CreditPlus – мікрофінансова компанія онлайн кредитування, де без проблем можна взяти кредит з поганою кредитною історією на будь-які цілі. Позики до 10 000 гривень за 15 хвилин без перевірки стан кредитної історії.

Що хорошого є в позиках онлайн від CreditPlus

На відміну від більшості МФО компаній, що пропонують послуги кредитування в Україні, компанія CreditPlus не приділяє особливої уваги стану кредитної історії. Ми з розумінням ставимося до того, що не всі наші клієнти можуть вчасно, і в повному обсязі, оплачувати платежі за взятими на себе зобов'язаннями. Тому ми готові кредитувати без оглядки на стан КІ.

Завдяки технічним особливостям, онлайн кредитування має величезний потенціал, це дає нам можливість кредитувати без необхідності надавати різні довідки і документи. Щоб взяти кредит з поганою кредитною історією, потрібно заповнити просту анкету і підтвердити свої наміри.

без перевірки кредитної історії

Без перевірки

Кредит з мінімальними вимогами без перевірок по УБКІ, ПВБКІ та іншим базам.

швидка реєстрація

Швидкий кредит

У КредитПлюс можна взяти швидкий кредит з поганою кредитною історією за 15 хвилин

вигідно

Вигідні умови

Пропонуємо вигідні умови кредитування з можливістю поліпшити кредитну історію.

 

Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією в Україні

Оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією досить просто. Для зручності, процес отримання кредиту розбитий на три етапи, щоб пройти реєстрацію, оформити заявку і отримати гроші потрібно всього 15 хвилин. Після підтвердження договору кредитування, ми відправляємо гроші на банківську карту клієнта.

оформлення кредиту

Оформити заявку

Вкажіть суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора

перевірка клієнта

Дочекайтеся рішення

Протягом декількох хвилин з вами зв'яжеться наш фахівець для підтвердження

підтвердження кредиту

Отримайте гроші

Підтвердіть договір за допомогою SMS коду, і ми відразу відправимо вам гроші на карту

 

Хто може отримати кредит з поганою кредитною історією

Взяти кредит в КредитПлюс може будь-який повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. При цьому необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Що знадобиться при оформленні швидкої позики

паспорт

Паспорт громадянина України

ІПН

Ідентифікаційний номер ІПН

банківська карта

Карта будь-якого банку України

Щоб отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією при першому зверненні в компанію CreditPlus необхідні дані з вашого паспорта і податковий ідентифікаційний номер ІПН. В ході реєстрації також знадобиться особистий мобільний телефон, на його номер буде відправлено інформація для підтвердження укладення договору.

При оформленні повторного, потрібен тільки телефон і пристрій, з якого буде оформлятися кредит.

Як погасити онлайн кредит CreditPlus

Ми подбали про те, щоб вам було зручно, а головне доступно цілодобово погасити кредит в будь-якому населеному пункті. Який спосіб використовувати, залежить тільки від вас і ваших можливостей. Це можуть бути онлайн сервіси платежів, інтернет банкінгу, офлайнові способи, а в крайньому випадку, і традиційні, через касу банку.

  • В особистому кабінеті. Цей спосіб найпростіший і одночасно швидкий. Потрібно зайти в особистий кабінет на CreditPlus, вибрати вкладку «Оплатити кредит ». Комісії за оплату відсутні
  • У терміналі Приватбанку. Для оплати кредиту використовуйте будь-який найближчий до вас термінал ПриватБанку. Ознайомитися з інструкцією можна тут. Присутня комісія банку.
  • У Додатку Приват24. За допомогою програми Приват24 - в цьому випадку навіть не доведеться виходити з дому. Дізнатися як погасити кредит в Приват24 можна тут. Є комісія.
  • У касі будь-якого банку. Якщо запропоновані способи не підходять, можна оплатити в касі будь-якого банку. Зверніть увагу, банк може брати комісію за проведення платежу.

Як взяти кредит максимально вигідно

Всі клієнти компанії можуть скористатися умовами програми лояльності і оформити кредит на карту, з вигодою для себе. У разі, якщо ви вперше берете кредит у нас, то процентна ставка на вашу першу позику складе 0,01%. Це практично умови безпроцентної позики, і знайти кредит готівкою в Україні дешевше у вас не вийде.

Якщо ви брали у нас гроші в борг раніше, і вчасно погашали кредит, то згідно з умовами програми лояльності, отримаєте знижку від 5% до 25% в залежності від кількості взятих і закритих позик. Умови надання знижки викладені тут.

Всім постійним клієнтам, а особливо тим, хто проявляє найбільшу активність, ми регулярно відправляємо промокоди, за допомогою яких можна отримати знижку на оформлення кредиту до 90%.