Кредит онлайн без відмови по всій Україні

В Україні є два типи організацій, які надають кредити населенню — банки й МФО. Під час подачі заявки на кредит у банку необхідно надати рекомендації, перелік документів і довідок, обґрунтувати свою платоспроможність. Однак це не гарантія того, що рішення буде позитивним. За мінімальних відхилень від банківських правил схвалення кредиту ви отримаєте відмову.

CreditPlus видає термінові онлайн-кредити без відмови з переказом на картку. Ми розглядаємо всі заявки та намагаємося схвалити максимум позик. На відміну від банків, погана кредитна історія — не пріоритетний фактор під час аналізу анкети клієнта. Крім того, кредит без відмови можна отримати в будь-який час доби — ми працюємо 24/7.

Умови для видачі кредиту онлайн без відмови

*Перший кредит
Сума 500–10000 грн
Ставка 0,95%
Повторний кредит
Сума 500–15000 грн
Ставка до 1,9%
Строк 3–30 днів
Вік клієнта 18–65 років
Час оформлення Перша позика: 7–15 хвилин
Повторна: 2–5 хвилин
Необхідні документи Паспорт, ІПН, банківська картка, телефон
Довідки про доходи, платоспроможність; постійне місце роботи, власне житло Не потрібні

Правильне оформлення кредиту онлайн, щоб не отримати відмову

  1. Коректно заповніть заявку на кредит. У полях — стандартні запитання: ПІБ, номер паспорта та платника податків, дата народження тощо. Вносьте дані уважно.
  2. Вказуйте тільки актуальну інформацію під час заповнення анкети. Якщо вона буде неповною або неправильною, це негативно вплине на прийняття рішення.
  3. Використовуйте власний смартфон або комп'ютер, а також уникайте програмного забезпечення або застосунків, які приховують ваші дані (наприклад, IP-адресу).
  4. Щоб отримати кредит онлайн без відмови на картку, перевірте її. Потрібно, щоб вона була активною, не простроченою та виданою на ваше ім'я. Ідеальний варіант — картка ПриватБанку.
  5. Формуйте позитивну кредитну історію, якщо хочете взяти онлайн-кредит на більшу суму без відмови.

Причини відмови в онлайн-кредиті від МФО

Як правило, ймовірність отримати в МФО відмову в кредиті онлайн істотно нижча, ніж у банку. Однак мінімальний ризик існує. Наприклад, позичальник брав надто багато кредитів у різних організаціях.

Також, якщо позичальник відомий як систематичний неплатник, МФО навряд чи видасть йому кредит. Зокрема, якщо клієнт ще не погасив позику в тій компанії, до якої подав заявку. Отримати повторний кредит без відмови можна тільки закривши попередній.

Якщо всі правила дотримані, але ви отримали відмову в кредиті онлайн, зверніться до УБКІ. Навіть якщо ви погасили всі свої кредити, можливо, інформація в бюро не оновилася.

Приклад розрахунку кредиту в CreditPlus

Перший акційний кредит видають під 0,95% на день. Наприклад, бажана сума становить 3500 грн, а строк — 20 днів. Після їхнього закінчення потрібно буде заплатити 4165 грн.

Повторний кредит підпадає під стандартну ставку — 1,9% на день. Позика на суму 1500 грн і строком на 10 днів обійдеться в 1785 грн.

За необхідності кредит можна подовжити на той самий строк, на який він спочатку був оформлений. Для цього потрібно оплатити тільки нараховані відсотки. Якщо позика прострочена — також пеню.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ