Взяти кредит онлайн без відмов

Кредити онлайн без відмов за 7 хвилин від CreditPlus. Пропонуємо клієнтам сучасні умови обслуговування з цілодобовим доступом з будь-якої точки України за допомогою інтернет-зв'язку. Оформлення кредиту з використанням технології "мобільний банк в кишені" дозволяє отримати гроші на карту протягом декількох хвилин, без тривалого розгляду, перевірки документів та підтвердження доходів.

Програма "Кредит без відмови від CreditPlus" пропонує вигідні умови оформлення кредиту з мінімальною процентною ставкою 0,01% в день. Послуга доступна для всіх повнолітніх жителів України що мають дійсний паспорт і ІПН код. Щоб взяти кредит досить мати при собі мобільний телефон з доступом в інтернет-мережу, і особисту банківську карту.

вигідно

Вигідні умовиПерший кредит практично даром, зі ставкою 0,01%.

 

швидко та без відмов

Швидке оформленняЩоб отримати позику потрібно заповнити просту анкету.

 

цілодобово

Цілодобовий доступСервіс працює цілодобово, по всій Україні.

 

 

Як взяти кредит онлайн на карту без відмови

В реальності отримати кредит онлайн без відмов і вїдливих перевірок може виявитися проблематичним або зовсім неможливим заходом. Приватні та державні банки досконально перевіряють особу позичальника перед тим, як відправити гроші на карту.

У моменти, коли гроші потрібні терміново, і потрібно швидко взяти позику на карту, допомогти можуть тільки небанківські фінансові організації, більше відомі в народі під назвою МФО. У цих компаніях формальності, пов'язані з оформленням кредиту, вирішуються протягом декількох хвилин. Щоб взяти кредит без відмови в МФО, необхідно зробити наступне:

оформлення

Оформити заявку і заповнити анкету

Подайте заявку, вказавши потрібну суму і термін кредитування.

отримати схвалення

Зареєструватися і отримати схвалення

Розгляд заявки і прийняття рішення за 7 хвилин.

кредит

Підписати договір і отримати гроші

Підтвердіть договір за допомогою SMS і ми відразу відправимо вам гроші.

 

У CreditPlus з розумінням ставляться до людей з поганою кредитною історією. У житті кожної людини час від часу трапляються непередбачувані ситуації, форс-мажорні обставини або просто неприємності. Ми відкриті для всіх, хто оформляє онлайн кредит на карту без відмови в Україні цілодобово, а постійним клієнтам надаємо знижки, щоб показати нашу вдячність. Ті, хто вже брав кредит в нашому сервісі, в майбутньому отримають більш вигідні умови.

Умови програми - Кредит без відмови від CreditPlus

Сума 1-го кредиту 500 - 6 000 грн.
Ставка 1-го кредиту 0,01%.
Сумма повторного кредиту 500 - 10 000 грн.
Термін кредиту 1 - 30 днів.
Вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Час розгляду заявки 7 - 15 хвилин.
Способи отримання Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон.
Пролонгація Присутня.
Грейс-період На перший займ.

 

Акції, бонуси і промокоди для клієнтів

Компанія CreditPlus регулярно проводить акції для постійних клієнтів і активно запрошує користуватися послугами кредитування нових клієнтів. Кредит на карту без відмови для нових клієнтів буде безпроцентним (кредит без відмови зі ставкою 0,01%). Постійні клієнти можуть оформити кредит в нашому сервісі швидше і вигідніше. Якщо раніше ви брали кредит і вчасно його повернули, зможете отримати знижку до 25% в наступний раз.

Слідкуйте за новинами компанії, беріть активну участь в житті CreditPlus і отримуйте цінні призи.

Інформація, надана нашими клієнтами в рамках отримання кредиту, є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Сучасне технічне ПО дозволяє віддалено ідентифікувати особу клієнта, яка подала заявку. Обдурити автоматичну систему скорингу неможливо, спроби це зробити призводять до того, що клієнт буде заблокований, і занесений в blacklist, і більше не отримає доступ до послуг онлайн кредитування.

Як погасити кредит

Погасити кредит можна декількома способами. Зверніть увагу на те, що в CreditPlus можна оплачувати повністю або частково. Якщо немає можливості вчасно внести необхідну суму для повного погашення, використовуйте послугу часткового погашення.

Для цього увійдіть в свій кабінет, і натисніть кнопку "Часткова оплата без продовження". При частковому погашенні кредиту без відмови, в першу чергу будуть погашатися нараховані відсотки, а потім, тіло позики.

Ми пропонуємо 3 способи повного погашення позики. Найзручніший, і одночасно безкоштовний спосіб - це оплата за допомогою банківської карти в особистому кабінеті користувача.

  • Сплачуйте в найближчому до вас терміналі Приватбанку. В цьому випадку вам доведеться сплатити комісію банку.
  • Ще один спосіб заплатити не виходячи з вдома - скористатися онлайн-додатком Приват24.
  • Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна оплатити в касі будь-якого банку.