Кредит онлайн без відмови цілодобово

CreditPlus пропонує послуги позик з оформленням за 15 хвилин, без надання документів та довідок. Отримати позику без відмов онлайн може будь-який повнолітніх українець, який має паспорт і ІПН код. CreditPlus – це сучасна Фінтех компанія, що надає послуги мікрокредитування на банківську карту без відмов

кредит

Вигідні умови

Перший кредит практично даром, зі ставкою 0,01%.

без дзвінків

Оформлення без відмов

Щоб отримати позику потрібно заповнити просту анкету.

цілодобово

Цілодобовий доступ

Сервіс працює цілодобово, по всій Україні.

 

Як взяти кредит в CreditPlus

У реальному житті, отримати онлайн кредит на карту без відмови і в'їдливих перевірок може виявитися проблематичним або зовсім неможливим заходом. Приватні та державні банки досконально перевіряють особу позичальника перед тим, як відправити гроші на карту.

У моменти, коли гроші потрібні терміново, і потрібно швидко взяти позику на карту, допомогти можуть тільки небанківські фінансові організації, більше відомі в народі під назвою МФО. У цих компаніях оформлення онлайн кредитів на карту відбувається миттєво, через інтернет, без необхідності бути особисто присутнім у момент укладення договору.

оформлення

Оформити заявку і заповнити анкету

Подайте заявку, вказавши потрібну суму і термін кредитування.

отримати рішення

Дочекатися рішення від фахівця

Заявка буде розглянута менеджером протягом декількох хвилин.

кредит

Підписати договір і отримати гроші

Підтвердіть договір за допомогою SMS і ми відразу відправимо вам гроші.

 

У CreditPlus з розумінням ставляться до людей з поганою кредитною історією. У житті кожної людини час від часу трапляються непередбачувані ситуації, форс-мажорні обставини або просто неприємності. Ми готові допомогти кожному, а для постійних клієнтів робимо знижки, щоб показати нашу вдячність. Ті, хто вже брав кредит в нашому сервісі, в майбутньому отримають більш вигідні умови.

Акції, бонуси і промокоди для клієнтів

Компанія CreditPlus регулярно проводить акції для постійних клієнтів і активно запрошує користуватися послугами кредитування нових клієнтів. Для всіх нових клієнтів перший займ буде безпроцентним (зі ставкою 0,01%). Постійні клієнти можуть оформити кредит в нашому сервісі швидше і вигідніше. Якщо раніше ви брали кредит і вчасно його повернули, зможете отримати знижку до 25% в наступний раз.

Слідкуйте за новинами компанії, беріть активну участь в житті CreditPlus і отримуйте цінні призи.

Конфіденційність і безпека

Інформація, надана нашими клієнтами в рамках отримання кредиту, є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Сучасне технічне ПО дозволяє віддалено ідентифікувати особу клієнта, який подав заявку. Обдурити автоматичну систему скорингу неможливо, спроби це зробити призводять до того, що клієнт буде заблокований, і занесений в blacklist, і більше не отримає доступ до онлайн позик.

Як погасити кредит

Погасити кредит можна декількома способами. Зверніть увагу на те, що в CreditPlus можна оплачувати кредит повністю або частково. Якщо немає можливості вчасно внести необхідну суму для повного погашення, використовуйте послугу часткового погашення.

Для цього увійдіть в свій кабінет, і натисніть кнопку "Часткова оплата без продовження". При частковому погашенні кредиту без відмови, в першу чергу будуть погашатися нараховані відсотки, а потім, тіло позики.

Ми пропонуємо 3 способи повного погашення позики. Найзручніший, і одночасно безкоштовний спосіб - це оплата за допомогою банківської карти в особистому кабінеті користувача.

  • Сплачуйте в найближчому до вас терміналі Приватбанку. В цьому випадку вам доведеться сплатити комісію банку.
  • Ще один спосіб заплатити не виходячи їх вдома - скористатися додатком Приват24.
  • Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна оплатити в касі будь-якого банку.