Кредит онлайн на карту цілодобово в Україні

Якщо терміново знадобилися гроші, а зайняти у знайомих не виходить, скористайтеся сервісом онлайн кредитування CreditPlus. Тут ви гарантовано отримаєте кредит онлайн на карту з цілодобовим оформленням по всій Україні. У нас можна швидко отримати грошовий позику від 500 грн. до 12 000 грн без надання довідок і основних документів.

Українці вибирають сервіс CreditPlus

Можливості інтернет позик перевершують банківське кредитування за багатьма параметрами. Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість швидко отримати потрібну суму в борг, без тривалого очікування результату перевірки. Процес оформлення кредиту розбитий на три простих кроки, пройти які можна за 7 хвилин за допомогою телефону або комп'ютера. Довідки та документи не потрібні.

вигідний кредит

Вигідно

Мінімальна процентна ставка 0,01% на перший кредит, при повторному зверненні знижка до 25%.

швидке оформлення

Швидко

Пропонуємо найпростіший кредит в ніші фінтех послуг. Щоб отримати мікропозику, потрібно не більше 7 хвилин.

кредит онлайн на карту цілодобово

Цілодобово

Скористатися сервісом можна в будь-який зручний час. Ми працюємо 24/7 без перерв і вихідних.

 

Як взяти кредит онлайн цілодобово

CreditPlus – це по справжньому інноваційне кредитування. Більшість кредитних компаній, що надають свої послуги через інтернет, вимагають мінімум документів, зазвичай, потрібен паспорт і ІПН код. Ми пішли далі, і відмовилися від необхідності обов'язково завантажувати скан-копії документів, фотографуватися з паспортом або банківською картою. Тепер ви можете взяти кредит, заповнивши невелику анкету і підтвердивши договір за допомогою свого телефону.

оформлення заявки

Заповніть заявку на отримання кредиту, вказавши потрібну суму і термін позики.

перевірка клієнта

Дайте відповідь на кілька питань нашого фахівця-консультанта.

підтвердження кредиту

Підтвердіть договір за допомогою SMS та ми відразу відправимо гроші на вашу карту.

 

Хто може взяти кредит цілодобово в CreditPlus

Скористатися послугами сервісу КредитПлюс може будь-який повнолітній українець, який перебуває в момент оформлення на території України.

Що потрібно мати при оформленні кредиту

Ми повністю відмовилися від необхідності надавати довідки та скан-копії документів. В ході оформлення договору вам потрібно просто заповнити невелику анкету, вказавши інформацію про себе, і дані вашої банківської карти, куди згодом ми відправимо гроші. У КредитПлюс можна без проблем взяти кредит з поганою кредитною історією, простроченням і відкритими кредитами в інших компаніях.

Яку інформацію потрібно вказати в заявці

  • Паспортні дані та ІПН
  • Номер вашої банківської карти

Як погасити кредит CreditPlus

Ви можете оплатити свій кредит зручним вам способом цілодобово, в будь-якому місті чи населеному пункті. Якщо не виходить в термін погасити повну суму позики, можна скористатися послугою пролонгації, і продовжити термін кредитування на ще один термін.

  • В особистому кабінеті. Це найзручніший спосіб повернути кредит. Зайдіть в свій особистий кабінет і виберете вкладку “Оплатити кредит” Вкажіть дані вашої карти і оплатіть рахунок. Оплата відбудеться миттєво, без комісії за оплату.
  • Онлайн банкінг Приват24. Якщо у вас є доступ до додатка Приват24, ви можете оплатити кредит не виходячи з дому. Це зручно і не вимагає багато часу. Зверніть увагу, що банк може брати комісію за проведення платежу.
  • За допомогою терміналу ПриватБанку. Використовуйте мережу терміналів ПриватБанку в будь-якому місті. Цей спосіб дозволяє перевести гроші, і погасити кредит. Необхідно враховувати, що в цьому випадку банк бере комісію.
  • У касі будь-якого банку. Якщо запропоновані способи вам не підійшли, можна оплатити в касі будь-якого банку. Зверніть увагу, що в цьому випадку банк бере комісію за проведення платежу.

Як взяти позику онлайн на карту цілодобово і вигідно

  1. Абсолютно всі, хто вперше бере гроші онлайн на карту цілодобово в CreditPlus, отримають їх з максимальною знижкою. У цьому випадку процентна ставка кредитування становить 0,01% в день.
  2. Якщо ви вже брали у нас кредит раніше, тоді зможете отримати знижку до 25% на подальші позики. Умови надання знижки описані на сторінці Програма лояльності.
  3. Подписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші акції та отримувати персональні промокоди.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит