Кредит без відсотків

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Кредит без відсотків за 7 хвилин на будь-яку карту в Україні в CreditPlus. Вкажіть потрібну суму, заповніть анкету, потім дочекайтеся рішення по заявці, і через пару хвилин ми відправимо вам гроші. Перший кредит для нових клієнтів під 0,01 відсотків.

Кредит Плюс пропонує послуги кредитування без переплат, цілодобово для всіх українців в будь-якому місті України. Онлайн кредит під від CreditPlus користується величезною популярністю завдяки можливості віддаленого оформлення без довідок і відмов.

як взяти безвідсотковий кредит

Швидко

Оформлення кредиту за 7 хвилин

працюємо цілодобово

Доступно

Цілодобове обслуговування і доступ до сервісу

вигідний кредит без переплат

Вигідно

Кредитуємо онлайн без відсотків під 0,01 відсотків

Умови отримання кредиту

  Перший кредит Повторний кредит
Сума, грн до 10000 до 15000
Ставка, % на день 0,01 на день — знижена відсоткова ставка згідно з програмою лояльності до 1,9 на день — стандартна відсоткова ставка
Строк, днів до 30 до 30
Рішення по заявці, хвилин до 15 до 7
Необхідні документи паспорт, ІПН, банківська картка
можливість пролонгації за умовами договору
Як взяти кредит без переплат?

Отримати кредит онлайн без відсотків можуть абсолютно всі, хто вперше оформляє кредит на карту в CreditPlus. В цьому випадку ставка кредитування становить 0.01%, і відповідно до умов, повернути потрібно стільки, скільки було взято в борг. Щоб взяти безвідсотковий кредит, необхідно виконати 3 прості дії.

 1. Заповнити заявку на кредит.
 2. Дочекатися рішення по заявці.
 3. Отримати гроші на карту.
Хто може взяти кредит без відсотків?

Послуги безвідсоткових позик на карту доступні всім громадянам України, які досягли повноліття, у віці від 18 до 65 років. Під час отримання швидкої позики на карту без відсотків необхідно перебувати на території України.

Що знадобиться при отримання безвідсоткової позики?
 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код ІПН
 3. Мобільний телефон або ноутбук
 4. Карта будь-якого банку України
Як повернути кредит?

Ми пропонуємо клієнтам погасити отриманий безвідсотковий кредит онлайн різними способами. Для зручності, ми передбачили різні способи для оплати.

 1. Банківською карткою. Найшвидший, і одночасно безкоштовний спосіб.
 2. У терміналі Приватбанку. Для оплати можна використовувати будь-який термінал ПриватБанку.
 3. Термінали Ibox, EasyPay, City24, Sistema SIS - за допомогою карти, до 15 хвилин, цілодобово.
 4. У додатку Приват24. Цей спосіб дозволяє погасити позику за допомогою інтернет банкінгу Приват24.
 5. У відділенні банку. Якщо перші чотири способи не підходять, можна погасити безвідсотковий кредит в касі люблю банку.
Що робити, якщо не виходить закрити кредит вчасно?

Якщо не виходить закрити кредит вчасно, можна скористатися послугою часткового погашення « пролонгація ». Згідно з правилами компанії, щоб пролонгувати кредит, необхідно сплатити всю суму нарахованих відсотків, а також пеню та штраф, якщо такі є. Після оплати нарахованих відсотків, кредит буде автоматично продовжений на термін, зазначений при первинному оформленні позики. При цьому умови безвідсоткового кредиту будуть замінені на стандартні умови кредитування.

Бонуси, знижки та акції

Кредити онлайн без відсотків – це не єдина можливість взяти гроші в борг вигідно. Ми регулярно проводимо акції та розсилки промокодів на отримання знижки. Щоб взяти участь в акції, або отримати промокод, потрібно підписатися на новини компанії. Це дозволить бути в курсі всіх промо акцій і інших активностей компанії.

Для постійних клієнтів сервісу кредитування діє програма лояльності. Щоб отримати знижку на кредит, виконуйте умови програми, і зможете оформляти швидкі позики на карту зі знижкою від 5% до 25%. Дізнатися умови програми лояльності можна за цим посиланням .

Всім постійним клієнтам, а особливо тим, хто проявляє найбільшу активність, ми регулярно відправляємо промокоди, за допомогою яких можна отримати знижку на оформлення кредиту до 90%.