Кредит на карту в Ужгороді

CreditPlus спеціалізується на швидкому мікрокредитуванні терміном до 30 днів. Щоб отримати кредит в Ужгороді на картку, не потрібно підтверджувати свої доходи та мати постійне місце роботи. Процес оформлення кредиту займає не більш як 7 хвилин і проходить в інтернеті.

Нові клієнти можуть взяти кредит в Ужгороді під мінімальний відсоток — 0,01% на день. Для постійних клієнтів діє спеціальна програма лояльності та персональні знижки.

кредит в Ужгороді цілодобово

Доступно

Працюємо цілодобово

просте оформлення без перевірок

Просто

Повністю онлайн

швидкий кредит за кілька хвилин

Швидко

Оформлення за 7 хвилин

Як оформити кредит в Ужгороді

У CreditPlus максимально спрощена система отримання кредиту. Все, що потрібно зробити позичальникові — вибрати на калькуляторі необхідну суму й терміни погашення, а також заповнити заявку на сайті. Наступний крок, щоб взяти кредит онлайн в Ужгороді — коротка реєстрація. Тут потрібно вказати ПІБ, номер платника податків, паспортні дані, номер банківської картки (на неї переведуть гроші) тощо.

Після цього скорингова система проаналізує заявку. Це займе 7–15 хвилин. Якщо до зазначеної інформації не виникне додаткових запитань, клієнт миттєво отримає необхідну суму на картку. Онлайн-переказ зручніший і швидший, аніж кредит готівкою в Ужгороді. Оформити позику можна цілодобово, перебуваючи в будь-якому місці.

Які умови першого кредиту

CreditPlus надає максимально вигідну знижку для тих, хто вперше користується послугами компанії. Першу позику можна оформити з мінімальною відсотковою ставкою — 0,01% на день. Гранична сума кредиту — 10 тисяч гривень. Строк онлайн-кредиту в Ужгороді — до 30 днів. Але якщо позику не вийде погасити у вибраний період, її завжди можна подовжити. Це називається пролонгацією.

Загальні вимоги для кредиту на картку:

  • вік — від 18 до 65 років;
  • наявність паспорта, ідентифікаційного коду, банківської картки й телефона.

Які умови повторного кредиту

Клієнт, який взяв кредит онлайн в Ужгороді, автоматично потрапляє під систему лояльності. Компанія регулярно проводить акції, під час яких можна отримати знижки.

Щоб взяти кредит онлайн в Ужгороді повторно, потрібно погасити попередню заборгованість (якщо така є). Повторний кредит можна оформити із відсотковою ставкою 1,9% на день. Строк — той самий: до 30 днів із можливістю пролонгації. А гранична сума для кредиту підвищиться до 15 тисяч гривень.

Як погасити заборгованість

Закрити кредит можна як з допомогою картки, так і готівкою. Нижче наведено декілька способів погашення мікрокредиту в Ужгороді.

Де Як Коли
Личный кабинет на сайте CreditPlus Карткою Цілодобово
Приват24
Термінали ПриватБанку, EasyPay, City24, Sistema SIS
У касі банку Готівкою Згідно з графіком роботи банку (переказ може зайняти до 3 днів)

Що робити, якщо кредит прострочений

Якщо в клієнта не виходить закрити кредит в Ужгороді вчасно, його можна погасити частково. Для цього необхідно сплатити тільки відсотки й пеню. Потім позику подовжать рівно на ту саму ж кількість днів, яку було зазначено під час оформлення договору.

Коли клієнт погасить позику повністю, він зможе знову скористатися послугами CreditPlus і взяти кредит в Ужгороді.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ