Кредит без відмов терміново

Кредит онлайн без відмови — одна з найбільш затребуваних послуг серед українців. Мікрофінансові організації охочіше та швидше надають позики, а ймовірність отримати відмову — мінімальна.

Банки та інші фінустанови не схвалюють заявки на кредит з різних причин. Це може бути неофіційне працевлаштування, відсутність власного житлового майна, низький рівень платоспроможності тощо.

Імовірність відмови в позиці під час оформлення в МФО мінімізована. Оформити кредит онлайн можна за поганої кредитної історії. Клієнт може отримати необхідну суму, не залишаючи дім, офіс або перебуваючи на відпочинку. Популярні мікрофінансові організації працюють цілодобово та надають послуги різним категоріям населення. Деякі МФО лояльні до клієнтів, яким не схвалили заявку в інших компаніях схожого циклу. Також вони можуть видати позику без відмови тим, у кого є відкриті кредити.

Як взяти кредит онлайн в CreditPlus без відмови

Ми віддаємо пріоритет тій заявці, яку клієнт заповнив грамотно та правдиво. Як і всі МФО, CreditPlus аналізує кредитну історію позичальника. Але КІ — не визначальний фактор під час прийняття рішення.

Щоб отримати гроші без відмови та уникнути дзвінків з уточнюючими запитаннями, введіть коректну інформацію про себе. CreditPlus використовує в роботі інноваційні системи та технології, тому обдурити систему неможливо. Якщо позичальник навмисне ввів неправдиві дані, існує ймовірність бана в майбутньому. Якщо в інформації допущені помилки (друкарська помилка або переплутані реєстраційні поля), з вами можуть додатково зв'язатися для уточнення.

CreditPlus на фінансовому ринку України з 2017 року. За кілька років ми видали десятки тисяч кредитів і співпрацювали з різними клієнтами. За весь цей час поріг відмов не перевищував 20%. Серед наших позичальників — працевлаштовані українці, пенсіонери, студенти та безробітні.

Умови надання мікропозики

 • Сума: для тих, хто вперше бере кредит, до 10 000 грн. При повторному зверненні до 15 000.
 • Ставка: 0,01% (на перший кредит), 1,9% (стандартна ставка).
 • Строки: від 3 до 30 днів.
 • Є можливість пролонгації.

Вимоги до позичальника:

 • вік — 18-65 років;
 • громадянство — Україна.

Після реєстрації у клієнта з'являється персональний акаунт. У ньому зберігаються раніше перевірені дані позичальника. Завдяки цьому, якщо ви захочете знову звернутися в нашу компанію, час аналізу заявки буде скорочено. Скоринговій системі не доведеться заново перевіряти всю інформацію щодо клієнта. Ухвалення рішення займе декілька хвилин, після чого гроші моментально перекажуть на карту.

Необхідні речі та документи

 • Смартфон, планшет або ПК з виходом в інтернет (для реєстрації на сайті).
 • Платіжна картка будь-якого українського банку, видана на ім'я позичальника.
 • Ідентифікаційний код.
 • Паспорт.

Документи необхідні тільки на етапі реєстрації. Оригінали або копії надсилати нікуди не потрібно. Також не будуть потрібні особисті фотографії з ними. Ми не запитуємо довідки про доходи або з місця роботи.

Як погасити кредит

У CreditPlus оптимальні умови як для видачі, так і для погашення позик. Ми надаємо онлайн кредити, закрити які можна також через інтернет.

Безкоштовний і найзручніший спосіб — погашення в особистому кабінеті. Ще одна опція — додаток "Приват24". Ми отримаємо переказ миттєво.

Якщо у вас немає картки ПриватБанку, можна скористатися його терміналом або Ibox, EasyPay, City24, Sistema.

Останній варіант погашення — банк. Зверніться в будь-яке відділення і надайте наші реквізити. Переказ може зайняти до 3-х діб, також можлива комісія. Розрахуйте дату візиту в банк правильно, щоб уникнути прострочення.

Як ми гарантуємо безпеку даних клієнта

Для захисту передачі персональних даних ми використовуємо криптографічний протокол SSL COMODO EV Multi-Domain SSL.

Для доступу в особистий акаунт використовується унікальний динамічний пароль, який генерується в момент авторизації. Він доступний тільки клієнту.

Ми співпрацюємо тільки з надійними партнерами: Bank ID (НБУ), ПриватБанк, EasyPay, City24, УБКІ, МБКІ.

Юридична інформація про компанію та послуги

Повна юридична назва: ТОВ "Авентус Україна". Бренд CreditPlus належить Aventus Group. ЄДРПОУ: 41078230. Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017.

Дозвільні документи:

Відсоткова ставка

 • Акційні умови: 0,01% на день.
 • Стандартні умови: 1,9% на день.
 • Річна ставка (APR): 693,5% на рік.

Приклад розрахунку кредиту зі стандартною ставкою

(5 тисяч грн на 10 днів) : (5 000 * 0,019 * 10) + 5 000 = 5 950. До кінця терміну відсоткова сума за користування кредитними коштами складе 950 грн. Загальна сума до повернення — 5 950 грн.

Консультація і розв'язання додаткових питань

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ