Кредит на карту в Черкасах

CreditPlus – сервіс онлайн кредитування, за допомогою якого можна отримати гроші в борг у Черкасах протягом кількох хвилин. Можливості компанії дозволяють оформляти кредит не виходячи з дому. Пропонуємо до 10000 гривень під 0,01% на термін до 30 днів. Надалі сума позики може бути збільшена до 15000 гривень.

Кредитуємо незалежно від стану кредитної історії. Для реєстрації не потрібні довідки і документи. Гроші виплачуємо на банківську карту клієнта.

 

Переваги CreditPlus

Кредит онлайн на карту в Черкасах – зручний спосіб вирішити будь-які фінансові питання. CreditPlus дозволяє оформити мікрокредит протягом лічених хвилин, при цьому не потрібні ні документи, ні довідки. Завдяки тому, що сервіс кредитування працює цілодобово, можна оформити позику і вдень і вночі, без будь-яких складнощів.

швидке оформлення

Швидко

Для оформлення кредиту в Черкасах потрібно не більше 7 хвилин.

вигідні умови

Вигідно

Пропонуємо найкращі умови кредитування з мінімальною ставкою.

по всій Україні

Доступно

CreditPlus працює через інтернет, цілодобово, по всій Україні.

 

Як взяти кредит на карту в Черкасах

Оформлення кредиту відбувається в онлайн режимі, тому необхідно мати доступ до інтернет мережі. Можна використовувати комп'ютер, планшет, ноутбук або телефон. З документів знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. Також потрібен мобільний телефон, і особиста банківська карта, саме на неї надалі будуть відправлені гроші.

Щоб заявка була схвалена, клієнт повинен бути повнолітнім, у віці від 18 до 65 років.

1 крок - подати заявку, з зазначенням необхідної суми і терміном позики.

2 крок - зареєструватися в сервісі, заповнити анкету і відповісти на питання.

3 крок - отримати рішення і потім підтвердити договір за допомогою смс коду.

 

Приклад розрахунку кредиту

Розрахунок першої позики зі ставкою 0,01% в день

Кредит на 1000 гривень строком до 30 днів з процентною ставкою 0,01%, сума до повернення складе 1003 гривні.

Розрахунок повторної позики зі стандартною ставкою 1,9% в день.

При оформленні кредиту на 1000 гривень терміном на 30 днів з процентною ставкою 1,9%, сума до повернення складе 1570 гривень.

Розрахунок кредиту зі стандартною ставкою 1,9% в день і знижкою 25%

При отриманні позики на суму 1000 гривень зі ставкою 1,9% і знижкою 25% сума до повернення складає 1427,5 грн.

 

Як погасити кредит

За умовами кредитування в CreditPlus, максимальний термін дії позики становить 30 днів, після якого необхідно погасити кредит. В іншому випадку кредит буде вважатися простроченим, і до нього будуть застосовані штрафні санкції. Погасити кредит можна декількома способами. Кожен має право використовувати той спосіб, який підходить йому.

  1. За допомогою будь-якої банківської картки в особистому кабінеті. Абсолютно безкоштовний спосіб, що дозволяє погасити кредит без комісій. Гроші надходять на ваш рахунок миттєво.
  2. За допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанку. Цей спосіб доступний в будь-якому місті України, в будь-якому терміналі. Інструкція по оплаті знаходиться в довідковому розділі.
  3. За допомогою онлайн інтернет банкінгу Приват24. Можна використовувати цілодобово, без прив'язки до якого-небудь населеного пункту. Інструкція по оплаті знаходиться в довідковому розділі.

Щоб уникнути прострочення можна скористатися послугою часткового погашення або пролонгацією. Часткове погашення дозволяє сплатити частину кредиту, наприклад, нараховані відсотки. Пролонгація дозволяє продовжити термін дії кредитного договору на ще один термін. Для цього потрібно оплатити тільки вже фактично нараховані відсотки, і активувати послугу в своєму кабінеті.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ