Кредит з проблемною кредитною істрорією

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Як і чому кредитна історія стає поганою

У житті складаються різні ситуації, які можуть негативно вплинути на кредитну історію і спричинити багато проблем. Кредитна історія формується за допомогою накопичення інформації про оформлення кредитів та їхнє безпосереднє погашення. Якщо ви брали кредити та своєчасно, без затримок і прострочень погашали борг, це позитивно позначиться на рейтингу. Однак, якщо ви нехтували правилами підписаного раніше договору, КІ може значно погіршитися і зовсім стане зіпсованою. Виправити її надалі буде дуже складно — це буде багатоетапна процедура, яка може затягнутися на кілька років.

Уся інформація про виконані маніпуляції з кредитами автоматично направляється в УБКІ — Українське Бюро кредитних історій. Кожен банк і МФО зобов'язані передавати такі дані про своїх клієнтів. Якщо ви ніколи не брали кредити, ваша КІ — чиста. Значить, МФО або банк охочіше може погодитися видати вам кредит.

Які методи можна використати, щоб поліпшити кредитну історію

Щоб підвищити до себе довіру з боку потенційних кредиторів, потрібно буде добре попрацювати — прийміть той факт, що на це може піти від декількох місяців до декількох років. Для початку варто проаналізувати, через що рейтинг знизився:

  1. запізнення по внесенню платежів;
  2. тривале погашення кредитного ліміту;
  3. погашення карткових кредитів мінімальними платежами;
  4. відкриті кредити відразу в декількох компаніях з поточними простроченнями та багато іншого.

Ви завжди можете запитати інформацію про свою кредитну історію на сайті УБКІ або в ПриватБанку. Якщо ви вперше перевіряєте свою КІ, це буде безкоштовно один раз на рік, але при повторному зверненні потрібно буде заплатити від 50 грн. Однак це мінімальна ціна, і це варто того, щоб знати, що відбувається з вашим рейтингом.

Коли ви визначите, в чому проблема, зможете взятися до наступного етапу — крокам до реабілітації кредитної історії. По-перше, постарайтеся закрити всі кредити, які вже довго "висять". Логічно: спочатку погашайте старі, щоб уникнути штрафів, які докинуть вам додаткові розтрати й стреси. Після того як закриєте кредити, спробуйте взяти ще кілька в МФО — не відразу два або три, а по одному. І обов'язково закрийте поточний кредит без прострочень, перш ніж взяти новий. Банк навряд чи дасть вам гроші в борг, оскільки ще не минуло достатньо часу з моменту погашення всіх кредитів. Поступово картина буде поліпшуватися, і ви зможете сподіватися на схвалення вашої заявки вже в банку. Спочатку беріть невелику суму — ту, яку зможете елементарно повернути. Повільно, але впевнено, ви досягнете своєї мети — але, як ми сказали раніше, на це потрібен час і зусилля.

Де взяти гроші, якщо банк відмовив у видачі кредиту?

Навіть за наявності поганої кредитної історії ви можете спробувати звернутися в МФО, де вам допоможуть і видадуть потрібну суму. Зрозуміло, мікрофінансові організації теж перевіряють рейтинг позичальника й аналізують усі дані, але через те, що позики видають на невеликі суми й короткі строки, в ідеальній кредитній історії немає гострої необхідності.

Ви зможете швидко й зручно взяти кредит в інтернеті, а потім повернути кошти так само — онлайн. Ми рекомендуємо звертатися тільки в ті компанії, які мають у своєму розпорядженні достатню документальну базу (дозвільні документи, ліцензії тощо), яка підтверджує, що організація працює законно та регулюється Нацбанком. У цьому разі ви не ризикуєте бути ошуканими, потрапивши в пастку шахраїв.

Як ми згадували, кожна кредитна компанія відправляє в УБКІ звіти про клієнтів, тому ви можете сміливо розраховувати на поліпшення КІ після своєчасного погашення кредиту в МФО.

Як зміниться стан кредитної історії після повернення кредиту

Перший закритий кредит — це вже перший крок на шляху до позитивної кредитної історії. Звичайно, якщо ви регулярно не погашає позики вчасно, один вчасно повернутий кредит не виправить ситуацію кардинально, але загальний рейтинг трохи підвищить. Правильний підхід до поліпшення історії такий: протягом року потрібно взяти мінімум від 5 кредитів і вчасно їх погасити. Що важливо: зовсім не обов'язково брати великі суми на тривалі строки — ви можете взяти кілька тисяч строком на пару днів. Уже за рік ви зможете спробувати відкрити кредит у банку й чекати на позитивне рішення.

Які документи знадобляться при оформленні позики в CreditPlus, і як її оформити

Ми завжди раді допомогти вам в здійсненні своєї мети підвищення кредитного рейтингу. Компанія CreditPlus лояльно ставиться до проблемних кредитних історій і готова видати гроші в борг. Наша головна вимога — ви повинні бути громадянином України віком від 18 до 65 років, і в момент оформлення кредиту потрібно перебувати на території країни.

Для того щоб оформити позику, вам потрібно всього лише подати заявку на нашому сайті. Виберіть бажану суму та зручний термін на нашому кредитному калькуляторі. Після цього заповніть коротку реєстраційну форму і там внесіть дані про себе. Потім чекайте на рішення щодо вашої анкети — її автоматично проаналізує скорингова система. Найважливіше — внести актуальні дані про себе, щоб в них не було помилок або неправдивої інформації. Після схвалення ви отримаєте SMS-код на свій номер телефону, за допомогою якого ви зможете підписати кредитний договір. Ми моментально й оперативно перекажемо схвалену суму на вашу картку.

Документи, які вам обов'язково потрібні в момент подачі заявки — паспорт та ІПН. Їх потрібно ввести в поля заявки. Також вкажіть номер активної банківської картки, виданої виключно на ваше ім'я, а також впишіть актуальний номер телефону. Від нас приємний бонус — мінімальний відсоток на кредит 0,01% при першому зверненні. Ви гарантовано отримаєте суму з такою ставкою в CreditPlus.

Як уникнути прострочення за кредитом і погіршення кредитної історії

Бувають ситуації, коли ви просто не можете вчасно закрити кредит: затримали зарплату, звільнили, зламалася якась важлива річ, і вам необхідно було віддати гроші на її ремонт. Це людський фактор, і від нього не втекти. Тому, якщо ви розумієте, що у вас фізично не буде можливості внести оплату, зв'яжіться з кредитором самі. Ймовірно, у кредитуючої компанії є послуга пролонгації строку договору, який дозволить вам віддалити кінцевий час закриття позики.

CreditPlus має послугу продовження — більш того, функція пролонгації дуже продумана й проста у використанні. Ви просто заходите в особистий кабінет, оплачуєте нараховані за період користування позиковими коштами відсотки, і кредит автоматично подовжиться на той самий строк, який був зазначений спочатку. Погасити ви зможете навіть раніше терміну, якщо вам буде зручно.