Кредит онлайн без відмови по всій Україні

Кредит онлайн без відмови за 7 хвилин від CreditPlus. Перший кредит до 10000 гривень під 0,01%, в подальшому буде доступна сума до 12000 гривень з відсотковою ставкою 1,8% плюс додаткова знижка по промокоду. Пропонуючи клієнтам сучасні умови обслуговування з цілодобовим доступом з будь-якої точки України за допомогою інтернет-зв'язку. Оформлення кредиту з використанням технології "мобільний банк в кишені" дозволяє отримати гроші на карту протягом декількох хвилин, без тривалого розгляду, перевірки документів та підтвердження доходів.

Програма "Кредит без відмови від CreditPlus" пропонує вигідні умови оформлення кредиту з мінімальною процентною ставкою 0,01% в день. Послуга доступна для всіх повнолітніх жителів України мають дійсний паспорт і ІПН код. Щоб взяти кредит досить мати при собі мобільний телефон з доступом в інтернет-мережу, і особисту банківську карту.

вигідно

Вигідні умовиПерша позика практично даром, зі ставкою 0,01%

швидко

Швидке оформленняЩоб отримати гроші знадобиться 7 хвилин

цілодобово

Цілодобовий доступСервіс працює цілодобово, по всій Україні

Як взяти кредит без відмови

В реальності, отримати кредит без перевірки, може виявитися проблематичним або зовсім неможливим заходом. Приватні та державні банки досконально перевіряють особу позичальника перед тим, як відправити гроші на карту.

У моменти, коли гроші потрібні терміново, і потрібно швидко взяти позику на карту, допомогти можуть тільки небанківські фінансові організації, більше відомі в народі під назвою МФО. У цих компаніях формальності, пов'язані з оформленням кредиту, вирішуються протягом декількох хвилин. Щоб взяти кредит в CreditPlus, необхідно зробити наступне:

оформлення

Оформити заявку і заповнити анкету

Подайте заявку, вказавши потрібну суму і термін кредитування.

отримати схвалення

Зареєструватися і отримати схвалення

Розгляд заявки і прийняття рішення за 7 хвилин.

кредит

Підписати свій договір кредитування

Підтвердіть договір за допомогою SMS і ми відразу відправимо вам гроші.

Як погасити кредит

Погасити кредит можна декількома способами. Зверніть увагу на те, що в CreditPlus можна оплачувати повністю або частково. Якщо немає можливості вчасно внести необхідну суму для повного погашення, використовуйте послугу часткового погашення.

Для цього увійдіть в свій кабінет, і натисніть кнопку "Часткова оплата без продовження". При частковому погашенні кредиту, в першу чергу будуть погашатися нараховані відсотки, а потім, тіло позики.

Ми пропонуємо 3 способи повного погашення кредиту. Найзручніший, і одночасно безкоштовний спосіб - це оплата за допомогою банківської карти в особистому кабінеті користувача.

  • Сплачуйте в найближчому до вас терміналі Приватбанку. В цьому випадку вам доведеться сплатити комісію банку.
  • Ще один спосіб заплатити не виходячи з дому - скористатися мобільним додатком Приват24.
  • Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна оплатити в касі будь-якого банку.

У CreditPlus з розумінням ставляться до людей з поганою кредитною історією. У житті кожної людини час від часу трапляються непередбачувані ситуації, форс-мажорні обставини або просто неприємності. Ми відкриті для всіх, хто оформляє онлайн кредит на карту без відмови в Україну цілодобово, а постійним клієнтам надаємо знижки, щоб показати нашу вдячність. Ті, хто вже брав кредит в нашому сервісі, в майбутньому отримають більш вигідні умови.

*Акційні умови отримання кредиту для нових клієнтів

Сума 1-ї позики 500 - 10 000 грн.
Ставка 1-ї позики 0,01% - (акційна ставка згідно Правил та Договору кредитування.)
Строк кредиту 3 - 30 днів.
Вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Розгляд заявки 7 - 15 хвилин.
Способи отримання Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон, без фото
Пролонгація Без обмежень, згідно Правил та Договору кредитування.

Умови отримання повторного кредиту

Сума повторного кредиту 500 - 12 000 грн.
Ставка повторного кредиту до 1,8% (акційна ставка згідно Правил та Договору кредитування.)
Строк кредиту 3 - 30 днів.
вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Розгляд заявки 2 - 5 хвилин.
Способи отримання кредиту Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон, без фото
Пролонгація Без обмежень, згідно Правил та Договору кредитування.

Як отримати знижку

Компанія CreditPlus регулярно проводить акції для постійних клієнтів і активно запрошує користуватися послугами кредитування нових клієнтів. Такі клієнти зможуть взяти кредит на карту без відсотків зі ставкою 0,01%. Постійні клієнти можуть оформити кредит в нашому сервісі швидше і вигідніше. Якщо раніше ви брали кредит і вчасно його повернули, зможете отримати знижку до 25% в наступний раз.

Слідкуйте за новинами компанії, беріть активну участь в житті CreditPlus і отримуйте цінні призи.

Інформація, надана нашими клієнтами в рамках оформлення позики, є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Сучасне технічне ПО дозволяє віддалено ідентифікувати особу клієнта, який подав заявку. Обдурити автоматичну систему скорингу неможливо, спроби це зробити призводять до того, що клієнт буде заблокований, і занесений в blacklist, і більше не отримає доступ до онлайн позиками.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит