Сьогодні не всі роботодавці готові надати офіційне працевлаштування, оскільки за кожного співробітника потрібно заплатити податки і страхові внески, що становить значну суму коштів. Та й самі робітники часом віддають перевагу зарплатні в конверті, зате грошей більше. Тому кількість людей, що не можуть при оформленні кредиту підтвердити рівень заробітної плати і вказати місце роботи – зростає.

Узяти кредит безробітним в Україні – це реально

Безробітний або офіційно не працевлаштований – це не завжди значить, що людина не має доходу. Деякі люди отримують пристойну зарплатню, але не можуть її підтвердити. Враховуючи цей момент, деякі фінансові організації готові брати на себе ризик і кредитувати безробітних.

В банках обов’язковою умовою для отримання кредиту є довідка про статки, і якщо людина не має офіційного працевлаштування, то її шанси впоратися з матеріальними труднощами за допомогою банку виявляються мізерними. Криза змушує фінансові заклади бути обережнішими, уникати можливих ризиків, тому даним структурам необхідно якомога більше гарантій того, що позичальник зможе повернути всі гроші. Причина небажання оформляти кредит безробітним без застави і поручителів банками зрозуміла. Однак ситуація не є безвихідною.

Де взяти швидкий кредит для безробітних?

Позику можна отримати і в небанківських організаціях, що активно кредитують останні декілька років:

 • В ломбарді, для прикладу, можна лишити щось коштовне в якості заставу, і це залишиться в компанії, якщо обов’язки з боку позичальника не будуть виконані. Погодьтеся, не кожен готовий так ризикувати своїми цінними речима.
 • В кредитній спілці необхідною умовою є грошовий внесок;
 • Онлайн-позика дозволяє отримати кредит безробітним на карту з будь-якого місця, без довідки про доходи, обов’язкових поручителів і ризикованої застави. Сервіс Creditplus працює щоденно і цілодобово, навіть у свята, чого не скажеш про банки.

Людина, що не має офіційного працевлаштування, але готова вчасно повернути позичені гроші, може скористатися онлайн-кредитом. Оформлення займає лічені хвилини, видача відбувається оперативно, що цінно, коли кошти необхідні терміново.

Що потрібно для отримання онлайн-кредиту на карту безробітним?

 1. Бути повнолітнім
 2. Мати доступ до інтернету
 3. Вказати паспортні дані
 4. Номер ІНН
 5. Дані банківської карти
 6. Номер телефона та електронна адреса
 7. Заповнити невелику анкету.

Кредит безробітним, та ще й терміново, може знадобитися на різноманітні цілі:

 • Побутові потреби
 • Дрібний ремонт
 • Туристичні поїздки
 • Освіта
 • Медичні послуги
 • Купівля техніки та інше

Оформлення кредиту онлайн, крім швидкості й відсутності купи документів, також заощаджує особистий час і береже нервову систему, позбавляючи незручних моментів. В Creditplus не потрібно підтвердження платоспроможності. Це дозволяє узяти кредит навіть студенту, що зовсім не має досвіду роботи. Інформація надшвидко проходить обробку, рішення по кредиту надходить оперативно, надалі позичальник знайомиться з умовами кредитного договору, ставить свою згоду і отримує жадані гроші на свою карту.

У складні часи так важлива підтримка, і частіше за все вона необхідна саме в матеріальному плані. З кредитом онлайн на неї можна розраховувати. Кредит безробітним в Україні дозволяє не відмовляти собі в необхідному.