Кредит онлайн у Кропивницькому

Швидкі кредити готівкою в Кропивницькому в онлайн сервісі CreditPlus. Оформляємо займ за 7 хвилин без довідок, документів і перевірок. Перший кредит для всіх клієнтів буде безпроцентним. Відправляємо гроші на вашу карту, відразу ж після укладення договору.

Як оформити онлайн кредит в Кропивницькому

Ми кредитуємо повністю в онлайн режимі, в момент оформлення можна перебувати в будь-якому населеному пункті України. Щоб отримати гроші потрібно виконати три простих дії.

  1. Заповніть заявку, виберіть потрібну суму і термін. Вкажіть карту, на яку ми потім переведемо гроші.
  2. Дочекайтеся рішення, ми опрацюємо заявку протягом декількох хвилин і зв'яжемося з вами.
  3. Підтвердіть свою частину договору за допомогою наданої інструкції, і ми відразу відправимо вам гроші.

Кожен мешканець Кропивницького, який вперше оформляє онлайн кредит на карту в CreditPlus, отримає 99% знижку, ставка кредитування буде дорівнює 0,01% в день. В цьому випадку, максимальна сума кредиту становить 10000 гривень, а термін, на який оформляється займ, не перевищує 30 днів.

Повернувши перший кредит, сума подальшої позики зросте до 12000 гривень. У цьому випадку буде діяти стандартна ставка кредитування 1,8% в день.

В подальшому, можна отримати персональну знижку відповідно до правил програми лояльності. Знижка сягає 25% в залежності від статусу клієнта. Отримати таку знижку може будь-який клієнт компанії, який оформляв кредити в Кропивницькому, і вчасно їх повертав, не допускаючи прострочень.

Переваги CreditPlus

швидко

Швидке кредитування

Щоб оформити кредит і отримати гроші, знадобиться всього 7 хвилин.

без обмежень

Максимальна лояльність

Кредитуємо без довідки про доходи, поручителів і різних негативних особливостей.

цілодобове кредитування

Оформлення через інтернет

Цілодобовий онлайн доступ через інтернет по всій Україні.

 

Що знадобиться щоб взяти кредит готівкою в Кіровограді

Щоб отримати кредит в Кредіт Плюс, не знадобиться пред'являти або завантажувати копії документів. Потрібно лише заповнити заявку, вказати свої паспортні дані і дані особистої банківської карти. В ході реєстрації вам також знадобиться телефон для комунікації з кредитним фахівцем.

Як оплатити кредит

Ми пропонуємо кілька способів погашення кредиту. Вибір способу оплати не залежить від місця розташування позичальника, будь-який з запропонованих способів можна використовувати як в Кропивницькому, так і в будь-якому іншому місті.

  1. Найпростіший і швидкий спосіб – це оплата банківською картою в своєму особистому кабінеті на сайті. Потрібно вказати номер своєї карти, і суму платежу. В цьому випадку, кошти будуть зараховані миттєво, без додаткових комісій.
  2. Не менш швидко можна оплатити кредит з допомогу сервісів ПриватБанку. Використовуйте мобільний додаток Приват24 або термінал самообслуговування. Інструкція по оплаті цим способом доступна на сайті, в розділі «Як погасити» Зверніть увагу, що ПриватБанк може брати комісію за проведення платежу в своїх сервісах.
  3. Також можна використовувати традиційний варіант погашення, звернувшись в будь-який банк. В цьому випадку, необхідно надати касиру банку реквізити компанії CreditPlus (знаходяться у вашому особистому кабінеті), вказати свій ІПН код і суму платежу. Зверніть увагу, що в цьому випадку також може бути присутня додаткова комісія, яку бере банк, за проведення платежу. Залежно від технічних можливостей банку, ваш платіж може оброблятися банком протягом 3-х робочих днів, тому необхідно враховувати дану особливість заздалегідь.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит