Кредит онлайн на карту в Маріуполі

CreditPlus — одна з провідних українських компаній небанківського кредитування. Ви можете оформити кредит у Маріуполі не виходячи з дому чи офісу. Все, що знадобиться — ІПН, паспорт, активна картка та доступ у мережу. Без прихованих комісій і додаткових платежів — з нами ви точно будете знати, що не переплачуєте за неіснуючі послуги.

Кредит онлайн у Маріуполі — просте оформлення

CreditPlus спеціалізується на швидкому й простому мікрокредитуванні. Нам не потрібна ідеальна кредитна історія. Також не знадобляться довідки про доходи, поручителі та стос документів, як зазвичай просять у банках. Щоб підвищити шанси на отримання кредиту, треба ввести правдиву та актуальну інформацію про себе.

Як усе проходить

  • Виберіть суму та дату погашення на онлайн-калькуляторі на сайті. Ви миттєво побачите переплату за користування кредитом.
  • Пройдіть коротку реєстрацію. Вам потрібно буде відповісти на стандартні запитання: дані паспорта та ІПН, номер телефону, адреса електронної пошти тощо.
  • 3. Дочекайтеся рішення за заявкою. Це займе до 15 хвилин. Після цього у вас з'явиться особистий кабінет. Завдяки цьому, якщо ви знову скористаєтеся послугами нашої компанії, час очікування кредиту скоротиться до 2-5 хвилин.
  • 4. Підтвердіть договір за допомогою SMS. На вашу картку миттєво перерахують гроші.

Вигідні умови кредитування

Кожен новий клієнт, який бере кредит у Маріуполі з CreditPlus, може взяти його зі знижкою 50%. Порогова сума — 10 000, строк — 30 днів.

Повторний кредит доступний на суму до 15 000. Відсоткова ставка становить 1,9%. Однак вже після першого кредиту клієнт стає частиною нашої програми лояльності. В період акцій, які ми проводимо постійно, він зможе отримати персональні знижки.

Швидке погашення кредиту онлайн у Маріуполі

Ми максимально спростили процес. Це можна зробити онлайн у будь-який час доби. Де закрити кредит:

  1. у терміналі Приватбанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema
  2. у Приват24;
  3. на сайті creditplus.ua.

Якщо не підходить жоден спосіб і ви бажаєте розплатитися готівкою, закрити кредит у Маріуполі можна в банку. Однак варто враховувати, що там стягують комісію за проведення платежу. А також переказ може зайняти до 3-х діб.

У разі, якщо не виходить погасити заборгованість вчасно, можна скористатися послугою пролонгації. Сплативши тільки фактично нараховані відсотки й пеню (якщо вона була), договір буде подовжено.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ