Кредит онлайн у Кропивницькому

З CreditPlus ви легко отримаєте онлайн-кредит у Кропивницькому. Для процедури оформлення знадобляться тільки паспорт або ID-карта, ідентифікаційний код, банківська картка та телефон. Ви зможете самостійно вибрати термін погашення та необхідну кількість грошей. Максимальна сума — 15 тисяч гривень, термін — до 30 днів.

Ми працюємо із заявками будь-якої складності, а також надаємо послуги клієнтам із проблемною кредитною історією. Після схвалення вашої заявки ви отримаєте кредит на карту в Кропивницькому, не виходячи з дому.

Як оформити кредит онлайн на карту в Кропивницькому

CreditPlus оформляє швидкі мікрокредити терміном до 30 днів із можливістю подовження. Щоб отримати кредит онлайн у Кропивницькому, не потрібні додаткові документи, відомості або довідки. З усім необхідним у процесі оформлення можна ознайомитися в таблиці нижче.

Процес оформлення першого кредиту складається з трьох етапів.

  1. Заповнення заявки на головній сторінці сайту. Просто виберіть потрібну суму й граничний термін погашення кредиту на калькуляторі.
  2. Коротка реєстрація. Усе, що потрібно — відповісти на декілька коротких запитань: ваші ПІБ, паспортні дані, номер платника податків, дата народження тощо. Відразу після цього вашу заявку обробить наша автоматична система. Вам потрібно буде зачекати на її рішення.
  3. Отримання грошей. Відразу ж після підтвердження договору вам моментально перекажуть кошти на банківську картку.

Оформити кредит

Які умови

Сума кредиту Перший Повторний
500–10 000 грн 500–15 000 грн
Ставка кредиту Перший Повторний
0,01% до 1,9%
Аналіз заявки Перший Повторний
7–15 хв 2–5 хв
Способи отримання На картку
Що необхідно ІПН, паспорт або ID-карта, банківська картка, телефон
Подовження Без обмежень

Які бувають знижки й акції

Якщо ви вперше берете кредит онлайн у Кропивницькому в CreditPlus, на вас чекає бонус. Ви отримаєте позику з мінімальною ставкою — вона становить 0,01% на день. Наприклад, ви візьмете кредит на 3000 грн і плануєте погасити його протягом 20 днів. Відсотки будуть складати всього 6 грн. А тому після закінчення терміну сума до сплати складе 3006 грн.

Для клієнтів, які вже один раз оформили кредит у CreditPlus, діє система заохочень. CreditPlus регулярно проводить вигідні промоакції. Клієнт може отримати персональний промокод, який дає до 90% знижки на відсоткову ставку наступних позик.

Як оплатити кредит у Кропивницькому

Після закінчення терміну кредиту клієнтові потрібно сплатити повну суму позики, а також відсотки за час її використання. Незалежно від району проживання в Кропивницькому можна легко й швидко погасити кредит.

Цілодобово, карткою:

  • у терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema;
  • у Приват24;
  • в особистому кабінеті на creditplus.ua.

Готівкою: в касі будь-якого банку в Кропивницькому згідно з робочим графіком. Надходження коштів може зайняти до 3 діб.

Що робити, якщо кредит прострочений

Якщо в клієнта не виходить здійснити оплату вчасно, він може сплатити його частково. В такому випадку необхідно погасити відсотки й пеню (якщо її нарахували). Після підтвердження переказу коштів кредит автоматично подовжать на той термін, який був зазначений під час оформлення. У разі дотримання всіх правил затвердженого договору клієнт зможе знову взяти кредит у CreditPlus у Кропивницькому.

Як отримати кредит за негативної кредитної історії

У CreditPlus у вас є можливість отримати кредит за будь-якої кредитної історії. Ми розглядаємо всі заявки від потенційних позичальників і намагаємося дати позитивний зворотний зв'язок максимально всім. Головне — точно й чесно вказати в заявці всю необхідну інформацію.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ