Кредит з поганою кредитною історією

CreditPlus – мікрофінансова компанія, де без проблем можна взяти кредит з поганою кредитною історією на будь-які цілі. Пропонуємо позики до 10 000 гривень з оформленням за 15 хвилин.

На відміну від більшості МФО компаній, що пропонують послуги кредитування в Україні, компанія CreditPlus не приділяє особливої уваги стану кредитної історії. Ми з розумінням ставимося до того, що не всі наші клієнти можуть вчасно, і в повному обсязі, оплачувати платежі за взятими на себе зобов'язаннями. Тому готові надавати позики без оглядки на стан КІ.

без перевірки

Доступно

Мінімальні вимоги без перевірок по УБКІ, ПВБКІ та іншим базам

швидко

Швидко

Оформляємо онлайн кредит на карту за 15 хвилин

вигідно

Вигідні умови

Пропонуємо вигідні умови і низьку процентну ставку

 

Як взяти кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією

Отримати позику досить просто, для зручності процес оформлення розбитий на три етапи, щоб оформити договір потрібно всього 15 хвилин. Після підтвердження договору, ми відправляємо гроші на банківську карту клієнта.

  1. Оформити заявку. Вкажіть суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора.
  2. Дочекайтеся рішення. Протягом декількох хвилин з вами зв'яжеться наш фахівець для підтвердження.
  3. Отримайте гроші.  Підтвердіть договір за допомогою SMS коду, і ми відразу відправимо вам гроші на карту.

 

Що знадобиться при оформленні швидкої позики

паспорт

Паспорт громадянина України

ІПН

Ідентифікаційний номер ІПН

банківська картка

Карта будь-якого банку України

У CreditPlus кредитна історія не є визначальним фактором, з документів необхідно, при першому зверненні в компанію CreditPlus, вказати дані з вашого паспорта і податковий ідентифікаційний номер ІПН. В ході реєстрації також знадобиться особистий мобільний телефон, на його номер буде відправлено інформація для підтвердження укладення договору. Взяти кредит може будь-який повнолітній українець у віці від 18 до 65 років. При цьому необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Надалі проходити реєстрацію не знадобиться.

Як погасити позику

Ми подбали про те, щоб вам було зручно, а головне доступно цілодобово погасити кредит в будь-якому населеному пункті. Який спосіб використовувати, залежить тільки від вас і ваших можливостей. Це можуть бути онлайн сервіси платежів, інтернет банкінгу, офлайнові способи, а в крайньому випадку, і традиційні - через касу банку.

  • В особистому кабінеті. Цей спосіб найпростіший і одночасно швидкий. Потрібно зайти в свій кабінет на CreditPlus, вибрати вкладку «Оплатити». Комісія за оплату відсутня.
  • У терміналі Приватбанку. Для оплати кредиту використовуйте будь-який найближчий до вас термінал ПриватБанку. Ознайомитися з інструкцією можна в довідковому розділі. Присутня комісія банка.
  • У Додатку Приват24. За допомогою програми Приват24 - в цьому випадку навіть не доведеться виходити з дому. Дізнатися як погасити позику в Приват24 можна в довідковому розділі. Є комісія.
  • У касі банку. Якщо запропоновані способи не підходять, можна оплатити в касі будь-якого українського банку. Зверніть увагу, банк може брати комісію за проведення платежу.

Як отримати знижку

Всі клієнти компанії можуть скористатися умовами програми лояльності і оформити мікропозику без кредитної історії, з вигодою для себе. У разі, якщо ви вперше берете кредит у нас, то процентна ставка на вашу першу позиці складе 0,95%. Це практично безвідсоткові умови, і знайти кредит готівкою в Україні дешевше у вас не вийде.

Якщо ви брали у нас гроші в борг раніше, і вчасно їх повертали, то згідно з умовами програми лояльності, отримаєте знижку від 5% до 25% в залежності від кількості взятих і закритих позик.

Всім постійним клієнтам, а особливо тим, хто проявляє найбільшу активність, ми регулярно відправляємо промокоди, за допомогою яких можна отримати знижку до 90%.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ