Довідкова інформація

Гроші в кредит без відмов

До 10000 грн під 0,01% в день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Кредит онлайн без відмови — одна з найбільш затребуваних послуг серед українців. Мікрофінансові організації охочіше та швидше надають позики, а ймовірність отримати відмову — мінімальна.

Банки та інші фінустанови не схвалюють заявки на кредит з різних причин. Це може бути неофіційне працевлаштування, відсутність власного житлового майна, низький рівень платоспроможності тощо.

Імовірність відмови в позиці під час оформлення в МФО мінімізована. Оформити онлайн кредит можна за поганої кредитної історії. Клієнт може отримати необхідну суму, не залишаючи дім, офіс або перебуваючи на відпочинку. Популярні мікрофінансові організації працюють цілодобово та надають послуги різним категоріям населення. Деякі МФО лояльні до клієнтів, яким не схвалили заявку в інших компаніях схожого циклу. Також вони можуть видати позику без відмови тим, у кого є відкриті кредити.

Як взяти кредит

вибрати відповідні умови

Вибрати суму і термін кредиту

Зареєструватися в creditplus

Зареєструватися і заповнити заявку

отримати схвалення без відмов

Підписати кредитний договір

Ми віддаємо пріоритет тій заявці, яку клієнт заповнив грамотно та правдиво. Як і всі МФО, CreditPlus аналізує кредитну історію позичальника. Але КІ — не визначальний фактор під час прийняття рішення. Щоб отримати гроші без відмови та уникнути дзвінків з уточнюючими запитаннями, введіть коректну інформацію про себе. CreditPlus використовує в роботі інноваційні системи та технології, тому обдурити систему неможливо. Якщо позичальник навмисне ввів неправдиві дані, існує ймовірність бана в майбутньому. Якщо в інформації допущені помилки (друкарська помилка або переплутані реєстраційні поля), з вами можуть додатково зв'язатися для уточнення.

Інформація про умови оформлення кредиту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума До 10000 грн До 15000 грн
Процентна ставка 1,9% в день - стандартна процентна ставка (річна процентна ставка - 695,4%). Ставка може бути знижена до 0,01% в день згідно Програми лояльності, (річна процентна ставка - 3,66%) 1,9% в день - стандартна процентна ставка (річна процентна ставка - 695,4%). Ставка може бути знижена до 0,01% в день згідно Програми лояльності, (річна процентна ставка - 3,66%)
Час оформлення До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк 3-30 днів
Вік позичальника Від 18 до 65 років
Способи отримання кредиту Кредит оформляється в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна карта, видана на ваше ім'я, мобільний телефон При оформленні повторного кредиту надавати документи не потрібно
Можливість пролонгації кредиту Без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою Без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день При повторному зверненні не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин

Документи необхідні тільки на етапі реєстрації. Оригінали або копії відправляти нікуди не потрібно. Також не будуть потрібні особисті фотографії з ними. Ми не запитуємо довідки про доходи або з місця роботи. Після реєстрації у клієнта з'являється персональний аккаунт. У ньому зберігаються раніше перевірені дані позичальника. Завдяки цьому, якщо вам терміново знадобляться гроші, і ви захочете знову звернутися в нашу компанію, час аналізу заявки буде скорочено. Скоринговій системі не доведеться заново перевіряти всю інформацію щодо клієнта. Ухвалення рішення займе кілька хвилин, після чого гроші миттєво переведуть на карту.

Як погасити кредит

У CreditPlus оптимальні умови як для видачі, так і для погашення позик. Ми надаємо кредити без відмов цілодобово по всій Україні, закрити які можна також через інтернет цілодобово 24/7.

  1. Безкоштовний і найзручніший спосіб — погашення в особистому кабінеті. Ще одна опція — додаток "Приват24". Ми отримаємо переказ миттєво.
  2. Якщо у вас немає картки ПриватБанку, можна скористатися його терміналом або Ibox, EasyPay, City24, Sistema.
  3. Останній варіант погашення — банк. Зверніться в будь-яке відділення і надайте наші реквізити. Переказ може зайняти до 3-х діб, також можлива комісія. Розрахуйте дату візиту в банк правильно, щоб уникнути прострочення.

Як ми гарантуємо безпеку даних клієнта

Для захисту передачі персональних даних ми використовуємо криптографічний протокол SSL COMODO EV Multi-Domain SSL. Для доступу в особистий акаунт використовується унікальний динамічний пароль, який генерується в момент авторизації. Він доступний тільки клієнту. Ми співпрацюємо тільки з надійними партнерами: Bank ID (НБУ), ПриватБанк, EasyPay, City24, УБКІ, МБКІ.

Юридична інформація про компанію та послугу

CreditPlus на фінансовому ринку України з 2017 року. За кілька років ми видали десятки тисяч кредитів і співпрацювали з різними клієнтами. За весь цей час поріг відмов не перевищував 20%. Серед наших позичальників — працевлаштовані українці, пенсіонери, студенти та безробітні.

Повна юридична назва: ТОВ "Авентус Україна". Бренд CreditPlus належить Aventus Group. ЄДРПОУ: 41078230. Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017.

Дозвільні документи:

Приклад розрахунку при оформленні кредиту зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 0,01% на день.

(0,0001 * 10 * 1000) + 1000 = 1001 грн. Підсумковий розмір платежу: 1001 грн.

Приклад розрахунку онлайн-кредиту зі стандартною відсотковою ставкою 1,9% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 1,9% на день.

(0,019 * 10 * 1000) + 1000 = 1190 грн. Підсумковий розмір платежу: 1190 грн.

Консультація і розв'язання додаткових питань