Оформити мікрокредит без офіційного працевлаштування в банках майже не реально, оскільки високий ризик отримати відмову не маючи офіційного статусу підтвердженого джерела доходів. Оптимальне рішення для позичальника - звернутися відразу в мікрофінансову організацію (МФО), де можна отримати необхідну суму на нетривалий термін, пред'явивши лише паспорт та ІПН.

Хто і як може отримати онлайн кредит без офіційного працевлаштування в МФО

У деяких банках вам можуть видати кредитну карту, якщо ви офіційно не працевлаштовані, але на великий кредитний ліміт розраховувати не доводиться. Швидше за все це буде пара сотень гривень. Процедура підвищення ліміту кожен раз, коли вам може знадобитися більша сума, займає кілька днів, а співробітник банку вимагатиме від вас додаткових документів.

Зате в МФО можна взяти кредит без офіційного працевлаштування на суму від 500 до 3500, а при повторному зверненні до 10 000 гривень. Для цього треба бути старше 18 років і володіти пропискою на території України. Довідка про доходи не вимагається, але треба розуміти, що борг віддавати доведеться. Тому якісь джерела доходу у вас мали б бути.

Видача позики проходить в режимі онлайн, позичальникові навіть з дому виходити не доведеться. А тепер покроково розповідаємо, як можна отримати кредит без працевлаштування в Києві:

 • Оформити заявку через цей сайт.
 • Надіслати повний пакет документів.
 • Вказати спосіб отримання мікрокредиту.
 • Отримати відповідь від МФО і грошові кошти
 • Увесь процес займає близько 30 хвилин. Хоча, в деяких випадках гроші видаються впродовж однієї години. При нарахуванні на банківский рахунок транзакція обробляється впродовж трьох днів.

Є декілька причин звернутися до мікрофінансової організації для отримання позик:

 • Кредит видається онлайн и без підтвердження офіційного працевлаштування.
 • Заявка оформлюється також онлайн.
 • Мінімальні вимоги до клієнта.
 • Наявність пільгових умов та постійних акцій.
 • Здійснення транзакції в рекордні терміни зручним клієнту способом.
 • Потрібні лише паспорт та ІПН.
 • За рахунок своєчасного погашення формується позитивна кредитна історія.
 • Дуже просто погашати борг.
 •  Варто відзначити, що у кожної окремо взятої організації також є особливі умови і переваги для клієнтів. Оформлення мікропозик через цей сайт, крім іншого, надає додаткові плюси, а саме обробку заявки позачергово, повну інформаційну підтримку 24/7 і можливість отримати гроші під знижений відсоток вже при першому зверненні.

Онлайн заявка на кредит без офіційного працевлаштування – не єдина перевага МФО

Небанківські кредитні установи часто пропонують своїм клієнтам скористатися програмою лояльності. Так називають особливі пропозиції, завдяки яким позичальники зацікавлені вчасно погашати позики і кредитуватися в конкретно взятій компанії знову і знову. Наприклад, при оформленні кожної нової позики, максимальна сума зростає, а ставка знижується. Якщо позика погашена раніше терміну, то клієнт має право користуватися грошима протягом декількох днів без відсотків. Наскільки раніше був закритий займ, стільки безкоштовних днів і надається. VIP клієнтам дарують цілий тиждень безвідсоткового користування грошима. Щоб отримати такий статус, треба оформити і вчасно закрити в одній і тій же компанії більше 10 кредитів. Програмою лояльності можуть скористатися всі клієнти, включаючи тих, хто залишав заявку на кредит онлайн без офіційного працевлаштування.

Таким чином, взяти кредит в Києві без офіційного працевлаштування досить просто, використовуючи даний портал. Якщо ж ви хочете випробувати везіння в банках, то варто вибирати банк, який не вимагає довідку про доходи або дані з працевлаштування.

При необхідності отримати інформацію про компанії, зазначені тут, і їх кредитні продукти, звертайтеся до адміністрації сайту. Оформлення мікропозик здійснюється цілодобово, навіть у святкові дні.