Кредит в Павлограді за 7 хвилин

CreditPlus надає послуги швидкого мікрокредитування в Павлограді та по всій Україні. Позику можна оформити легко, не виходячи з дому, офісу або навіть перебуваючи за кордоном. Усе, що знадобиться — паспорт, ІПН, телефон і банківська картка. Максимальна сума запиту — до 15 тисяч гривень, а строк — до 30 днів.

Компанія розглядає заявки будь-якої складності. Зокрема звернення тих клієнтів, які хочуть отримати гроші в кредит за поганої кредитної історії.

Оформлення першого кредиту в Павлограді

Клієнту, який вперше подає заявку на отримання позики в CreditPlus, доступний кредит з мінімальною відсотковою ставкою — 0,95% на добу. Строк можна вибрати самостійно — від 3 до 30 днів.

Після оформлення заявки потрібно зачекати на відповідь системи. Якщо результат відразу буде позитивним, за пару хвилин після цього на карту клієнта перекажуть кошти.

Погашення кредиту онлайн в Павлограді

Погасити кредит у Павлограді можна з допомогою банківської картки або готівкою. Переказ карткою зарахують відразу, якщо зробити це в терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema SIS — вони доступні цілодобово. Також можна оплатити заборгованість в особистому кабінеті на creditplus.ua.

Погашення позики в касі банку в Павлограді може зайняти до 3-х діб залежно від графіка роботи банку. Тому в цьому випадку позичальникові варто правильно розрахувати свій час і встигнути погасити кредит у Павлограді з урахуванням можливої затримки.

Умови отримання онлайн-кредиту в Павлограді

Під час реєстрації для отримання першого кредиту в клієнта з'явиться особистий кабінет. Надалі йому не доведеться вводити необхідну інформацію про себе повторно.

Наші постійні клієнти стають учасниками програми лояльності CreditPlus. У період акцій компанія буде надсилати їм персональні промокоди на знижки.

Сума першого кредиту 500–10 000 грн
Ставка першого кредиту 0,95%
Сума повторного кредиту 500–15 000 грн
Ставка повторного кредиту 1,9%
Строк 3–30 днів
Вік позичальника 18–65 років
Час аналізу заявки 7–15 хвилин
Способи отримання На банківську картку
Вимоги ІПН, паспорт, картка, телефон
Подовження Доступне

Отримання позики за проблемної кредитної історії

CreditPlus також розглядає заявки з поганою кредитною історією в Павлограді. Ця умова — не визначальний фактор під час схвалення позики. Головне — правильно заповнити заявку й максимально правдиво вказати свої дані. Також у позичальника не має бути незакритих заборгованостей перед компанією. Якщо ці нюанси дотримані, шанс отримати кредит дуже високий.

Дії клієнта при простроченому кредиті

Якщо в позичальника не виходить погасити кредит вчасно, він може його подовжити. У такому випадку потрібно оплатити тільки відсотки, які нарахували за період використання коштів, а також пеню та штраф (якщо вони були). Позику подовжать на такий же строк, який був зазначений під час оформлення кредиту.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Послуги кредитування