Кредит онлайн в Дніпрі

Кредит в Дніпропетровську від CreditPlus в онлайн режимі через інтернет. Видаємо мікрокредити до 15000 гривень за 7 хвилин без бюрократичної метушні і питань. Пропонуємо безпроцентні умови для тих клієнтів, які раніше не брали кредити в нашому сервісі.

Як взяти кредит в Дніпрі

Взяти кредит готівкою в КредітПлюс так само просто, як поповнити рахунок телефону через інтернет. Унікальні можливості онлайн сервісу, дозволяють отримати гроші в Дніпропетровську в кілька кліків. При оформленні кредиту вам не знадобляться ні довідки, ні документи.

  1. Виберіть суму і термін за допомогою кредитного калькулятора на сайті. Якщо ви вперше звертаєтеся в CreditPlus, ви зможете отримати не більше10000 гривень. При цьому, згідно з акційними умовами, ставка кредитування складе 0,01% в день. Якщо раніше ви вже брали кредит, значить зможете отримати більшу суму. Максимально можлива сума позики становить 15000 гривень.
  2. Зареєструйтесь, і заповніть невелику анкету позичальника. Вкажіть паспортні дані та номер ідентифікаційного коду ІПН. Потім прив'яжіть в особистому акаунті свою банківську карту, щоб в подальшому ми могли відправити на неї суму позики.
  3. Дочекайтеся рішення за вашою заявкою. У разі схвалення, з вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення організаційних моментів. Далі потрібно підтвердити вашу частину договору за допомогою СМС коду, і відразу ж після цього гроші будуть відправлені на вашу карту.

Особливості CreditPlus

швидке оформлення

По-справжньому швидке оформлення

Потрібно всього 7 хвилин, щоб оформити позику, і отримати гроші.

безвідсоткова ставка

Умови безпроцентного кредитування

Пропонуємо умови безвідсоткового кредитування для всіх нових клієнтів.

без обмежень

Фінансова допомога без обмежень

Сервіс працює цілодобово без перерв і вихідних.

 

Хто може отримати кредит в Дніпрі

Ми готові співпрацювати з усіма, і надавати послуги швидкого кредитування жителям Дніпропетровська, не залежно від їх статусу, і фінансового становища. У CreditPlus можуть отримати кредит особи з поганою кредитною історією, простроченими позиками, безробітні, студенти та інші громадяни.

Стати клієнтом компанії, і взяти кредит, можуть тільки повнолітні українці у віці від 8 до 65 років. Сервіс онлайн кредитування доступний на території всієї України, крім тимчасово окупованих територій і Автономної республіки Крим.

4 способи повернути гроші в CreditPlus

Погасити свій кредит можна будь-яким із запропонованих нижче способів. Дізнатися термін, і необхідну суму оплати можна в своєму особистому кабінеті, на сайті CreditPlus.

В особистому кабінеті, за допомогою будь-якої банківської карти. Зайдіть в свій кабінет, перейдіть в розділ «Оплатити кредит», вкажіть суму платежу, номер карти і натисніть кнопку «оплатити». Більшість клієнтів використовують саме цей спосіб, він абсолютно безкоштовний, і дозволяє миттєво погасити свою позику.

Використовуйте можливості мобільного додатка Приват24, з його допомогою ви зможете оплатити кредит цілодобово, в будь-якій точці України. Оплата і зарахування грошових коштів відбувається миттєво, без затримок і додаткових дій.

Також можна скористатися наявними можливостями терміналів самообслуговування ПриватБанку. В цьому випадку не потрібен телефон або комп'ютер. Щоб оплатити кредит, необхідно зайти в меню «Мої платежі», знайти нас за кодом 410 78230, вказати свої дані і суму платежу. Зверніть увагу, що в цьому випадку буде стягуватися комісія ПриватБанком за проведення платежу.

Якщо немає можливості використовувати перераховані варіанти, зверніться в касу будь-якого банку. Надайте реквізити компанії і ваші персональні дані, а також вкажіть суму платежу. У цьому випадку також буде стягуватися комісія банком.

Скористайтеся особливими умовами, щоб отримати кредит ще вигідніше

Ми створили по-справжньому якісний сервіс віддаленого кредитування. Щодня в CreditPlus звертається безліч українців. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому готові йти на поступки, пропонувати більш лояльні умови кредитування, якщо того вимагає ситуація.

Абсолютно всім, хто вперше оформляє кредит в CreditPlus ми пропонуємо вигідніумови. У цьому випадку кредит буде надано зі ставкою 0,01% в день.

Для тих, хто вже користувався кредитом в КредитПлюс і вчасно його повернув, ми готові запропонувати знижку до 25% при наступному зверненні.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ