Кредит без перевірки кредитної історії

Пропонуємо послуги онлайн кредитування без перевірки кредитної історії в Україні. У CreditPlus можна отримати позику до 15000 гривень на карту протягом 7 хвилин. Щоб оформити кредит, знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. Сервіс доступний цілодобово для всіх повнолітніх українців.

Як взяти кредит без перевірки кредитної історії

Оформити кредит без перевірки кредитної історії в CreditPlus так само просто, як поповнити рахунок свого мобільного телефону. Ми подбали про те, щоб забезпечити однакові умови кредитування для всіх категорій позичальників. Стан вашої кредитної історії не має ніякого значення, не має значення, якщо у вас є борги, або прострочення по кредитах в інших компаніях. Ми відмовилися від більшості вимог, залишивши лише абсолютний мінімум. Щоб взяти кредит без перевірки, необхідно зробити наступне:

  1. Надішліть заявку на сайті компанії, вкажіть суму позики і термін за допомогою кредитного калькулятора. Зверніть увагу, якщо це ваш перший кредит в КредитПлюс, максимальна сума позики не може перевищувати 10000 гривень. В цьому випадку, діють акційні умови, і ставка кредитування становить 0,95% в день.
  2. Далі необхідно зареєструватися і заповнити невелику анкету. В анкеті вказуються ваші персональні дані (згідно паспорта та ІПН коду), а також платіжна інформація (дані вашої банківської карти).
  3. На заключному етапі необхідно відповісти на питання нашого кредитного фахівця. Потім дочекатися рішення і підтвердити свою частину кредитного договору. Відразу після цього ми відправимо гроші на вашу карту.

Особливості швидких позик без перевірок в CreditPlus

швидке оформлення

оформлення за 15 хвилин

Щоб отримати кредит вам знадобиться не більше 15 хвилин.

кредит без перевірки кредитної історії

Кредитуємо без перевірок

Кредитна історія і діючі кредити в інших компаніях не важливі.

вигідні умови

Вигідні умови

Умови, які пропонуємо ми, кращі на ринку мікрокредитування.

 

Кому доступний кредит на карту без перевірок

Ми надаємо послуги позик без перевірок тільки особам, які досягли повнолітнього віку. Необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду ІПН.

Як оплатити кредит

Ми пропонуємо кілька способів оплати кредиту. Залежно від ваших можливостей, можна використовувати сервіси електронних платіжних систем, оплату прямо з кабінету на сайті, або традиційні способи погашення.

  • У своєму особистому кабінеті на сайті CreditPlus. Цей спосіб самий зручний і швидкий. Потрібно зайти в свій кабінет, вибрати меню "Погасити кредит", ввести дані своєї карти, суму погашення, і оплатити позику.
  • Щоб швидко оплатити кредит без перевірки, використовуйте додаток Приват24 або термінал самообслуговування ПриватБанку. В цьому випадку платіж надходить миттєво, але слід звернути увагу, що за проведення платежу банк бере комісію.
  • Для оплати кредиту можна звернутися в будь-який банк, і провести оплату через касу. В цьому випадку необхідно надати реквізити компанії CreditPlus.

Як отримати знижку

Використовуйте можливості програми лояльності, щоб взяти гроші в борг з вигодою для себе. Розмір знижки може досягати 99% в залежності від умов програми.

  1. Для всіх клієнтів, які в перший раз беруть кредит в КредитПлюс діє вигідна акційна знижка. вона буде врахована автоматично.
  2. Якщо ви вже користувалися послугами нашого сервісу, і не допускали прострочень, зможете скористатися можливостями персональної програми лояльності та отримати знижку до 25%
  3. Слідкуйте за новинами компанії щоб першими дізнаватися про нові акції та отримувати особисті промокоди на додаткову знижку.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ