Кредит онлайн в Умані

У CreditPlus надають послуги мікрокредитування для різних категорій населення України. Щоб оформити кредит, не потрібно готувати документи або довідки, які вимагають банки. Клієнт може вибрати будь-яку суму в межах 15 тисяч гривень. Строк — до 30 днів.

Нові клієнти отримають онлайн-кредит в Умані всього за 7 хвилин, а постійні — за 2. Гроші миттєво перерахують на картку після підписання договору кредитування.

Як проходить оформлення кредиту в Умані

На сайті CreditPlus потрібно вибрати суму позики й строк її погашення на онлайн-калькуляторі. Максимальний кредит, який може оформити клієнт, становить 10 000 гривень на перший займ і 15 000 гривень — на повторний. Строк можна вибрати будь-який до 30 днів.

Потім клієнт потрапить на сторінку реєстрації, де необхідно заповнити інформацію про себе. Питань небагато — дані паспорта, ІПН, номер телефону тощо. Додаткові документи або довідки не знадобляться. Так у клієнта з'явиться особистий кабінет, яким потім буде зручно користуватися під час наступних позик на картку.

Один із найважливіших етапів — отримання рішення за заявкою. Відповідь надійде протягом декількох хвилин. Якщо до введеної позичальником інформації не виникнуть додаткові запитання, заявку схвалять. Клієнтові надішлють повідомлення з пропозицією підписати договір. Після його затвердження гроші надійдуть на картку позичальника.

Які умови

Першу позику можна отримати на найбільш вигідних умовах — 0,95% на день. Надалі позичальник стає учасником нашої системи лояльності. Повторні кредити в Умані доступні за тарифом 1,8% на день. CreditPlus регулярно проводить різні промо, в межах яких постійні клієнти можуть отримати персональні знижки на кредити.

Як погасити кредит онлайн в Умані

Щоб погасити кредит в Умані, є багато способів. Нижче наведена таблиця, за допомогою якої можна підібрати для себе оптимальний спосіб погашення позики онлайн.

Банківською карткою (цілодобово) Приват24
Термінали ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema
Особистий кабінет на creditplus.ua
Готівкою (переказ може зайняти до 3-х діб у зв'язку з графіками роботи банків) Каса будь-якого банку в Умані

Як подовжити кредит в Умані

Для пролонгації кредиту в Умані потрібно погасити заборгованість за нараховані відсотки, а також пеню або штрафи, якщо вони були. Позика буде автоматично подовжена на той самий строк, який був зазначений у первинному договорі.

За пролонгацію не стягується додаткова комісія. Оплатити необхідну суму можна одним зі способів, зазначених у таблиці вище.

Як отримати онлайн-кредит в Умані за поганої кредитної історії

Ми працюємо із заявками різної складності, і проблемна кредитна історія — не вирішальний фактор для схвалення позики. CreditPlus розглядають усі запити на кредит в Умані. Необхідно тільки правильно заповнити реєстраційну форму та вказати правдиві дані.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Послуги кредитування