Кредит без офіційного працевлаштування

У CreditPlus можна отримати кредит без офіційного працевлаштування на будь-які цілі без питань. Надаємо грошові позики на суму до 15000 гривень без підтвердження працевлаштування. Для оформлення потрібно тільки заповнити невелику анкету і вказати номер своєї банківської картки.

Кредит без підтвердження працевлаштування в CreditPlus

Використовуйте можливість швидко вирішити свої фінансові труднощі, без нудних і незручних запитань. Оформіть заявку, і через 7 хвилин отримаєте гроші прямо на свою банківську карту.

зручне оформлення

Зручно

Повністю онлайн кредит без офіційного працевлаштування, через інтернет.

вигідні умови

Вигідно

Кредитуємо з мінімальною процентною ставкою, на першу позику ставка 0,95%.

кредит без працевлаштування

Доступно

Отримати кредит без працевлаштування можна цілодобово в будь-якому місті.

 

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування

Головна перевага кредитування в КредитПлюс в тому, що не обов'язково бути працевлаштованим, мати довідку про заробітну плату і мати у своєму розпорядженні усі необхідні документи, як відбувається в разі оформлення кредиту в банку або кредитної компанії.

Ми спростили процедуру оформлення до кількох простих дій. Щоб взяти кредит подайте онлайн заявку, заповніть анкету і дайте відповідь на питання нашого фахівця.

вкажіть суму кредитаОформіть заявку. За допомогою кредитного калькулятора вкажіть потрібну вам суму і термін кредитування.

дочекатися рішенняДайте відповідь на питання. Заповніть анкету і дайте відповідь на питання кредитного фахівця. Потім чекайте рішення.

отримати грошіПідтвердіть договір. Підтвердіть договір кредитування з допомогою СМС коду, і ми відразу ж відправимо вам гроші.

Що знадобиться при оформленні кредиту

Взяти позику без офіційного працевлаштування може будь-який повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. У момент оформлення позики потрібно знаходиться в Україні. При реєстрації в сервісі онлайн кредитування вам знадобиться наступне:

  • Паспорт та ІПН код
  • Банківська картка
  • Мобільний телефон

Як повернути кредит без працевлаштування в CreditPlus

Повернути кредит так само просто, як і взяти. Ми пропонуємо 4 зручних способи погасити свій кредит.

  1. За допомогою карти в особистому кабінеті. Зайдіть в свій особистий кабінет, виберіть розділ “оплатити кредит” і вкажіть дані своєї карти. Це повністю безкоштовний спосіб, який дозволяє провести оплату за лічені секунди.
  2. В додатку Приват24. Оплатити кредит не виходячи з дому можна за допомогою додатка Приват24. Авторизуйтесь в особистому кабінеті Прівт24, виберіть розділ “комунальні платежі”, вкажіть код компанії і свій номер ІПН.
  3. За допомогою термінала ПриватБанка. Використовуйте можливості мережі терміналів ПриватБанку. Виберіть розділ “мої платежі”, знайдіть компанію за номером (41078230) і вкажіть свій ідентифікаційний код.
  4. У касі банку. Оплатити кредит можна в будь-якому банку. Потрібно звернутися в касу, і надати реквізити компанії. Зверніть увагу, що в цьому випадку може стягуватися комісія, а гроші надійти на ваш рахунок протягом 3 днів.

Що робити якщо не виходить погасити кредит вчасно.

Якщо немає можливістю вчасно оплатити кредит, використовуйте можливості послуг пролонгації позики або продовження строку. Активуйте послугу в своєму особистому кабінеті, сплатіть нараховані відсотки і вашу позику автоматично буде продовжений на такий же період. Або виберіть послугу “Часткова оплата без продовження”.

Як отримати кредит максимально вигідно

Використовуйте можливості нашої програми лояльності щоб отримати кредит максимально вигідно. Для кожного клієнта в КредитПлюс перший займ буде безвідсотковим. Для тих, хто не порушує терміни погашення, і вчасно повертає кредит, ми надамо знижку від 5% до 25% на наступний раз, коли ви будете брати кредит.

Підписуйтесь на новини компанії щоб першими дізнаватися про наші акції та отримувати преміальні промокоди.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ