Кредит онлайн на карту цілодобово в Україні

Якщо терміново знадобилися гроші, а зайняти у знайомих не виходить, скористайтеся сервісом онлайн кредитування CreditPlus. Тут ви гарантовано отримаєте кредит онлайн на карту з цілодобовим оформленням по всій Україні. У нас можна швидко отримати грошовий позику від 500 грн. до 10 000 грн без надання довідок і основних документів.

Українці вибирають сервіс CreditPlus

Можливості інтернет позик перевершують банківське кредитування за багатьма параметрами. Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість швидко отримати потрібну суму в борг, без тривалого очікування результату перевірки. Процес оформлення кредиту розбитий на три простих кроки, пройти які можна за 15 хвилин за допомогою телефону або комп'ютера. Довідки та документи не потрібні.

вигідний кредит

Вигідно

Мінімальна процентна ставка 0,01% на перший кредит, при повторному зверненні знижка до 25%.

швидке оформлення

Швидко

Пропонуємо найпростіший кредит в ніші фінтех послуг. Щоб отримати мікропозику, потрібно не більше 15 хвилин.

кредит онлайн на карту цілодобово

Цілодобово

Скористатися сервісом можна в будь-який зручний час. Ми працюємо 24/7 без перерв і вихідних.

 

Як взяти кредит онлайн цілодобово

CreditPlus – це по справжньому інноваційне кредитування. Більшість кредитних компаній, що надають свої послуги через інтернет, вимагають мінімум документів, зазвичай, потрібен паспорт і ІПН код. Ми пішли далі, і відмовилися від необхідності обов'язково завантажувати скан-копії документів, фотографуватися з паспортом або банківською картою. Тепер ви можете взяти кредит, заповнивши невелику анкету і підтвердивши договір за допомогою свого телефону.

оформлення заявки

Заповніть заявку на отримання кредиту, вказавши потрібну суму і термін позики.

перевірка клієнта

Дайте відповідь на кілька питань нашого фахівця-консультанта.

підтвердження кредиту

Підтвердіть договір за допомогою SMS та ми відразу відправимо гроші на вашу карту.

 

Хто може взяти кредит цілодобово в CreditPlus

Скористатися послугами сервісу КредитПлюс може будь-який повнолітній українець, який перебуває в момент оформлення на території України.

Що потрібно мати при оформленні кредиту

Ми повністю відмовилися від необхідності надавати довідки та скан-копії документів. В ході оформлення договору вам потрібно просто заповнити невелику анкету, вказавши інформацію про себе, і дані вашої банківської карти, куди згодом ми відправимо гроші. У КредитПлюс можна без проблем взяти кредит з поганою кредитною історією, простроченням і відкритими кредитами в інших компаніях.

Яку інформацію потрібно вказати в заявці

  • Паспортні дані та ІПН
  • Номер вашої банківської карти

Як погасити кредит CreditPlus

Ви можете оплатити свій кредит зручним вам способом цілодобово, в будь-якому місті чи населеному пункті. Якщо не виходить в термін погасити повну суму позики, можна скористатися послугою пролонгації, і продовжити термін кредитування на ще один термін.

  • В особистому кабінеті. Це найзручніший спосіб повернути кредит. Зайдіть в свій особистий кабінет і виберете вкладку “Оплатити кредит” Вкажіть дані вашої карти і оплатіть рахунок. Оплата відбудеться миттєво, без комісії за оплату.
  • Онлайн банкінг Приват24. Якщо у вас є доступ до додатка Приват24, ви можете оплатити кредит не виходячи з дому. Це зручно і не вимагає багато часу. Зверніть увагу, що банк може брати комісію за проведення платежу.
  • За допомогою терміналу ПриватБанку. Використовуйте мережу терміналів ПриватБанку в будь-якому місті. Цей спосіб дозволяє перевести гроші, і погасити кредит. Необхідно враховувати, що в цьому випадку банк бере комісію.
  • У касі будь-якого банку. Якщо запропоновані способи вам не підійшли, можна оплатити в касі будь-якого банку. Зверніть увагу, що в цьому випадку банк бере комісію за проведення платежу.

Як взяти позику онлайн на карту цілодобово і вигідно

  1. Абсолютно всі, хто вперше бере гроші онлайн на карту цілодобово в CreditPlus, отримають їх з максимальною знижкою. У цьому випадку процентна ставка кредитування становить 0,01% в день.
  2. Якщо ви вже брали у нас кредит раніше, тоді зможете отримати знижку до 25% на подальші позики. Умови надання знижки описані на сторінці Програма лояльності.
  3. Подписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші акції та отримувати персональні промокоди.