Довідкова інформація

Кредит без офіційного працевлаштування

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

У CreditPlus можна отримати кредит без офіційного працевлаштування на будь-які цілі без питань. Надаємо грошові позики на суму до 15000 гривень без підтвердження працевлаштування. Для оформлення потрібно тільки заповнити невелику анкету і вказати номер своєї банківської картки.

Використовуйте можливість швидко вирішити свої фінансові труднощі, без нудних і незручних запитань. Оформіть заявку, і через 7 хвилин отримаєте гроші прямо на свою банківську карту.

зручне оформлення

Зручно

Швидкий онлайн кредит без офіційного працевлаштування.

вигідні умови

Вигідно

Кредитуємо з мінімальною відсотковою ставкою — 0,01%.

кредит без працевлаштування

Доступно

Отримати кредит без працевлаштування можна цілодобово в будь-якому місті.

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування

Головна перевага кредитування в КредитПлюс в тому, що не обов'язково бути працевлаштованим. Також не потрібні довідки про заробітну плату та інші документи, які зазвичай запитують під час оформлення кредиту в банку.

Ми спростили процедуру оформлення до декількох простих дій. Щоб взяти кредит, подайте онлайн-заявку, заповніть анкету та дайте відповідь на короткі запитання.

вкажіть суму кредитаОформіть заявку. За допомогою кредитного калькулятора вкажіть потрібну вам суму та строк кредитування.

дочекатися рішенняДайте відповідь на питання. Заповніть анкету та дайте відповідь на запитання. Потім чекайте на рішення.

отримати грошіПідтвердіть договір. Підтвердіть договір за допомогою SMS-коду. Після цього ми одразу ж відправимо вам гроші.

Що знадобиться при оформленні кредиту

Взяти позику без офіційного працевлаштування може будь-який повнолітній українець віком від 18 до 65 років. У момент оформлення позики потрібно знаходитися в Україні. При реєстрації в сервісі онлайн-кредитування вам знадобиться наступне:

  • Паспорт та ІПН
  • Банківська картка
  • Мобільний телефон

Як повернути кредит

Повернути кредит так само просто, як і взяти. Ми пропонуємо 4 зручних способи погасити свій кредит.

  1. В особистому кабінеті за допомогою картки. Зайдіть в особистий кабінет, виберіть розділ "сплатити кредит" і вкажіть дані своєї карти. Це безкоштовно та швидко.
  2. У додатку Приват24. Авторизуйтесь в особистому кабінеті Приват24, виберіть розділ "комунальні платежі", вкажіть код компанії та свій ІПН.
  3. У терміналі Приватбанку. Використайте можливості мережі терміналів ПриватБанку. Виберіть розділ "мої платежі", знайдіть компанію за номером 41078230 та вкажіть свій ідентифікаційний код.
  4. У касі банку. Оплатити кредит можна в будь-якому банку. Потрібно звернутися в касу та надати реквізити компанії. Зверніть увагу, що в цьому випадку може стягуватися комісія. А гроші можуть надійти на рахунок протягом 3 днів.

Що робити, якщо не виходить погасити кредит вчасно.

Якщо ви не можете вчасно оплатити кредит, скористайтеся пролонгацією. Активуйте послугу в особистому кабінеті, погасіть нараховані відсотки, і ваша позика автоматично буде подовжена на той самий період. Або виберіть послугу "Часткова оплата без подовження".

Як отримати кредит максимально вигідно

Використайте можливості нашої програми лояльності. Для кожного клієнта в КредитПлюс перша позика буде безвідсотковою. Для тих, хто не порушує терміни погашення і вчасно повертає кредит, ми надамо знижку від 5% до 25% на наступний кредит.

Підписуйтесь на новини компанії, щоб першим дізнаватися про наші акції та отримувати преміальні промокоди.