Кредит онлайн на карту без відмови - це послуга що користується популярністю в Україні. CreditPlus пропонує можливість оформити такий кредит протягом 15 хвилин, без надання документів і довідок. Отримати позику без відмови може будь-який повнолітній громадянин України, який має паспорт і ІПН код.

3 причини оформити кредит без відмови в CreditPlus

CreditPlus - це сучасна фінансова компанія, що надає послуги мікрокредитування на банківську карту без відмов

Кредит на карту без відмови

Вигідні умови кредитування

Перший кредит практично даром, зі ставкою від 0,01%.

позики без відмов на карту

Миттєве оформлення без відмов

Щоб отримати позику потрібно заповнити просту анкету.

гроші цілодобово

Цілодобовий доступ по всій Україні

Сервіс працює цілодобово, по всій Україні.

 

Де отримати кредит без відмови в Україні

У реальному житті, отримати онлайн кредит без відмови і в'їдливих перевірок може виявитися проблематичним або зовсім неможливим ділом. Приватні та державні банки досконально перевіряють особу позичальника перед тим, як надати гроші в борг.

У моменти, коли гроші потрібні терміново, і потрібно швидко отримати кредит без відмов і перевірок, надати допомогу можуть тільки небанківські фінансові організації, більше відомі в народі під назвою МФО. У цих компаніях оформлення кредитів відбувається протягом декількох хвилин, онлайн, через інтернет, без необхідності бути особисто присутнім під час укладення договору.

CreditPlus – типова МФО компанія, один з лідерів ринку за кількістю видаваних кредитів. Сервіс надає онлайн кредити без відмов на території всієї України.

Як швидко взяти онлайн кредит без відмов

Процедура оформлення кредиту в CreditPlus проста і доступна кожному українцю.

онлайн кредит на карту без відмов

Оформити заявку і заповнити анкету

Подати заявку на кредит без відмови, вказавши потрібну суму і термін кредитування.

Оформлення кредиту онлайн на карту без відмови в CreditPlus

Дочекатися рішення від фахівця

Заявка буде розглянута менеджером протягом декількох хвилин.

як взяти кредит

Підписати договір і отримати гроші

Підтвердити договір за допомогою SMS коду і через кілька хвилин отримати гроші.

 

Чи відмовлять мені, якщо у мене погана кредитна історія

У CreditPlus з розумінням ставляться до людей з поганою кредитною історією. У житті кожної людини час від часу трапляються непередбачувані ситуації, форс-мажорні обставини або просто неприємності. Ми нікому не відмовляємо в кредиті, а для постійних клієнтів робимо знижки, щоб показати нашу вдячність. Ті, хто хоч раз брав кредит в CreditPlus, в майбутньому отримають більш вигідні умови кредитування.

Акції, бонуси і промокоди для клієнтів CreditPlus

Компанія CreditPlus регулярно проводить акції для постійних клієнтів і активно запрошує користуватися послугами кредитування нових клієнтів. Для всіх нових клієнтів перший онлайн кредит на карту буде безвідсотковим (кредит без відмови зі ставкою 0,01%). Постійні клієнти отримують вигідні умови на оформлення кредиту нашому сервісі.

  • Повернувши 1 кредит з терміном користування більше 10 днів, отримаєте знижку на наступний кредит в розмірі 5%.
  • Повернувши 3 кредита з терміном користування більше 10 днів, отримаєте знижку на наступний кредит в розмірі 15%, і збільшите допустиму суму кредитної позики до 7000 гривень.
  • Повернувши 5 кредитів зі строком користування більше 10 днів, отримаєте знижку 25% і збільшите допустиму суму позики до 10000 гривень.

Слідкуйте за новинами компанії, беріть активну участь в житті CreditPlus і отримуйте цінні призи.

Конфіденційність і безпека онлайн кредитування

Інформація, надана нашими клієнтами в рамках отримання кредиту в CreditPlus є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Сучасне технічне ПО дозволяє віддалено ідентифікувати особу клієнта, яка подала заявку. Обдурити автоматичну систему скорингу неможливо, спроби це зробити призводять до того, що клієнт буде заблокований, і занесений в blacklist, і більше не отримає доступ до онлайн позикам в жодній кредитної організації.

Як погасити кредит в Creditplus

Погасити кредит можна декількома способами. Зверніть увагу на те, що в CreditPlus можна повертати кредит повністю або частково. Якщо немає можливості вчасно внести необхідну суму для повного погашення, використовуйте послугу часткового погашення.

Для цього увійдіть в свій особистий кабінет, і натисніть кнопку "Часткова оплата без продовження". При частковому погашенні кредита без відмови, в першу чергу будуть погашатися нараховані відсотки, а потім, тіло кредиту.

Повне погашення кредиту

Ми пропонуємо 3 способи повного погашення позики. Найзручніший, і одночасно безкоштовний спосіб - це оплата за допомогою банківської карти в особистому кабінеті користувача.

  • Сплачуйте в найближчому до вас терміналі ПриватБанку. В цьому випадку вам доведеться сплатити комісію банку.
  • Ще один спосіб оплатити кредит не виходячи з дому - скористатися онлайн додатком Приват24.
  • Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна погасити свій кредит в касі будь-якого банку України.