотків до оплати, грн 3 180
Повна сума до погашення з нарахованими відсотком, грн 1003 2190

Як отримати знижку або промокод

Отримати знижку від CreditPlus можна за допомогою промокоду, акційних пропозицій або участі в партнерській програмі лояльності. Для цього достатньо бути зареєстрованим у системі CreditPlus. Ми будемо надсилати свіжі промокоди на вашу електронну адресу або телефон.

CreditPlus регулярно проводить акції, під час яких можна оформити кредит зі знижкою або виграти цінний приз.

Як погасити кредит

Згідно з правилами CreditPlus, максимальний строк дії кредитного договору становить 30 днів. Після їхнього закінчення необхідно сплатити позику або подовжити його за допомогою пролонгації кредитного договору. Для цього потрібно сплатити фактично нараховані відсотки. Потім договір подовжать на стільки ж днів, скільки було вказано під час оформлення.

Поширенi запитання

У мене немає картки ПриватБанку, я можу отримати кредит?

Так, ви можете використовувати дійсну картку будь-якого українського банку, вона має бути випущена на ваше ім'я.

Чи можна отримати гроші готівкою?

Після оформлення кредиту ви отримаєте гроші на вашу картку, зазначену під час реєстрації. Щоб отримати готівку, скористайтеся будь-яким банкоматом, що знаходиться поруч з вами. Також ви можете використовувати онлайн-сервіси платежів, наприклад Google Play, якщо отримати гроші готівкою не виходить.

Чи можна оплатити кредит карткою ПриватБанку?

Для погашення кредиту можна використати картку будь-якого банку, зокрема й ПриватБанку. З її допомогою можна оплатити кредит у будь-якому терміналі, в касі будь-якого банку, або онлайн в особистому кабінеті на сайті creditplus.ua.

Що буде, якщо я не встигну повернути кредит вчасно?

Якщо не повернути кредит до зазначеної в договорі дати, це може призвести до негативних наслідків і позначитися на вашій кредитній історії.

Чи дадуть кредит онлайн на картку ПриватБанку з поганою кредитною історією?

Сама по собі кередітная історія не є визначальним фактором чи буде схвалений кредит. Якщо у вас немає прострочення і незакритих кредитів, тоді ваша заявка буде схвалена.