Кредит онлайн під 0% відсотків

Кредит під 0 відсотків на карту з онлайн оформленням за 15 хвилин в онлайн сервісі CreditPlus. Пропонуємо позики до 6000 гривень без завантаження довідок, документів і фотографій. Щоб отримати гроші, необхідно заповнити заявку, дочекатися рішення і підтвердити договір кредитування.

Особливості кредитування в CreditPlus

CreditPlus – сучасний, технологічно досконалий сервіс онлайн кредитування, що дозволяє кредитувати через інтернет. Завдяки особливим перевагам, близько 1000 чоловік щодня отримують позики під 0%.

вигідні умови

Вигідно

Перший кредит для всіх нових клієнтів під 0% відсотків.

швидке оформлення

Швидко

Щоб оформити кредит і отримати гроші потрібно всього 15 хвилин.

зручний доступ

Зручно

Кредитуємо цілодобово через інтернет. Працюємо 27/7 без вихідних.

 

Як взяти кредит онлайн на карту під 0 відсотків

Отримати кредит на карту під 0% відсотків можуть всі, хто вперше оформляє позику в КредитПлюс. На відміну від більшості сервісів онлайн кредитування, ми максимально спростили процес реєстрації, виключивши необхідність надавати документи та довідки. Стати клієнтом компанії можуть будь-які категорії українців.

оформити заявку

Подати заявку

Подати заявку, вказавши необхідну суму і термін позики.

дочекатися рішення

Дочекатися рішення

Протягом декількох хвилин буде прийнято рішення.

отримати гроші

Отримати гроші

Підпишіть договір, і ми відразу ж відправимо вам гроші.

 

Кому доступний кредит без відсотків

Скористатися послугами сервісу, і отримати кредит можуть тільки особи, які досягли повноліття, мають громадянство України. Ми кредитуємо студентів, пенсіонерів до 65 років, безробітних, не офіційно працюючих та інші групи населення.

Як погасити кредит в CreditPlus

Погасити отриманий в КредитПлюс займ можна декількома способами. Ми пропонуємо 3 варіанти оплати. Залежно від ваших можливостей, можна використовувати сервіси електронних платіжних систем, оплату прямо з кабінету на сайті, або традиційні способи погашення.

  1. В особистому кабінеті користувача в сервісі кредитування. Цей спосіб вважається найбільш швидким для оплати кредиту. До того ж він абсолютно безкоштовний. Необхідно зайти в свій особистий кабінет, вибрати меню «Оплата кредиту», вказати суму платежу, номер своєї банківської картки, і підтвердити платіж.
  2. Так само швидко можна оплатити кредит за допомогою онлайн банкінгу Приват24 або в терміналі самообслуговування ПриватБанку. В цьому випадку платіж надходить миттєво, але слід звернути увагу, що за проведення платежу банк бере комісію.
  3. У будь-якому банку. Зверніться в касу будь-якого банку України, надайте касиру реквізити компанії, суму платежу і ваш номер ІПН коду. В цьому випадку необхідно надати реквізити компанії CreditPlus.

Як отримати додаткові переваги

CreditPlus готовий надати додаткові переваги для всіх своїх клієнтів. Використовуйте можливості програми лояльності, щоб взяти кредит з мінімальною переплатою.

  • Для всіх нових клієнтів діє постійна акція – позику під 0 відсотків. В цьому випадку під ставкою 0% мається на увазі надання акційного позики зі ставкою 0,01% на добу. Максимальний термін кредиту не більше 30 днів.
  • Для тих, хто раніше вже брав кредит, і повертав його в зазначений термін, не допускаючи прострочень, буде доступна знижка до 25% при наступному зверненні.
  • Слідкуйте за новинами компанії щоб першими дізнаватися про нові акції та отримувати особисті промокоди на додаткову знижку.