Взяти кредит онлайн на карту в Херсоні

CreditPlus пропонує послуги швидких кредитів в Херсоні, з оформленням через інтернет. Щоб отримати гроші, потрібно заповнити онлайн заявку, вказати суму позики і її термін. Потім заповнити невелику анкету і через 7 хвилин отримати свої гроші. Будь-який мешканець Херсона може отримати кредит онлайн до 15000 гривень під 0 відсотків.

В процесі оформлення онлайн кредиту CreditPlus не вимагає надавати ні довідки, ні документи. Вам знадобиться лише заповнити реєстраційну анкету, в якій вказати свої паспортні дані і номер податкового ІПН коду.

Отримати кредит можна цілодобово. Ми працюємо без перерв і вихідних. Щоб отримати кредит онлайн на карту в Херсоні, знадобиться не більше 7 хвилин.

Сучасне програмне забезпечення і ефективний менеджмент забезпечують автоматизацію сервісу кредитування і виключають вплив людського фактора. Автоматичний скоринг дозволяє обробляти сотні заявок щохвилини. Необхідність в довідках і документах необов'язкова, скоринг дозволяє приймати рішення без участі людини, грунтуючись лише на фактах, нічого не вигадуючи і не пропускаючи. Кредитуємо без довідки про доходи, і з поганою кредитною історією.

швидке рішення

Миттєве рішення

Необхідно 7 хвилин на формальності підписання договору і відправку грошей на карту клієнта.

вигідні умови

Вигідні умови

Перший кредит для кожного клієнта буде оформлений з мінімальною процентною ставкою.

доступно

Доступність і лояльність

Ми працюємо цілодобово по всій Україні. Отримати кредит можуть особи віком від 18 років.

 

Як взяти кредит в CreditPlus

Для зручності, оформлення кредиту в CreditPlus максимально спрощено. Щоб отримати гроші на карту, необхідно виконати три обов'язкові речі: подати заявку, зареєструватися в сервісі онлайн кредитування і підтвердити договір. Після укладення договору, гроші будуть перераховані на карту клієнта за допомогою банківського переказу.

  1. Оформлення заявки. Потрібно вказати суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора.
  2. Реєстрація в CreditPlus. Зареєструватися в сервісі онлайн кредитування, і заповнити анкету.
  3. Підписання договору. Підтвердити свою частину договору за допомогою SMS повідомлення.

 

Приклад розрахунку кредиту

Розрахунок першої позики зі ставкою 0,95% в день

Кредит на 1000 гривень строком до 30 днів з процентною ставкою 0,95%, сума до повернення складе 1285 гривні.

Розрахунок повторного позики зі стандартною ставкою 1,9% в день.

При оформленні кредиту на 1000 гривень терміном на 30 днів з процентною ставкою 1,9%, сума до повернення складе 1570 гривень.

Розрахунок кредиту зі стандартною ставкою 1,9% в день і знижкою 25%

При отриманні позики на суму 1000 гривень зі ставкою 1,9% і знижкою 25% сума до повернення складає 1427,5 грн.

 

Як погасити кредит в Херсоні

Для погашення кредиту в CreditPlus можна використовувати будь-який, з запропонованих нами способів. Ми пропонуємо можливість оплатити не виходячи з дому, через комп'ютер, через мобільний телефон, в будь-якій точці України, в будь-яких великих магазинах, або торгових центрах і в відділеннях банків.

У разі, якщо у встановлений договором термін повернути кредит не виходить, ми пропонуємо продовжити його дію. Для цього потрібно скористатися послугою пролонгації. Для пролонгації кредиту, спочатку потрібно оплатити фактично нараховані відсотки і пеню, якщо така є, а потім активувати послугу пролонгації.

  • Банківською картою в особистому кабінеті.
  • У будь-якому терміналі ПриватБанку.
  • За допомогою програми Приват24.
  • У касі будь-якого банку.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ