Кредит без відсотків на карту в Україні

Кредит без відсотків за 7 хвилин на будь-яку карту в Україні в CreditPlus. Вкажіть потрібну суму, заповніть анкету, потім дочекайтеся рішення по заявці, і через пару хвилин ми відправимо вам гроші. Перший кредит для нових клієнтів під 0 відсотків.

Переваги безвідсоткових кредитів CreditPlus

Кредит Плюс пропонує послуги кредитування без переплат, цілодобово для всіх українців в будь-якому місті України. Онлайн кредит під 0 відсотків від CreditPlus користується величезною популярністю завдяки можливості віддаленого оформлення без довідок і відмов.

 

як взяти безвідсотковий кредит

Швидко

Швидкий кредит з онлайн оформленням з будь-якої точки України за 7 хвилин.

працюємо цілодобово

Доступно

Цілодобове обслуговування і доступ до сервісу 24/7 без вихідних і перерв.

вигідний кредит без переплат

Вигідно

Пропонуємо вигідні умови - кредитуємо онлайн без відсотків під 0 відсотків.

 

Як взяти кредит без переплат

Отримати кредит онлайн без відсотків можуть абсолютно всі, хто вперше оформляє кредит на карту в CreditPlus. В цьому випадку ставка кредитування становить 0.01%, і відповідно до умов, повернути потрібно стільки, скільки було взято в борг. Щоб взяти безвідсотковий кредит, необхідно виконати 3 прості дії.

 1. Заповнити заявку на кредит.
 2. Дочекатися рішення по заявці.
 3. Отримати гроші на карту.

 

Хто може взяти кредит без відсотків

Послуги безвідсоткових позик на карту доступні всім громадянам України, які досягли повноліття, у віці від 18 до 65 років. Під час отримання швидкої позики на карту без відсотків необхідно перебувати на території України.

Що знадобиться при отримання безвідсоткової позики

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код ІПН
 3. Мобільний телефон або ноутбук
 4. Карта будь-якого банку України

Як повернути кредит

Ми пропонуємо клієнтам погасити отриманий безвідсотковий кредит онлайн різними способами. Для зручності, ми передбачили різні способи для оплати.

 • Банківською карткою. Найшвидший, і одночасно безкоштовний спосіб. Для оплати необхідно зайти в особистий кабінет і вибрати спосіб – « оплата картою ».
 • У терміналі ПриватБанку. Оплатити кредит можна в будь-якому терміналі Приватбанку. В цьому випадку ПриватБанк включає комісію за проведення платежу.
 • У додатку Приват24. Цей спосіб дозволяє погасити позику за допомогою онлайн банкінгу Приват24. Оплатити можна 24/7. Стягується комісія ПриватБанком.
 • У відділенні банку. Якщо оплатити за допомогою карти немає можливості, можна погасити кредит в касі люблю банку.

Що робити, якщо не виходить закрити кредит вчасно

Якщо не виходить закрити кредит вчасно, можна скористатися послугою часткового погашення « пролонгація ». Згідно з правилами компанії, щоб пролонгувати кредит, необхідно сплатити всю суму нарахованих відсотків, а також пеню та штраф, якщо такі є. Після оплати нарахованих відсотків, кредит буде автоматично продовжений на термін, зазначений при первинному оформленні позики. При цьому умови безвідсоткового кредиту будуть замінені на стандартні умови кредитування.

Бонуси, знижки та акції

Кредити онлайн без відсотків – це не єдина можливість взяти гроші в борг вигідно. Ми регулярно проводимо акції та розсилки промокодів на отримання знижки. Щоб взяти участь в акції, або отримати промокод, потрібно підписатися на новини компанії. Це дозволить бути в курсі всіх промо акцій і інших активностей компанії.

Для постійних клієнтів сервісу кредитування діє програма лояльності. Щоб отримати знижку на кредит, виконуйте умови програми, і зможете оформляти швидкі позики на карту зі знижкою від 5% до 25%. Дізнатися умови програми лояльності можна за цим посиланням .

Всім постійним клієнтам, а особливо тим, хто проявляє найбільшу активність, ми регулярно відправляємо промокоди, за допомогою яких можна отримати знижку на оформлення кредиту до 90%.